Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is így tudtam de biztos ami biztos
Köszi a választ
Tudtommal nincs olajnyomás figyelés, csak x km után felvillan a kis kanna, hogy olajcsere kell...
Szerviz menüben lehet kinullázni.
test okozhatja ezt a jelenséget ? mert utána meg is állt a motor és leoldott az egyik bizti. Megforrasztottam már semmi baja meg kitöröltem a hibát. Mentem vele kicsit és nem villant vissza fel. amúgy a távolsági tompított kábelek testeltek le
Hello!
Segítsetek légyszi! 500 kilómétert mentem a műszerfal nullázása óta 550-et max mert nem volt rajta végig a km jeladó.És most kivillant az olajnyomás jel.lehetséges hogy ez csak a megadott kilóméter utáni olajcserét jelzi vagy nagyobb lehet a baj ? az óránál azt írja ki állításnál ahol nullázni lehet hogy 01L és az olaj jel amikor meg bemegyek ugyan úgy mint a villáskulcsnál hogy hány km után villanjon ki a villáskulcs az olajnál 035 van beállítva.mit gondoltok jelezheti azt hogy olajcsere kell vagy olajnyomás probléma lehet ?
Mennyivel más a 2005 mint a 06?
Mert a 06 jeladó ugyanaz mint a 06 exc csak az exc külön van a husky meg egyben a tekercsel de át lehet forrasztani
2008-as a gép
Hello!
te 610-hez keresek első tárcsát nincs valakinek ?
Husqvarna SMR 510-hez keresek állórészt. 2005ös a motor. Vagy jeladót, ha van valakinek...
Kösziiii
Jól mondod kb. 250 Euro a kábelköteg hozzá.
Nem immobilizeres. A legegyszerűbb ZADI zár van benne. Sima kulcsmásolónál csinálnak neked kulcsot hozzá.
Elhagytam a indító kulcsot,tanksapka kulccsal együtt. Ez immos? Van pót kulcsom,de kéne még egy. Nem hiszem el.
megvan az óra+ csatlakozó?
ha nincs, érdemesebb egy vapor órát feltenni
néha ki lehet fogni 20-25 körül
Az kemény, nem tudom a műszerfal bekötését mennyire lehet egyszerű meg oldani, főleg a km-óra hiányzik nekem, de akkor lehet keresek egy hozzá értő embert
nemrég javítottam egy exc-t ahhoz 80párezer lett volna egy kábelköteg (20% kedvezménnyel), a husky se lenne olcsóbb
szóval jobban jársz ha a kapcsolási rajz alapján kiegészíted a hiányosságokat
Sziasztok, szerintetek honnan lehetne szerezni kábelköteget egy 07-es te 510-hez? Sajnos Én is egy kontár baromtól vettem és csak a főbb dolgok működnek önindító világítás( de világítás kapcsoló az már nincs se tompított távolsági) gyújtás térkép az működik szerencsére, de se km óra onnan minden hiányzik vízhőfok mérő sincs és a gyújtás kapcsolónál is minden össze vissza van kötözgetve, szóval elégé oda van az elektronikája szeretném rendbe kapni és ehhez szerintem kell egy kábelköteg legalább is jóval egyszerűbb lenne úgy.
Bocs nem ide akartam írni, gőzöm sincs, hogy miért került a te írásod alá.
Ezt nem a gerecse árulja, ez egy barátomé, de nem is értem,hogy hozta fel a kolega a gerecsemotort az én hozzászólásomra
ezt a gerecse árulja?
A gerecséről nagyon sok rosszat hallottam. Én 2x is meggondolnám, hogy üzleteljek-e velük.
Milyen Mislen volt? Mert én évek óta Pilot Power 2ct-t használok (most is az van) és eddig nekem ez jött be a legjobban. Volt már Pirelli Diablo, Conti SportAttack de a Michelin nyert eddig.
Amit még ajánlani szoktak az a Dunlop Mutant. Remélem segített.
Tudtok ajánlani gumit sm610-hez? "mislen" van fent,de nem szartam össze magam tőle,igaz kopott is.
http://www.kepesmotor.hu/husqv...
Ez elég jó állapotú,és korlátozottal vezethető és szerintem ne riasszon el az ára! Egy jó motorért érdemes kicsit többet adni,és ne legyen távolság 200km.
Sziasztok!Érdekelne eladó 610 SM,2000 körüli ëvjárat, utcai használatra-költségmentessége állapotban. Várom az ajánlatokat.Köszönöm előre is.
3 db husqwarna te 610 bontotalkatrészek eladók erd telefonon 06304053450
Üdv! Ducati féle (2007-) lendkereket keresek SM/WR 125höz ha esetleg valakinek van eladó az küldjön már egy üzenetet. Előre is köszi!
lovasz22@gmail.com