Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viszont neked is
Kellemes békés karácsonyi ünnepeket kívánok minden V4 Fannak!
nem csak a kivitelt, hanem hogy hengerenként 16 szelep van. ez meg mosolyogtatott. nyilván csak elírás, de azért vicces
Vfr800Vtec-re való Leovince alu sportdob szett kozcsővel,Y-nal,katalizator kiváltó csővel eladó.85e.Tel 70-3179083.
Olyan Viffer nincs a régiek közül aminek még nem égett le a fesszabija....sajnos....nálam a zsír új Yuasát főzte meg.....még szerencse, hogy elsütöttem gariba
Sziasztok!

vFR 400 NC 30 FEJ ÉS OLDALIDOMOT KERESEK!

Ha van valakinek eladó: 06303771181

Köszönöm.
Üdv mindenkinek.Csak annyit tennék még hozzá a lenti hozzászólásokhoz, hogy nálam a fesszab. égett le, ami haza küldte a generátort is.Nem volt olcsó javítás. A motor egy 98' as FI.
Szerintem nem ő árulja. Csak azért linkelte, mert elírták a kivitelt a hirdetésben.
Miért adod el? Van nála jobb???
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_vfr_800_vfr800_fi-10613079

Ezt lessétek meg!!
Aki unja már a motort az vehet most egy turarobogót hengerenként 16 szeleppel
91-es Vfr 750 bontott alkatrészei eladók.Tel:703179083.
Az én paripám 18-19 éves és nem volt vele eddig gond. Én úgy tudom, hogy a csak a Vtec-nél jelent ez problémát.
Üdv kolléga csak egy kérdés ez a generátor leégés érinti az rc46-os típust vagy csak a v-tech-nél jelentkezik?
Köszi!
Mint írtam már előzőleg, keresd Kozmaxot a Yamaha World-ben, ő csinálja. Bp.IX.ker. Soroksári út 158.
Okés, értem én, hogy nem jött össze a fejlesztés és van rá megoldás ("olajfürdős gencsi"), de akkor hol és ki csinál ilyen beavatkozást, ill. kb mi pénz?
Megelőztél
Lehet beszállítót váltottak az pedig már ilyet hozott....(xart)
Biztos jót tesz a gencsinek és aksinak, főleg ha egy ideje áll a motor, vagy már gyengécske az aksi, ha világítással indítóznak, azután meg nem győzi az aksi összeszedni magát. Amit persze a generátornak kell kitermelni. Bár csak agyalok, de nem hiszem hogy 2002 előtt tudtak gyártani a japó mérnökök, azóta meg elfelejtették hogy is kell.
és milyet vegyek ? 4 - 5 - 5.1
Nem teljesen