Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

RC a kiraly!!!!!!!!!!
ha a zsemembe lenne az a lé amit rányomtak mondanám hogy rányomnám én is az enyémre, de annyira kezdő vagyok még, hogy ugysem venném észre a különbséget
Hát erre se húsz forintot költöttek...
értem, akkor köszi a felvilágosítást..
Nem, ennek a cégnek ez a "specialitása", hogy megmarad az ülés alatti tárolórekesz.
vagy ezzel megszünik az ülsétakaro alá pakolási lehetőség
hmmmmm, nagyon baba, ez a bumfordi hátsó az Spk egyetlen (számomra) kevésbé eltalált része, de egy ilyen undertailel.... nagyon baba , lehet a rendszámtarto igy tetszett neki jobban, vagy nem akarta hogy leolvashtao legyen vagy nem tudom , viszont igy hogyan jutsz hozzá az ülés alatti tárolohoz?.... mert annak a nyitása eredetileg ott van a rendszámtarto felett
Na itt van róla pics, ennyi a rendszámtartó... csak ez a géniusz aki ezt felszerelte, fordítva tette fel (nem a motor eleje felé kéne dőlnie a rendszámnak, hanem hátra mint az én R1-esemen).
nahát jo lesz nekem a gyári helyre is.... + az undertail..... jaj bele se akarok gondolni de ez a hülye idő.... csak az elmélkedés marad
Csaba, ez a felhúzott dob tényleg ráteszi a kést a hátsó lábtartó torkára, de tök ugyananezek a dobok vannak a gyári helyre is, ráadásul így olcsóbb is, úgyhogy érdemes elgondokodni rajta szerintem!
Más kérdés hogy látványra ez az ülés mellé felhúzott a legdurvább...
mondjuk annyi gáz még van, hogy a csajom még vinnem kell előbb egy kört, hogy egy életre elmenjen a kedve a hátso üléstől aztán lehet ilyen kipuffon agyalni, mert ahogy nézem ezzel egyszemélyessé válik a verda.... nem mintha egyébként nagyon kétszemélyes lenne
jol van akkor már van sejtésem hogy lesz egyedibb a lovam
azaz...
van? na jol van akkor elnéztem valamit, illetve láttam én már rendszámmal de az ilyen nagyon kocsi hajlitott tarto volt....
Ezt a kiput is a DanGer-nél tudod megvenni...
Miért kell lerakni a rendszámot? Ahoz az undertail-hez van külön rendszámtartó!
néztem asszem a dangernél hogy lehet kapni ezt a kis kerek lámpás hátso idomot csak akkor ugy érdemes, ha lerakja az ember a rendszámot, azt nem tduom arra mennyire ugranak a zsaruk....
még szép hogy szép
Szép...
Hát igen, szerintem karcsú a V2 (nem csopper V2) felhozatal mostanság
Pedig milyen jó hangja is van !
Egy kis kedvcsináló:
#1
#2
#3
#4
Egyébként a Superbikeban az egyik cikknél írták le a lényeget, ahol sornégyesekkel hasonlitották, R1, GSXR 750, GSXR 600..na szoval kb igy elméxek: lehet, hogy teljesítmény suly arányban a 600asok is felveszik a versenyt vele, DE a másik háromba együttvéve se szorult annyi lélek mint az SP2be.... és ezzel V2 hívőként egyet kell értsek