Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm!
Vagányul néz ki, de csak kínai!
ez még viccnek is rossz! nekem is volt cpi-m tudom milyen az a kipu, csoda h a füst kijön belőle, sztem ne tedd rá!
Sziasztok!
Ha Rx 70-re ráteszek egy CPI pufót szerintetek le fogja tudni adni a teljesítményét a motor egy ilyen kipufogóval?
A gyári az szétégett!

Keresek am6 ra top malossi vagy valami értelmes hengert
Heló! Keresek közúti közl.-re alkalmas gumit!
120/80 - 18 62S ; 120/90-18 65P.
90/90-21 54 R-54S VAGY 80/100-21 51R
Sziasztok!
Nemrég vettem CPI xs 50 nem ismerem annyira ezt a tipust
mentem volna vele és indítom alig akar felpörögni szinte nem is pörög fel elkezd (puffogni) új a gyergya benne és mikor odahúzom finoman lefullad :/
Valaki esetleg tud segíteni ? hogy esetleg a gyújtás állítódott volna el?
Dellorto PHBG 19-es karbihoz lehet-e felújító szettet kapni, és ha igen, akkor hol? :) Hajdú-Biharban, vagy weben.
Ja meg mekkora a gyári fúvóka méret és 70-es hengerhez milyen ajánlott?
Eladó a képen látható idom pár. Csak párban eladók. Ha érdekel írj, vagy hívj ! kispeter10@indamail.hu, 06202926147
Hali!
van egy 89es rx-em, rv blokkos és az a gondom hogy nem ad szikrát pedig minden kábel a helyén. Kérdés hogyan tudom kimérni, hogy hol akad el a dolog? aki tud kérem segítsen, már nagyon jó lenne ha beindulna végre...
Sziasztok
Lenne egy fontos kérdésem:
Am6 os blokkra szeretnék egy 70 v 80-as hengert tenni viszont nem tudom h az önindító be tudja e majd indítani.
Egy ismerősöm így járt egy 70-es scarabeoval, és nem az akksi az oka....
Ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban lécci irja meg!
Köszi előre is!
Köszönöm Szépen!
Én a blokkba motul transoil expert-et használok benzinhez meg motul 710-800 2T és jó is
Hova szeretnél olajat önteni?
Kis segítséget kérnék!
Milyen olajat öntsek Rx70-be/am6/?
Hello! valaki tud SM szettet eladót aprilia rx be? vagy legalább hogy milyen motorból érdemes szerezni amit nem kell átalakítani a tengely is jó és a tárcsa is.
Üdv!
Keresek Am6 DR70ccm hengerre rezonátort jobb oldalit!
Karbit adnék érte vagy kp-t!

tomikarally@citromail.hu
üdv!
kinek van eladó rx hátsó főfékhengere? csak jó állapotú, működőképes érdekel!
leélt felújításra szoruló rxet vennék. cserébe tudok adni egy malaguti f12 70 ccm robogót. ajánlatokat e-mailba várom: kiraly-trabi@hotmail.com
Üdv!

Főtengelyre milyen méretű o-gyűrű kell a csúszópersely mellé?
Helló mindenki!

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy lenne-e valakinek eladó Aprilia rx50 hátsó kerék?

Mielőbbi válaszotok előre is köszönöm
Sziasztok!
Valakinek Am6 os blokkhoz van robbantott ábrája?
Emailem: popi3096@gmail.com

Előre is köszönöm!
Aprilia Rx 125-höz alkatrész!Idom(ülés alatti jobb-bal!),szívócsonk,közép sztender,hátsó lámpa búra,szivatókar...!
Eladó a képen látható Aprilia RX 50 cuccok, ülés, 1 pár tankidom, és 1 pár irányjelző. Ha érdekel valami írj !
hali keresnék 2009-től aprilia rx 50-et reális áron.