Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

54 üzemóránál ez normális? Főleg hogy új korában az első tulaj ezt ki is cseréltette. Most pedig olajcsere előtt melegítés közben lett emmúzió a hűtőben.
Blokk közép tömítés (gyárilag narancssárga lakk szerűség) a V alak között szokta megadni magát.
Újrapasztázás normális tömítő pasztával megoldja a problémát. ThreeBond 1207B ajánlott.
Sziasztok. Úgy tudom tipushiba ha az olaj és a hütővíz összefolyik. Ilyenkor mi hibásodik meg?
Sziasztok! Keresnék én is xv Tuner kábelt megvételre.
Kicsit későn, de hátha érdekes még:
https://drive.google.com/file/...
Szia!

Budapesten tudok segíteni, kölcsön/eladni nem szeretném.
Sziasztok!
XV Tuner-e van valakinek eladó/kölcsön-kérhető Magyarországon?
Térkép cserére kellene 😅
Sziasztok!
Még mindig keresek eladó SXVt ha lehet 550est de az 450től sem zárkózók el.
Ha valaki tud kérem jelezze.
Köszi
Szevasztok! Látom kihalt a fórum..
Segítségre lenne szükségem kuplung lamellák és társai sorrendjére. Köszönöm előre is ha segítetek!!
Üdv!
Valaki hasonló olajhűtés megoldást alkalmazott már?
nem egyezik, nekem sxv aggyal volt összefűzve
Sziasztok!
Valaki halott már olyat hogy sxvhez rxv enduró kerékszettjét belerakta?
Hogy van az hogy némelyik motoron kicsi a hátsólámpa másikon meg nagy lámpa indexekkel? A kicsi az nem gyári hanem valami utángyártott? Azzal sokkal jobban néz ki a hátulja.
Hali!

Rxv 550 eladó, ha érdekel valakit.

Érdeklődni:
garangabor@gmail.com
Szia!
Írtam privátban, egy ismerősöm árul egy 2007 Aprilia rxv 450-et.
https://www.facebook.com/marke...
Sziasztok!
Keresek eladó SXvt vagy RXVt ha lehet 450es de az 550től sem zárkózók el.
Ha valaki tud kérem jelezze.
Köszi
Sziasztok!
Adott egy rxv 2006 os 450es. Találkoztatok e már olyan hibával , hogy műszerfal világit de nem ir ki semmilyen karaktert? Vajon ez a probléma javitható vagy csak műszerfal cserével orvosolható? Mennyibe kerülhet egy műszerfal hozzá?
Válaszokat köszi
Üdv.
Önindító probléma a múlté!
Továbbfejlesztett Sxv-Rxv önindítórendszer rendelhető! Az alkatrészek ára egyben 200e forint.
De külön külön is rendelhető.
Önindító 70e.
Fogaskerék 42e.
Szabadonfutó 80e.
Dekompresszorok 25e. csere darabbal.
A lendítőkerk mágnessel nem része a készletnek.
Sziasztok!
Napi használatra szeretnék venni egy 2007-es 450es Rxv-t. Mit érdemes róla tudni, tényleg nagyon igényes gép, hosszabb távon mennyire kényelmetlen?
Válaszokat előre is köszönöm
Sziasztok! Rxv-sxv növelt teljesítményű 4 szénkefés önindító kaphato a műhelyemben. A jól ismert kiborító indítási problémák nagy részét megoldja.Nem ég le nem lesz csapágyas.
Ha valaki rendelne azt e-mailen megteheti!
levante32856@gmail.com
Ár:70000Ft
Ez vicc?
2017 -es a forgalomba helyezés éve lehet maximum, 2011 -ig gyártották.

https://docs.google.com/docume...
Sziasztok!
van valakinek tapasztalata 2017-es 450-es SXV-ről ? Gyári hibák, tippek a használathoz, ...
ugyanaz
Üdv mindenkinek. Egy kis segítségre lenne szükségem. Szemezgetek egy aprilia sxv450-el 2010-es mit érdemes róla tudni. Az 550-esekről sok rosszat hallottam. Válaszokat előre is köszönöm.
3 hét