Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia látom van érdeklődő a bontásra beszéltünk telefonon árazd ki hátsókerék-hátsógátló azt hiszem hátsó lámpabúra nincs azon kívül elsőkerék telóval kuplung szerkezet komplett várom az árakat üdv Illés köszönöm a kezelési utmutatót
Helló!Mik érdekelnének?Üdv!
Üdv.drotosvectra@gmail.com.Ha bontod engem is érdekelne alkatrész.
Üdv.Megtudná valaki mondani hogy egy 125 MTX hez milyen méretű első és hátsó gumi való?(terepre) Nekem hátul 110/90 van de az egy idő után ha sárba megyek eltömődik.
Eladó mtx-em!125-ös 94-es kockavázas!Egyben fix 70 ezredes!
De ha megfelelő mennyiségü érdeklődést kapok alkatrészei iránt lehet hogy bontom is!
Nem jött össze!Nem tölti fel valami miat!
Kis mtx leírás!
palmaz@fibermail.hu előre is kösznöm .ha lebontod gondolj rám üdv Illés
Most már kiderült hogy csak 1990-ig gyártották MTX-eket,csak azt nem értem,hogy miért van tele a net hirdetéssel még 1997 is találtam továbra is érdekelne hátsó kerék- hátsó gátló- hátsó lámpa búra és jó terepgumi előre-hátra.köszönöm a gyors választ.
Üdv.Nézd meg a felnit.Ha gyári kerék van benne akkor benne kell lennie az évszámnak.Nekem benne van.
Fix 70-ért vihető az mtx-em!125-ös 94-es!Új láncszetel!Nem hibátlan,de az ára se nagy!Kb 15-20 ezerből teljesen megbizható kis mocit lehet faragni belőle!Sűrgős!
Kérlek kere4ss meg e-mailen, ott küldök képeket mindent!

megértésedet köszönöm

palacsinta@citromail.hu
Sziasztok!
Ha valaki tud segítsen.Honda mt-hez kellene beszereznem egy tirisztort(CDI).Találtam a neten egy univerzálist.De nem tudom hogy be lehetne-e kötni.Vagy,hogy hogyan kellene átrendezni a vezetékeket.
Segítsetek kérlek.

http://www.vatera.hu/item/view...
Előre is kösz.
A hétvégén sikerült szereznem egy olasz honda mtx 125 aránylag jó állapotban van de nem tudom az évjáratot a volt tulaj azt mondta hogy 1996-os én hiszek neki de a haverom azt mondj hogy kizárt dolog sokkal öregebb küldök róla képet alvázszám:TC02 DGM519330.-motorszám:HI-TC02E 22761 valaki legyenszives segitsen .vennék hozzá hátsókereket -terep gumikat-komplett gátlót .köszönöm üdv:Illés
Szia!
Tudnál feltenni képet róla?
Kipufogók készítését olcsón vállalom!

MBX/MTX gyujtás eladó.. 4 ezer ft.
palacsinta@citromail.hu
Le tudnád fordítani a CDI bekötését?
Mert így ez nekem kínai.
Az kellene,hogy a csatlakozóból melyik sarut hova kell kötni.
Oké.Köszi
Már észrevettem és próbáltam használni.De nekem nincs fekete fehér csíkos vezetékem se.
Szerintem jól van most bekötve mert így volt akkor is amikor ment.De az a gond,hogy akkor is egy vezeték nem volt bekötve sehova és úgy ment.
Ami nekem kék színű.
Ebbe kérnék segítséget,hogy ez hova mehet.Ja és az pozitív-ot kaphat vagy negatívot.A rajz szerint a gyújtás kapcsolóhoz meg.
Ha valaki tud segítsen
Lentebb raktam fel linket, próbáld azt használni.
http://hondamtx80.lapunk.hu/ta...
Próbáld lekövetni a vezetéket. Az enyém be van tekerve, nem látom.
A köteget nem bontom meg örülök, hogy működik./félek az áramtól /
Sajnos csak ennyit tudtam segíteni!
Remélem a semminél több volt.
Mtx 125-ös eladó!94-es kockavázas!Vannak vele gondok,de az ára se egetverő!85 ezer írányáron!Érdeklődni:cziprusz@freemail.hu Vagy:06306013543 tel számon!
Köszi a segítséget.
De nekem nincs olyan hogy fekete-sárga és fekete-zöld se.
A motorból 3 vezeték jön.Az egyik a feszültség tekercsből(fekete piros csíkos),a másik a jeladóból(kék fehér csíkos),a harmadik a test(zöld).Az egyik szín(gondolom a a barna) megy a gyújtó tekercshez.A másik meg a gyújtás kapcsolóhoz.
Tudnál még abba segíteni melyik szín hova megy neked?
Előre is kösz.
Üdv.!
HA elkötötted, esélyesen kinyartad a cdi-t
Oké.Köszi.Megpróbálom remélem jó lesz.
Jaj el írtam a képet
Ítt a javított!
Talán tudok segíteni!
http://hondamtx80.lapunk.hu/ta...
Ez rajz MTX50-esé de ahogy látom a szinek egyeznek. Így talán rajtad is segít. Tegnap néztem az enyémet, a szinek egyeznek. Beírtam a képre. Nekem így működik.
Remélem neked is!