Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!RF 900,GSX-R 1100,,stb 4 dugós féknyereg párat keresek!
Sziasztok !
Yamaha FZR 1000 Exup 2db motor bontásából nagyon sok alkatrész eladó. 1991 3LE és 1992 3LH. Vázak forgalmival, fék, hűtő, blokk, gyújtásalkatrészek, idomok, karbisor, stb.
+36207752741
Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha 400 cm3 feletti sport- és túramotorok nagyon sok modelljéhez van alkatrészünk.

A teljesség igénye nélkül az alábbi egységek hada megtalálható bontónkban: főtengelyek, hűtők, váltók, kuplungok, komplett motorblokkok, vázak, segédvázak, első, hátsó teleszkópok, lámpák, féktárcsák, felnik, sárvédők, ülések, lábtartók, idomok, teljes idomszettek, műszerfalak, feszültségszabályzók, elektronikák stb....

Nagy raktárkészlettel rendelkezünk, pontos információkért, árakért és aktualitásokért hívj vagy írj bátran a lenti elérhetőségeken!

Postázunk is országszerte, akár másnapra!

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Gyári Arai L típusú pinlock, víztiszta. 4.000 Ft + posta.
Sziasztok! Hátha valakit érdekel! Gyűjtemény felszámolása végett eladó sorba került pár üveg Dom Perignon többféle évjáratú! És 5 üveg André Clouet pezsgő! Képet tudok üzenetben küldeni
Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha 400 cm3 feletti sport- és túramotorok nagyon sok modelljéhez van alkatrészünk.

A teljesség igénye nélkül az alábbi egységek hada megtalálható bontónkban: főtengelyek, hűtők, váltók, kuplungok, komplett motorblokkok, vázak, segédvázak, első, hátsó teleszkópok, lámpák, féktárcsák, felnik, sárvédők, ülések, lábtartók, idomok, teljes idomszettek, műszerfalak, feszültségszabályzók, elektronikák stb....

Nagy raktárkészlettel rendelkezünk, pontos információkért, árakért és aktualitásokért hívj vagy írj bátran a lenti elérhetőségeken!

Postázunk is országszerte, akár másnapra!

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Elkeltek.......
Sziasztok! Idomos Suzuki GSX-R1000 K2-re keresek bukókeretet! Akinek van az kérem árral+képpel jelezze nekem privátban! Előre is köszönöm!
A hátsó elkelt írok pü.-t
Honda Deauville Bontás!
Honda CBR929 BONTÁS!!
Szerintem azzal a széles folpack-al betekered, az is jó.
A posta rugalmas.
Valamelyik lányomat biztos rá tudom beszélni a csomagolásra és a postára így ez nem lehet gond. 😁
Hát, nekem ez egyik pont úgy esik útba, mint a másik. Mondhatnám, hogy céges, de azokat meg követik.
Már persze ha rá tudlak beszélni a postázásra.
Garázs vásár.
Lehetőleg egyben szeretném eladni, h fel szabaduljon a hely.
55eFt-ra gondoltam érte egyben, ami alkukepes, viszont csak személyesen átvehető Kecskeméten
06301461198
Hello. Megvan még a cbr?
Kecsón melózok Bp.-t csak azért írtam mert oda is elviszem. Kecsó környékére is.
Ja, a főváros biztosan posta.
Szóljál légy szíves, ha eladod külön-külön is, már utalom is a vételárat.
ER6-hoz biztosan mert olyat emeltem vele anno, de meglátjuk, ha pár napig nem jön ajánlat a kettőre akkor mehet, én kecsó-bp. környékén lakok így nagy eséllyel posta lenne.
De nem vagyok gonosz, ha talalsz ra mostanaban vevot a kettore egyben, akkor termeszetesen lemondok ha fajo szivvel is.
Ha minden motorhoz jo, nekem ER6, akkor a fele a szamomra logikus, plusz posta, ha csak nem kozel lakunk egymashoz.
Jobb lenne egyben, de a fene tudja, ez első bike-lift a hátsó egy cseh gyártmány, mennyit érne meg külön az első? Pü-ben is jöhet.
Csak az elso is?
Van két ridegen tartott, de üzemelő első-hátsó motoremelőm, eladnám őket 15000-es irányáron:
Ahogy általában már nem azok 😀