Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen 5 pontos zárral van!
Igény szerint jobbos vagy balos!

Pántolása 4db 3dimenziós duplacsapos pánttal!
kurva jó ez az ajtó!....nyitó rúdzárral is van?
68mm-es rétegragasztott borovi fenyőböl
Ötponton záródó rudzárral, 3D-s pántolással
Sötétitett, vagy katedrál ,hőszigetelt üveggel
Több darab!
Csere is értelmes dologra!

tel: 06209627320
email: atis.125@citromail.hu
Sziasztok. Egy kis segítség kellene. Egy 86'suzuki intruder 700-as ról mit kell tudni? Ez belpiacos? Mire kell odafigyelni egy ilyen motor vásárlásánál? Van valami tipus hibálya?
Köszönöm bár milyen hozzászolást
Üdv
Motorszerelésből kimaradt v2-es alkatrészek pl:vt500,vt600,vt750,Yamah xv 535,xvs 650 -es motoralkatrészek eladók.Vagy más v2-esre cserélhetők.
0620612887
kaczko12@freemail.hu
Üdv!

Egy Honda Steed NV400-ast szeretnék venni, ha összejönne rá a pénzem végre......

A kérdésem az lenne, van-e valaki, akinek van róla tapasztalata? Ha igen, leírná nekem?

Egyelőre magáról a típusról érdeklődök.

Amit kinéztem, '95-ös, 38000km kb, a Red Barontól 'származik'.

Előre is köszönöm, Kacsa
Kihasználatlanság, a km-ek nagy része 2008-ban került bele, tavaly talán ha 3-4000-et ment vele a lányom. Na meg a pénz. A plexi nem tudom milyen gyártmány, de kb 10 perc felszerelni, jó ha van.
Hogy lehet egy ilyen motort eladni? A szélvédő milyen tipusú, illetve mennyire bonyolult a föl-le szerelése? Most, hogy öregszem kezdek elgondolkozni rajta. Bár a szélvédelem nélküli motorozás önfegyelemre szoktat.
Sziasztok! Tud valaki arról, hogy idén is lesz-e Gyóni Beton motorostalálkozó?
M800-am van.

MSN: cujethu@freemail.hu
Skype: tot.jan
Szia!
A 2009-es londoni custom show-t törölték, 2010-es meg sincs hirdetve (forrás internet), tehát valami más cél után kell nézni.
Te milyen motorral gurulsz? Én tavaly keztem el túrázgatni de csak itthon és egyedül, ami már elég uncsi. Szívesen csatlakoznék valakihez, ha van kedved írj schiller.laszlo@freemail.hu címre
Szia!

Jackbácsi nem nagyon akar jelentkezni!
Viszont engem is érdekelne az út!
Neked van valami elérhetőséged?
Üdv jackbacsi!
Nekem is VL 800-as motorom van (még kezdő vagyok) és szívesen csatlakoznék hozzád bármilyen túra érdekel. Adj meg valamilyen elérhetőséget.
highway.star
JACKBÁCSI!

Engem érdekelni! :D
Adj valami elérhetőséget!
Üdv!
Egy kis vt500-as blokk is
Itt van egy kis ízelítő:D
Üdv a fórumosoknak!
Volna eladó vt-600-as blokk karburátor,gyújtótrafók,és gyujtás elektronika(CDI)
Üdv Kaczkó
Illetve vcan egy 600as shadow első lánckrék is szintén JT és szintén zsír új 16 fogas ez 3000 ért.
Köszi
motorszállitás motormentés külföldröl is .TEL 06309492804
sziasztok van egy VN 800 95-06-ig minden évjáratához eladó 49 fogas JT lánckerekem bontatlan csomagolásban mindez 4000 forintért.
06304029696
Ha már úgyis ott vagytok, akkor Skóciát ki ne hagyd! Nekem sajnos nincs ennyi időm.
Üdv!

Jövő május végén nem akar valaki jönni Londonba az International Custom Show-ra? Pontos dátumot még nem néztem, de egész szép kis túra lenne... Addig még idő is van összeszedni egy kis benzinpénzt...
Intruder 800-zal megyek, hasonszőrűek társaságára vágyom... (Ugyanis mentem már sport-túrásokkal, hajjajajjj...)
Így első blikkre 4-5 nap oda (kb. 1900 km), ott kettő, aztán uzsgyi haza.
A részleteken meg addig ráérünk rágódni...
Jackbacsi