Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Modern kétütemű, 1:50 normál utcai használat mellett jó kell legyen. Ha ésszel ugyan, de nyomod a szemét, akkor 1:40. Ha nagyon (pl. pályanaposdi) akkor 1:33 akár.
Szvsz 1:40-nel jó vagy. Az 10 liter benzinhez 250ml olaj. Az 1:50 az 200 ml 10 literenként.
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni benzin olaj keverési arányban. motorom egy 2002. 125 aprilia sr kétütem. Keveréket kell csinálnom de nem igazán tudom, hogy ehhez a típushoz mi lenne a megfelelő. Köszi
Szia!
Írtam neked 😉
Sziasztok,
hegyes RS 125 vásárlásán gondolkozok és az lenne a kérdés,hogy mire figyeljek oda. Mennyire szervízigényesek? Akármi tanácsot elfogadok.
Sziasztok. Valakinek nincsen első villája eladó már mindent meg néztem ,fel hivtam , hátha itt ! Köszi
Sziasztok!
Bocs az off-ért, de tanácstalan vagyok, talán ti tudtok segíteni. Adott egy 125 2t tuareg, 89-es. Pneumatikus powerrel.
A power nyitna, de amikor nyitna pont leszabályoz a motor. Anyagot kap, gyújtásra gyanakszom. Valami tippetek nincsen, merre induljak?
Már félig szét van bombázva, a kábelkötegben eddig nem találtam hibát, testek rendben, gyertya friss.
Köszi előre is. :)
Szia, nekem van egy.
Sziasztok! Valakinek lenne 2008as rs hez első telója?
Szia, Meg van még a motor, kellen a műszerfal...
Sziasztok!!!
Szeretnék vásárolni RS 125-öt pályamotorozásra. a Külső számomra nem fontos, (karcos, repedt, enyhén hiányos is szóba jöhet.
Leginkább a Rotax 122-es blokkal szerelt RS 125 érdekelne. Ha valaki reális áron szeretné eladni a motorját, kérem jelezze itt, vagy a beciby@gmail.com email címen pár képpel, leírással, és árral, hogy mit és mennyiért szeretne eladni. Köszönöm előre is a segítségeteket.
Üdv.: Béci
Sziasztok!
Spain's No.1 2007-es idomokat vagy matricaszettet keresek. Ha valaki ilyet bontana: csabair kukac freemail pont hu.
Köszönöm!
üdv! Nekem van.
VHSB 34 valakinek eladó lenne ? 😀
Szisztok! Lenne valakinek eladó Zeeltronic PDCI-12 gyújtáselektronikája?
Helló gyújtás állórész érdekelne.
Sziasztok !
Az aprilia ETX 125 ( rotax 127) motoromba egy véletlen zárlat során sajnos tönkre ment a gyújtáselektronika. Amal-Sem svéd gyártmány volt,gyárilag ezzel szerelték.Ez a 4 vezetékes + gyújtókábel,a gyújtótrafóval egybeöntött típus.Kérdezném,hogy valakinek esetleg nem volna egy üzemképes példány belőle. Szívesen meghallgatok tuti tippeket is alternatív megoldásokra,hogy mi jöhet szóba helyette.Válaszaitokat előre is köszönöm.
Sziasztok!
Pakolászás közbe belefutottam egy rég elfeledett rotax 123 blokkba, amit alkatrész bázisnak vettem anno, de nem jó 122-höz, úgyhogy ha valakinek szüksége lenne belőle valamire az szóljon. Gombokért vihető minden, másnak nagyobb szüksége lehet rá. Írjon akinek kell belőle valami. 😉
Főtengely szerintem nagyon jó, a gyújtás felől a menet kicsit kopott, de meg lehet húzni. A lendkerékben a mágnes megindult, az állórész jó lehet.
Nem volt húzva, semmi tuning, anyaghiba.
Hű, ezt jól szétversenyezted 😅🤣 nagyon húzva volt; vagy mitől törhetett bele a hajtótúd?
Ezek az alkatrészek eladva. Hátsó féktárcsa.
Első féktárcsa. Hátsó keréktengely komplett. Első féknyereg felújított.
Hátsó féknyereg felújított. Első főfékhenger komplett. Hátsó főfékhenger komplett. Hátsó rugóstag.
APRILIA RS 125 BONTÁS.
Pályamotornak vettem tavaly, futómű felújítva, első hátsó féknyergek felújítva, féktárcsák jó állapotban vannak. Pelxi majdnem új, de megvan az eredeti is az karcos, bevan sárgulva. Hajtókar eltört, pályán el is estem emiatt.
https://www.facebook.com/csanad.baboss/videos/5926337977406892
Úgy volt, hogy megcsinálom, de inkább eladnám bontva alkatrészenként.
Sérülések amiről tudok.
Hajtókat törött.
Henger vas persely törött.
Főtengely nem tudom milyen állapotban van.
Idomok pár helyen sérülve.
Kormánycsutka bal oldal törött.
Minden más működik, jó rajta.
Kérésre további képeket küldök.
Ár megegyezés szerint.
Személyes átvételt részesítem előnyben, de posta megadható kisebb alkatrészek esetén.
Szép motoros napot! Keresek 123 vagy 122 blokkot, bontva is érdekel.
Üdv! Előfordulhat, hogy tényleg 15 lovas. Jöttek ki belőle fojtott verziók is, kisebb kategóriás jogsival vezethető. Ezekben nincs kipufogó szelep(power szelep).
Van amelyik csak papíron a gyengített verzió, a valóságban viszont nincs fojtva. Ezt nem árt tisztázni az eladóval.
Hello urak lenne egy amator rs125 kerdesem. A 2007 es evjaratu fekete piros uleses rs hany loeros ? mert lattam mar 15 es 28 loerosnek is feltuntetve. Koszi