Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.
Tudsz segíteni?
Igazából jöttem haza a motorral, és a kuplung beszart.
Kell lennie a blokknál egy karnak,na ott kezdődik hogy nem nagyon akarja visszahúzni+ a karnál van egy távtartó az nincs a helyén,azt egy csavar foghatja?
Ha tud valaki valamit , akkor segítsen pls,és alkatrész ajánlatokat is cárok.
thx holnap belövöm és megnézem mit megy:D
A gyújtás nincs a helyén. Az alaplapon fent van egy kis jelőlés és a bloköntvényen is van egy, annak 2-nek passzólna kell.
Helló!1000Ft/darab,kifli+jobb+bal kormány 3000Ft+posta(ha postán kéred).
Az már sajnos nincs,csak első fékrendszer.
Bocs,de nem msn-ezek.Küldj e-mailt.
Üdv
Cagiva Prima 75ccm
1-be nagyon sokáig kell eröltetni hogy elkapja a fordulatot és meginduljon de ha elkapja akkor is fura zaj hallatszódik a blokkból
ha megvan a fordulat akkor nagyon megy de valami nem simmel
esetleg öteletek még mielött széthúznám?
Üdv
a felső kormánykifli a két kormánycsonkal érdekelne
mennyi lenne?
Kösz hogy leírtad nekem is sikerült azt a kis fekete "dobozt" szétszednem de én rendeltem 700 Ft-ért sima gázbovdent 200 cm-eset,kicseréltem és működik.
Kösz, kakszi
helló hallod nekem is elszakadt a gáz bowdenem ! Én bicikli bowdennel megoldottam ! Még hozzá úgy hogy lenni-e kell egy kis fekete rugós tartónak amibe beleteszed a bowdenvégeket nah azt széjjel csavarod kiveszed a kázbowden felsörészét és beleteszed a bicikli bowdent de a biciklibowdennek van a kis kerek vége abból kicsit csiszólni kell le én pl flekszel oldottam meg és ha betudod patintani a bowdent abba a kis fekete elosztoba akkor utána már mehet is végig a gázkarhoz ott meg megint fleszel kicsit ferdén elvágod a méretét ha és készis ! Ha nem sikerül megcsinálni akkor vegyél fel msn-re és elmagyarázom jobban képekkel együtt jansz.jansz@hotmail.com
Helló!Engem egy hátsó főfékhenger érdekelne,fékkarral eggyütt.
Köszi! Esetleg azt nemtudod, hogy van a vízpumpatengelynél a blokkban egy Tűgörgőscsapágy annak a méreteit nemtudod?
Üdv.
Érdekelne alkatrész vegyél fel msn-re :
Jenovai@hotmail.com
10*7*10 duplaajkas.
Sziasztok! valaki nemtudja a Cagiva vízpumpaszimering méreteit?
Köszi!
Kiárusítás!Cagiva prima 75,bontásából maradt elsősorban váz alkatrészek 1000Ft/darab áron eladók.A teljesség igénye nélkül:műszerfal,villa,teló,konzolok,bovdenek,spirálok,pár műanyag,hűtő, meg egypár bizbasz. Az üres váz kivételével mindent postázok is(de gondolom az úgysem kell senkinek).
Csakis Agip 15W50-es olajat használj!
Sziasztok srácok!kicseréltem az olajat a blokkban,és azóta igen csak csúszik a kuplungom!Mikor váltok rendesen késik!pedig 10w40 castrol olajat raktam bele.mielött olajcsere volt,tökéletes volt a kuplungom!
Még mindíg várom a képeket a morcos szemekről
Igazából egy ilyen szövet anyaggal van bevonva az elosztás,nem tudom hogy működik,holnap felvágom a szövetet.A másik pedig hogy nem akarom kikapcsolni a külön olajozást.A forrasztásról meg tudunk beszélni msn-en?
Jenovai@hotmail.com
Amúgy valakinek nincs eladó komplett 6os váltója? Sürgős lenne..
Osztott gázbovden, egyik fele a karbiba megy másik az olajpumpába. Forrasztani nemtudod? Én is enyémet 2x forrasztottam utána vettem bele egy simson gázbovdent mert szerncsére egyezik csak igy különolajzásom nincs.