Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
A kéményeket te faragtattad a mocira, vagy már így vetted azt? Ha tudsz a csühögők eredetéről valamit, kérlek oszd meg velem. Bírnék egy ilyen párt.
nem kell kapkodni, menj el nezd megg halgazsd megg, nem szämit honan szärmazik, ha jo vedd megg ha nem nez mäst ;) enyem is kintröl van es idäig semmy ! bajom nem volt vele ;)
szeva märkatärs ;) valahol a ülöi uton van egy motoros bolt, ott talalsz aszem 12-15000ert led indexes tükrök vagy simäk ;) pici es szeeepek ;) kuk a kepet ;)
hät en is csak ezresre cserelnem ;) es egyertelmü Ducati 4 EWER :)
a 2 szij ära megkapod 20 ezer körül es 20.000km kent kell cserelni ;) 20-20 meg elfelejteni is nehez :)
hät nekem is 750 Supersport van :) es soha nem volt gondom vele :) fincsi gep :) jol megy könyen kezelhetö es 5L fogyaszt :) szerintem elmondtam mindent :) jah : a hangja ? hääät :) csinälok egy video es majd ot lehet halgatni a BASS symphony :):)::))
Nekem is SS-em van, nagyon szeretem. A közhiedelemmel ellentétben nem áll állandóan a szervizben, de szoktak vele apró nyűgök lenni. Ezeket azonban könnyű neki megbocsájtani. Kicsit drágábbak hozzá a cuccok, mint a japikhoz, de nem vészes. A két szelepes hengerek más dimenziót jelentenek. Városban (dugóban) egy kicsit gyötrelmes hajtani (hosszúak a fokozatok, sok kuplung kell). Autópályán beégsz majd vele a japi 600-asokkal szemben, de a hegyekben nem fognak meglépni előled. Nagyon gyors a kanyarokban. Az enyém öreg és csak 600-as, LE-ben idáig messze ez a leggyengébb "nyugati" motorom, de ezt kedveltem meg a legjobban. Ha eladom, annak csak egy 900 SS vagy egy 1000 sport lehet az oka.
Üdv!Multistradara keresek plexit!Ha valaki tud,irjon.
Köszi
Hello!
Inkább itt próbálkozz! www.ducatiklub.hu
Motorosoknak!

Elkezdtük szervezni a III. ERDÉLYI MOTOROS TÚRÁT!
Ha szeretnél velünk motorozni kérlek írjál a
motorostura@citromail.hu-ra és elküldöm részedre
a 7 napos túra leírását! Az előző gurulások fotóit
megnézheted a sportmotor.hu-n
Segítség a megtaláláshoz!
KERESŐBE BEÜTNI:SPORTMOTOR.HU
KIJÖN A FŐOLDAL
FÓRUMRA :KATT
AZ OLDALON LEFELÉ KELL MENNI A KLUBOK TÚRÁK STB
a TOVÁBBI TÉMÁKRA /pirossal/ KATT
KAPOSVÁR ÉS KÖRNYÉKE MOTOROSOKRA KATT
MANÓBÁCSIRA KATT
BAL OLDALT A FÉNYKÉPEKRE KATT
VÁRJ 1 KICSIT ÉS OTT LESZNEK A FOTÓK!
JÓ BÖNGÉSZÉST
Várom válaszodat Manó Kaposvárról BURGMAN 400-ról
06 20 416 13 30
06 82 809 175
Hol szőke sellő, lenge szellő játszik a Tiszán
Ott él egy nép, legendák népe, ott az én hazám
Az ősi Kárpát őrzi álmát, hű Csaba vezér
Ki csillagoknak égi útján vissza-visszatér.
Szép vagy, gyönyörű vagy, Magyarország
Gyönyörűbb, mint a nagyvilág
Ha zeng a zeneszó, látom ragyogó, szép orcád.
Táltos paripánkon oda szállunk
Hazahív fű, fa, lomb s virág
Úgy sír a hegedű, vár egy gyönyörű szép ország.
http://youtu.be/kp-TG5v0emY
ki nem tudja mi legyen a karácsonyi ajándék:

www.motoros-polo.hu
sziasztok.kis segítséget szeretnék kérni.motorvásárlás előtt állok kinéztem egy ducati 750ss de nemigazán tudok róla semmit mondanak jót és rosszat.érdekelne milyen a vas mik az igényei,alkatrész,szervízigény.köszi
ha már aksikról van szó
http://www.motor-akku.hu/index...
Sziasztok!
Eladó egy alig használt Power commander III usb. 749-es Ducatira.
e-mail: esteban32@freemail.hu
Ára: 60.000 ft
Szia, kíváncsi vagyok, megoldódott-e a problémád. Nekem egy 2004-es Monsterem van, hasonló tünetek után sajnos az egész vezérlőelektronikát ki kellett cserélni.
Helló
Eladó egy Prop Tech fokozatkijelző Ducati-ra való, teljesen új sohasem használt ajándék proptech matricával 8 000 ft ért
Ugyan itt Pirelli Diablo Superbike guma 1versenyes párban 10 000ft
Budapest illetve Posta
Lacházán már hagyján! Majosházánál megtelt vízzel a csizmám, Áporkánál lett vizes az alsógatyám...
jó volt ma az eső lacházán Béla

én voltam a GSX-R-rel a MOL kúton aztán meg mögötted.
Üdv
Lenne, egy kis problémám. Egy léghűtéses Ducati monsterről lenne szó,elég régóta megvan,eddig semmi baja nemvolt, most viszont menet közben olyan mintha az egyik henger néha kihagyna vagyis, gáznál olyan minta motorfék is lenne. Van pár elképzelésem mi baja lehet. Gondoltam például gyertyákra amiket ki is cseréltem, megfordult a fejemben még fesszabályzó, vezérlés egyéb elmei. Gondoltam esetleges eltömődött benzinszűrőre is ami miatt nem kap kakaót az egyik henger rendesen, esetleg zárlat. Érdekelnének a vélemények,nem tartom magam dilettánsnak így kérem ne is kezeljetek úgy, valószínűleg elviszem szervizbe úgyis,de érdekelnének javaslatok. Köszi:)
Hello!

Motorváltáson gondolkozom, és nagyon tetszenek a Ducatik. Pár általános tapasztalatot esetleg tudnátok írni? Leginkább a szervízköltségről. DUCATI Desmodue 900 ss-ről esetleg? Hallottam olyat is, hogy van egyes ducatikban valami szíjj amit kb 10ezrenként cserélni kell, 2db, darabja 25.000ft, nem tudom mi igaz ebből pl. Köszi előre is!
Pacsi nektek!

750 SS-hez keresek akksit, mert az enyém megadta magát.

Hol tudok jó áron szerezni hozzá, Bp és vonzáskörzetében?
szia,
általában nem sok különbség van a hasonló ducatik akkujában, szerintem a monster akksija tökéletesen jó bele.
de ha felteszed a kérdést a ducatiklub.hu fórumában, tuti találsz hozzáértő válaszolót.
Ha érdekel valakit...
Eladó a Vespám! Olasz -olasz ,csak kisebb!
CSő !

Klikkoljatok :
http://www.kepesmotor.hu/piagg...
Szép a gép, üdv a klubban!