Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elvetemült.... (én lefagynék)
Ha estig nem lesz csapadék (márpedig nem valószínű) jó eséllyel, én is mocival megyek
Doky...
... és motorozás a garázsban!
Sziasztok,

Akkor ma este 18:00-kor az Ágoston irodájában.

Téma:
- Múlt
- Jelen
- Jövő....

Üdv:
Lui
Haliho,
ugy tűnik, nem érek oda holnap hozzátok, szívből sajnálom. Jó szórakozást, és komoly megbeszélést! pusszantás
Timcsi
Jimy: gyere csak motorral, a parkolóban majd jól megcibáljuk száját, álá supermoto style

akkor holnap este..
Twist!
Ez szuper, hálás köszönet!
Jimy
Klubtali,

Igen, a garázs kamerázott, őrök által felügyelt. Mi is ott tartjuk a robogónkat és a kollégám motorja télen-nyáron itt parkol.

Bejárat a korábban leírtak szerint a Radnóti utca felöl, az utca végén lévő - Váci út felöli - zöld irodaépület automata kapuján keresztül. A garázsban az üres helyek bármelyikén meg lehet állni, majd a garázs végén a westpoint irodába kell bemenni.

Ha tudom délután kitáblázom a szabad helyeket és mindenképp szólok az őröknek, hogy dudaszóra nyissanak kaput minden motornak és ismeretlen autónak.

Üdv,
Twist
Ez a kérdés engem is érdekel.
Illetve a válasz...
Doky...
Aki motorral megy az tudd parkolni őrzött parkolóban?
mert csak akkor meggggy motorral!
Szia,

A portán majd szólok, hogy aki a CBF Klub megbeszélésre jön, azt az ötödik emeletre engedjék fel.
Egyébként név szerint Jakab Ágoston-t kell keresni.

Az iroda a Váci út - Radnóti út sarkán van, a bejárat két oldalán egy kínai étterem és egy lakáshitel iroda van.

Aki kocsival jön az a Radnóti útcán kell jöjjön - egyirányú a rakpart felöl a Váci út irányába, és az utca vége előtt 50 méterrel jobbra, egy nagy zöld irodaház alatti garázskapu előtt kell megállni és egyet dudálni, mire a kapu nyílik és behajtás után a Westpoint iroda feliratot követve lehet parkolót keresni az üres helyeken. Egyébként hat óra után már az utcán sem kell fizetni és általában vannak üres helyek a környéken.

Probléma esetén hívjatok a 30-250-5676-os számon.

Üdv,
Twist-R
::Mikor: Novevember 29. Csütörtök - 18.00-tól
::Hol: Budapest, XIII. kerület, Váci út 18. V. emelet - az American Appraisal Magyarország Kft. irodája.
::(3-4 autó részére a parkolás megoldható, illetve pizzát is tudunk rendelni.)
Bejutás?
Portán/recepción jelszó vagy valami?
Ha a WestEndben leteszem az autót, akkor ugye nem kell sokat sétálni?
Doky...
Várjuk a teszteredményeket!
Pár héten belül lesz ilyenem az endurózáshoz, majd meglátjuk túrázáshoz megfelelő-e
Mit is próbálhatnék? Összeegyeztethető-e a vezetési komforttal, vagy jobban akadályoz, mint amennyire az általa adott biztonságérzés megelégedettséggel tölt el a tekintetben, hogy megtettem a tőlem telhető legtöbbet a saját biztonságom érdekében... Ha valakinek ezt sikerült értelmeznie, a zanzásított változatot küldje vissza nekem Köszi
akarommondani "felnőtt"
Szerintem sokmindent nem tudsz próbálni rajta (hacsak azt nem hogy milyen érzés viselni), mert csupán két méretben adják: gyerek (4-16 év), felőtt (16+)
Doky...
mindenkinek:
Télire való,
1-2 túra ötlet, nem csak motorral!
http://mars.elte.hu/varak/terk...
Jimy
Tök jó, egész sokféle van belőle. Köszi Doky! Csak szerintem ez pont olyan, mint a motoros cuccok 99%-a: próba nélkül nem veszi meg senki
Üdv
Zoltán
Új láncszettet kapott a motorom! Nem hittem volna, hogy ennyit számít! Mintha újjászületett volna a drágám
dOky!
Nem értem, de megbízok benned!

Más,
ma mentem a fővárosban egy kicsit, sütöt a nap, nagyon szépen pörgöt a gép - mint mindíg - úgy kellet visszafogni magam, hogy ne vaduljak túlságosakat !

Jimy
Kedves Kati!
"Aki kér, kap"
Légyszi egy mailt: nick-név, lakhely, t-szám, motortipus ( azt már ismerem )
eBay-en már lehet kapni, ha valakinek nagyon sürgős.
400 és 500 Eur között van az ára, tapasztalatom szerint No.-ból 20-30 Eur körül szállítanak (csomag mérettől függ).
Doky...
Ez nagyon hasznos dolog. Ha belegondol az ember, hogy a nyaka mennyire védtelen... Kiváncsi vagyok, hogy mennyire gátol a fejforgatásban, ha nem tudsz benne hátranézni az gáz.
Kösz Jimy!
Mindegy, mennyibe kerül. Amint lehet kapni, megyek, és veszek.
És nem érdekel, hányan mosolyognak miatta a hátam mögött
Zoltán