Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne aggodj, masnak sincs ilyenkor munkaidoben jobb dolga...
A nemettudasom meglehetosen hianyos , ettol fuggetlenul szivesen megkerdezem. Egyebkent az lenne a legjobb, ha osszeszednenk, hogy kinek mi kell pontosan, es ugy megkerdezni a ceget, hogy mennyi kedvezmenyt adna. Plane, ha elore kell fizetni, biztos fog adni, vagy legalabb a postakoltseget elengedi!

A fem fekcso engem is elgondolkoztat, de egyelore megtanulok ujra motorozni, aztan majd talan kesobb... Mondjuk a Zezres probaja utan oszinten szolva siralmasnak tunik a kisZ fekhatasa... Persze nem olyan szornyu, de a Zezres azert tud valamit...

Tok jo teremgarazsba koltoztem, majd minden auto elott ott all keresztben egy motor is... Csak az enyem poffeszkedik egyedul, elfoglalva egy egesz parkolohelyet...
hali ismét!
Lassan úgy néz ki mintha magamba írogatnék , pfúúúúúú baszki nagy gáz .
Ok -Ok azárt vagyok ilyen aktív mert egésznap a gép előtt ülök és ez mindíg jobban megy mint a kötelező feladat .
Volt az előbb 1 jó hirdetés odalt "Roma redőny ocsón" mit flancol a faszi, írja azt h olcsón berácsozza az ablakot aszt kész .

King komám szakmai vélaményad mi a fém fékcső cseréről, tisztába vagyok mi a különbség, csak ugyan azon a motoron, ugyan avval a fékkel még nem próbáltam .
Tehát sokkal jobb lessz a hatás, megéri az árát, mennyi egyáltalán ?
vagy nemérdemes rákölteni le kell cserélni, mint neked.
Azt tudom, h fékbetétek között óriási különbség van, de azt így is úgy is cserélem ha elfogy.
Hali FIGU
Ja Király, majd elfeledtem!
Kérjük meg Csutkát /ő biztosan perfekt németből/ ha valamikor ráér kérdezze meg, hátha adnak kedvezményt nagyobb összegű rendelésre .
Valószinű a postaköltség nam változik, mivel szerintem sújra megy .
FIGU
Köszi Király!
A félreértések elkerülése miatt, NEM TUDOM h saját motorral belehet-e menni majd a pályára .
Én voltam KTM teszten már de eddig azokon nem lehetett saját gépet használni .
Bár Kakucson még nem voltam .
Úgy zajlik a teszt érkezés sorrendjében lehet regisztrálni
/+ papír munka, vállalod az általad okozott kárt, felelőséget/
különböző tipusokra 10-15 perces etapok vannak .
Ez azt jelenti, h a KTM által vitt pl 10 motort egyszerre elengedig és 10-15 perc múva kiintik és csere, mindenki megkapja az időpontját, 2 egymást követő idöpont nem lehet,
és 1 ember 1 motoron is csak 1 szer.
Most h lessz nemtudom, de valahogy így az tuti.
Robis 15-én ha az idő ok elszaladok 10-re 1 pacsi erejéig, mert marha közel van, maradok 1 kicsit és tüz vissza .
Csá FIGU
Tiszteletem Polgártársak !

FIGU komám!
Persze,h megvár a gombesz,főleg ha mán té is ennyit vártá reá !
Dógozzá csak majd eljössz érte,amikor tudsz !

Smitty!

Ok,szóljjá,h mikor akarod a hasidomot rendelni,bevárlak vele és akkor rendelhetjük egyszerre az emelőkkel,én tuti,h veszek legalább 5-öt,meg addig még hátha kell innen is még vkinek és akkor szt is hozzá csapjuk! S lesz egy orbitális nagy csomag,hogy fog örülni a fricc,h ennyit rendelünk tőle,még fizetni is fog nekünk

Termnészetesen csinálok majd neked is gombát meg emelőszemet,már megvannak a csavarok meg az anyag hozzá nagy mennyiségben,csak gyártani kellene, bár most szombaton fogják szétkapni az esztergámat,némi generált kap,aztán mehet a nagyüzemi gyártás!

A 15.-ei gurulásra bizti nem megyek,viszon a KTM-es Kakucsos téma nagyon érdekelne,amúgy sem voltam még ott! Meg a sok osztrák narancs mellett lesz legalább MOTOR is a pályán
Ezé invitállak titeket is,mennyünk többen,ha lesz majd ott kételkedő vevőjelölt,h milyen motort is vegyen,akkor legalább rádöbben,h a Z a neki való canga,nem holmi műanyag vibrátor !
Köszi.

előre kellett fizetni. Mi sok mindent rendeltünk, nagy dobozban (két hasidom, két motoremelő, stb). Kb. 20 000 Ft volt.
Köszi!
Hát ezt nem tudtam, nem is valószínű h végig jelen leszek de ha nagy az érdeklődés a topikba elszaladok tiszteletem tenni, mindenképpen .
Reméljük az időjárás kegyes lessz
Én is írok 1 programot, bár ez tán nem mindenkinek passzol de jó szokott lenni .
Most küldte a KTM a meghívót /anélkül is lehet jönni/
ÁPRILIS 20-án 9 - 17óráig onrod tesztnap lessz , helyszin KAKUCSRING.
Minden cukorság ott szokott lenni, általában
Zrider, Cápa, Janika gondolom nektek smakkol a dolog, ha kihagytam valaki szupermotyost bocsika.
Ja Robis mennyi volt a postaköltság , utánvéttel kellett fizetni?
Csá FIGU
Március 15. 11 órai indulással, a Budaőrsi AGIP benzinkútnál gyülekező 10-kor, célpont a Velencei tó. Eddig 406 motor van regisztrálva. Kis tempó lesz, hogy mindenki (robogósok is) tudják tartani a tempót. Én biztosan megyek. Gyakorlatilag egy jó nagy felvonulás lesz, rendőri biztosítással. Nem tudom, hogy beírhatom e a weboldalt, de gondolom nem probléma: www.motorozz.hu
Hali Robis!
Milyen évadnyitó , !
Lusta vagyok visszalapozni, 15-én lessz valami találkozó .
Lemaradtam valamiről .
FIGU
A motor emelőim, a ponyvám és a hasidom nekem is innen van. Az a hasidom, amit Midas Király vett, nekem nem tetszett, mert túl nagy. A kicsikémre kicsit akartam, de ami jött az a ZR7-re való, de némi átalakítással majd felrakjuk. Vagy a Csabától veszek egyet. De az emelő az nagyon király. Nem kell hozzá emelő szem sem. És a ponyva is nagyon állat. Királyom köszönöm. Az évadnyitón leszel 03.15-én?
Szeva mindenkinek!
Micsoda új dizájn , mingyá beszarok .
Midaszkirály ha elkerülgeted még a cuccom egy kicsit a jövő héten mennék hozzád, ellenberger ha utba van megejtem a héten. /határidős melóm van, és komoly idő hiányba vagyok/
KIállításon voltál , érdemes menni?
Egy hátsó emelőn és a hasidomon is gondolkodom, lehet hogy ha ipari mennyiséget rendelünk adnak kedvezményt, esetleg lelevelezzük hogy a kawa Z club rendelne .
Kínaji is aszonta "szok daab oco nem dága" - mennyi a sok darab? "keto, szok daab"
Hi FIGU
Hali CSutka a gyári kormánnyal nekem is voltak problémáim aztán le is dobtam róla hamar
Szervusz Királyom, :-)

Na végre ez egy jó hír arról az oldalról én is szemezgetek egy hátsó emelővel meg egy hasidommal is cost reduction ha 1ütt rendeljük.... majd szólok ha elszántam magam hátha addig nem rendelsz

Ugyis szeretnék én is csináltatni veled bukógombát és emelőszemet, ugyhogy majd zaklatlak személyesen ha az itt megadott mobilszámodon szabad, hogy mikor lenne jó neked :-)
Még holnap körülnézek kiállításon hátha negyedárér aggyák
asztán hívlak lebeszéljük, telószimering is cserés lenne a vason.... majd lebeszéljük... :-)

üdv
új dizájn
A regi honlapon ugy latszik nem volt eleg reklam...
Majusban megyek csak haza motorral, akkor oda tudom adni a gombakat.
kakasdot hívtad?
55náluk a lámpa és 70 a hűtő
Sziasztok!

Smitty!
Én vettem errel a honlapról hasidomot,én az alsót vettem,nekem az jobban tetszett,egy bő hét alatt ide is ért,asszem 45 euro volt a postaköltség,de sztem teljesen korrekt volt a dolog!

vettem hozzá egy első emelőt is,amit éppen a régi kis Z-hez nem lehet használni ,mert az egyik teló vége nem teljesen szögletes,de a műhelybe szántam,máshoz megfelel,főleg annyiért!

fogok még venni hátsó emelőt is pár darabot eladásra,mert egész jó kidolgozású,masszív igényes munka és főleg ennyiért!

Robis ! Nem felejtettem el neked sem a gombákat,de sajna muszáj lesz élőben leméreteznem,nem tudom képről levenni a pontos méretet,de a képek alapján abszolút kivitelezhető a dolog!

Ha Csutkától elkérnénk az övét,akkor akár olyat is tudnék gyártani pár garnitúrát!

Csocsesz
hát igazából pont ezt mondta Csutka hogy az van mellép írva hogy minden évjárathoz ami lehetetlen...
meg egy másik kollega írta a nevére enm emléxem sorry
hogy ő a középsőt rendelte meg és az ZR7-hez van nem z750hez.... szóval erősen nem javallott az oldal eddig

Csaba
Közben az ebayen megtaláltam és 03-06-os modllekhez van.
És melyik évjáratra?

.coRo
Jó reggelt 11.45-kor Csutka, ez a királyság.
A németeket én se értettem soha ,
jöttek nekem h snapsz-snapsz valami 30 fokos körömlakkal , MI EZ? ez nem pálinka
elővettem a gyógyszeres üveget a nagyfater 50 fokosra lebutított szilvájával
na mondom baszki Jürgen ez pálinka negyed óra múlva seg részeg volt minden német /igaz elötte már söröztek egész este/.

Ja üdv az új fiúknak! ezüst Z-n naaggyon pöppec a csomagtartó .
Raptor dob h muzsikál ?
Csá FIGU
Sziasztok!

Tud valaki régi Z 1000-re üléspúpot?
ez a mocím
Jó reggelt mindenkinek! Én megyek a helyi motorkiállításra, ahol a kawa nem szerepel. Csak előbb fel kéne kelni...
Hülyék ezek a németek, múltkor a motoros túrán nem ették meg a csokimat, mondván, hogy alkohol van benne, tegnap kocsival voltak egy talin, és persze mindenki sörözött, meg 120-al ment az autópályán a 60-as táblánál. Most akkor hogy is van ez?