Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tessék mindenkinek a bizonyték, hogy FIGU a kollégám (Tamás, aki lusta reggelni) és én ott voltunk.
Szemben az a nagy fickó, a FIGU, a másik nagy háttal Tamás, tőla balra a kicsi meg én
Azt nem szeretnénk.
Hahó Robis!
Ha nem lennék ilyen szerény, csendes gyárek egy szerüen azt írnám HÜLYE .
de mivel én ilyen csendes gyárek vagyok azt írom h félreértettél valamit, vagy sok szeszesitalt fogyasztottál .
Remélem nem komolyan írtad, mer félrekezellek b@szki .
Még viccnek is rossz .
Csak megy a TV a háttérbe, és meghallottam a mi Gyurcsány Ferkónkat és róla most ez jutott eszembe /a többit nem írhatom ide mer lecsuknak /.
FIGU
Természetesen meghálálom a tanácsot.
Hali!
Ez kezdetnek jó, ha van rá lehetőség súlyfürdő jó lenne /ez macerás ugyan és nem is túl olcsó, mert csak kúra szerüen alkalmazható 15 alkalom, 8 hét alatt/ de az úszást mindenképpen ajánlom még.
Ha lehet rendszeresen és hangsúlyozom csak, és kizárólag a GYORS és, vagy HÁT úszás jó.
Az ellentétes kéz-láb tampó miatt, a gerinc rotációs mozgást végez.
Még jó h már nincs vizit díj, különben rám verné a Ferkó .
FIGU
Biatorbagyon keresztul ment a nep?
Hali FIGU,
tavaly tavasszal durrant be, most csak egy kicsit újult ki. De van mindenem róla, CT felvétel, stb. Állítólag az alsó 3-4-es van elmozdulva. A doki azt mondta, hogy mázli, mert ott már nyiny gerincvelő, ezért csak fáj. Hát ja. Most tényleg nem kemény. Igaz volt rajtam ma egy fűző is. Illetve 2 hete megint mindennap hordom. De tornázok is és ersítem a gerinc melletti izmokat.
Halihó!
Ott voltam én is, csak nem mentem Velencére , hanem az M-1, M-7 szétválásánál elhúztam hazafelé /M-7/, és ha addig láttad a két fekete z-t + az új zöldet akkor sanszos h mi voltunk.
Ha King komám ott voltál az indulásnál és nem találkoztunk MEGŐRÜLÖK , /nem a cuccok miatt/
csak h nem találkoztunk személyesen és nem pacsiztunk egyet .
Robis a gerincsérvre /azé a vizsgálati eredmény alapján lehet pontos kezelést mondanyi/ több alternativ kezelés is ajánlanék: súlyfürdő, illetve a gyors vagy hát úszás, gerinc torna, hátizom erösítés.
De ezek fügnek a sérv helyétől,
általában a cervicalis /nyaki/ 3-4-5, illetve lumbalis /derék/ 4-5-6 a problémás
függ még az állapotától is, heveny szakaszban nem igen lehet mit tenni, de ha ma motoroztál ez nem áll fenn.
FIGU
Az M1-es lehajtójánál 704 motort számoltam meg. És még sokan utána csatlakoztak. Ime a link:
http://www.onroad.hu/motor/hir...
Na grat hozzá

Jóóóó neked :-D én is ráülnék egy zsirka ujra....... még a fémszínű buzizás ellenére is :-)

üdv
Halihó.

FIGU, örülök, hogy találkoztunk és dumáltunk. Dragon, kár, hogy nem láttalak. Csaba, jó volt dumálni, a hasidommal kapcsolatban meg majd felkeresünk. Minden esetre az enyémmel együtt három kis zöldséget számoltam össze néhány régi feketét. Állítólag Midas király is kinn volt, mert felismerték az első telóról. Kerestem, de nem találtam. Mi utána még lepörögtünk Dunaföldvárra. Most értem haza. Hurrrrrráááá, megvan az első 500 kilóméter a kicsikében.

Irtózat mennyien voltunk, mi az oszlop közepén mentünk, előttünk vagy 1,5 kilóméter, és mögöttünk is. Jó volt a babgulyás, jó csipős, könnyeztem tőle rendesen.

FIGU, a gerincsérvvel kapcsolatban van a birtokodban némi tudásanyag?
Bocs, most olvastam el alaposabban, hogyan találkozhattunk volna, he nem is voltál ott
Én is ott voltam, sajna nem találkoztunk :(... 2 fekete z750s-et és egy zöld új z750-et láttam. Szegény narancsom egyedül árválkodott a fekete sportmotorok között. De mindettől függetlenűl szuper volt, kb 600 motor, millió ember...
Hali mindenki!
Ma meg volt az első kistérségi Z találkozó, amit igazából nem mi szerveztünk, mi csak találkoztunk.
A topikból szerintem csak ketten voltunk Robissal, de volt sok Z-s, hazafelé Érden is találkoztam
1 fekete kis Z-vel /és 1 cruiser-rel/ dél körül, nem mentem el Velencére ugyan is.
Meló ezerrel, pedig marha szép idő volt a szelet leszámítva.
Jó sokan voltak az tuti, és az az 1 óra is nagyon f@sza volt amíg ott voltam.
Hali FIGU
Ha kell vkinek ilyen emelő, 3000Ft-ért (+pk) odaadom...
hopp ez lemaradt
gyönyörű színek
a végére egy kis érdekesség
Ragyogóan süt a nap, remek idő van. Aki tud, az jöjjön a találkozóra. Sokan leszünk.
Üdv TeBee!

De jó neked hogy már pénteken lesz Z-d! Nekem még kb.3 hetet kell kibírnom! Csak az vígasztal hogy ugysincs még túl jó motoros idő! (legalábbis itt az alpokalján)
De azért Péntekre kívánok neked jó időt széles utat és szerencsés hazaérkezést!
Halihó,

a postaköltségen én már túl vagyok. De örülnék ha igazad lenne. Neklem már itt vannak a cuccaim 3 hónapja. Egyébként a hasiudom minősége, kidolgozottsága rendben van. Az emelő szép, a ponyva a fényképeim között van.
Remélem holnap a Budaőrsi AGIP kútnál minél több Z fannal találkozom. Jó éjszakát.
Egyetértek Veled Tomi, Én is ezért siettettem a vásárlást, hogy kapjak még a 2007-es modellből, nekem sem adja a matt fekete blokk....
Mostmár ha minden jól megy jövő hét pénteken mehetek is érte

Ha jó árban van, engem is érdekelne egy emelőszett és hasidom is, de az idomot előbb szeretném szemügyre venni szerintem azzal várok még...

Jó éjt & hétvégét emberek
hát egy emelőszettnek tuti 20 eur a pk-e
2nek 40 :)
nem adnak nagyon kedvezményeket
de ha összegyűjtjük a rendeléseket , megoldom olcsón a postát
(haver hazahozza :D )
SZasztok. Két motoremelő,két motortakaró ponyva és egy hasidom érdekelne engem is.
"..a 2008-as Z750 is nagyon kafa nekem a 2007esen nem teccik a fémszínű buzizás a törzsön sorry akinek olyan van..."

Szerintem meg nem szép ez a 2008-as matt fekete blokk, nekem a fémes jobban tetszik azért is foglaltam le egy 2007-es fekete modellt.
Okidoki, nem lesz eső.