Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ktmet 1:40be kell keverni, ez is van olyan pörgős, mint az...azért kérdem
én azt hallottam az én motorom 1:30ba keveri magának , én szimót full szintetikussal nyomom 1:50 esbe
jaaah... szerintem elég de nem értek spanyol-katalán motorokhoz
1:50 a 2%os keverék, ezt én is tudom, de azért köszi ezt a kis izét Engem az érdekel, hogy elég-e bele
hány literes a tankod?

benzin mennyiség száma_ _ _ = _ _ _ 100%
olaj mennyiség száma_ _ _ _ _=_ _ _ 2%

pl ha 10 literes
akkor 10*2/100 = mennyi olaj kell bele
Amiket észrevettem a KTM-hez képest, hogy alsó és közép tartományban jobban tol a motor, bár lehet, hogy azért mert ebben 400kmeres dugó van a ktmben meg 1500as...felső tartományról nem tudok nyilatkozni mert még 100kmet járatni kell AJP kuplung nagyon faszás, talán jobb is mint a magura, de itt megint csak azt tudom mondani, hogy ebben frissebb az olaj, talán azért van. Amúgy meg tökre ugyan az a két gép...És a végére egy kérdés: a tankra az van írva, hogy 2%olaj kell bele, ha az amúgy se túl fényes matektudásom épp jól teljesít, akkor nálam az 1:50es keverék...nem kevés annyi olaj egy pörgős 25ösbe? Most 1:35be kevertem, mert járatós
Szolnoki kereskedésből...régebben forgalmaztak Gas Gas-t is, csak nem nagyon fogyott aztán abbahagyták, ezt a motort meg kirakták 1,27misire, aztán levitték 1millióra, most meg 850re aztán lecsaptam rá 380km...fim michelin enduro gumi van rajta, olyan mint az új, szőrös még a széle, se karc, se horzsolás...semmi nincs rajta. Vettem egy használtújmotort
Nekem most van egy eladó settem...egyszer se volt rajtam...kaptam a gas gashoz hebo settet aztán feleslegessé vált. Fm gatya, KTM-es Cemoto felső, 168centi vagyok meg úgy 55-60kiló. 20ezer a kettő együtt. !EGYSZER! sem volt rajtam, csak mikor felpróbáltam, akkor.
Üdvözletem Mindenkinek!
mint látom 2 nap(nem volt jó a gépem) alatt jó sokat írtatok volt mit vissza olvasnom

(Ha valakit érdekelne dobtam fel pár képet)

http://sportmotor.hu/motoros_k...
a beindításig
tudom
de hátha ráakad valaki....
nameg most megkapja a zsír fasza főtengelyt, megint hibátlan lessz
elég merész az a 350
ha elvinnék a crm et ojan 350 körül akkor vennék egy drz-t
ócsó pénzért és közel is van, és jó is
szerintem 160 ccm után egy darabig jólenne az, jókismotornak mondják, habár eleinte anyira nem jött be nekem.
nemsok..
hlla vagyok....
most néztem egy 125ös KX et (fórumról)
csak augusztus közepe/vége felé (nyaralás stb...)
Mit akarsz helyette,Oli bácsi?
csók minden kis puncinak, aki motorosnak vallja magát....
már vett egyet 190 ezerért
mert az közel volt
Hali LaciCRM


amit mondtál, hogy haverodat érdekelni a motor... eddig úgynézki hogy ő elviheti
persze ha fog neki kelleni
na mi a pálya?
cső mindenki
cső Faisst