Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy az a kakucsring hol van?
Király vagy FIGU.
Ja a 2. rendszámtartó, mivel az első a 2007-2008-as Z segge.
Engem minden kawa érdekel, de a Tamás barátom a ZX10-et próbálná ki szívesen. Hát kilencven biztos megyünk, de szerintem többen leszünk. Ha csak nézelődni lehet, nekem már csak azért is megéri, meg miattatok.
Szeva mindenki!
A tesztnappal kapcsolatban /április 12, Kakucs/ ,
ma voltam az érdi Kawa kereskedésben, ott mondták hogy tök jó ha megyünk de előre kell regisztráltatni .
Én regisztráltam is /semmi extra/ felírta a skac h megyek
mivel nem tudtam hányan leszünk, azt mondtam 9 fő-vel megyek, és a 750 feletti sportgépek érdekelnek.
Ha más is jár kereskedés felé, érdeklődjön.
FIGU
100% h a 2.
én a 2.ra tippelek :)
elsőt tuti nem
Hali mindenkinek!
Nem tudja egész véletlenül valaki, hogy melyik rendszámtartót lehet felrakni a Z750S-re?
Halihó, sehun senki?
Itt vagyok csak közben aludtam egy kicsit.
Igen ismerős a dolog.
Megnéztem a Polo-t, de most nincs olyan ami kintről kellene. Kesztyű-tendert írtam ki, de azt meg próbálni kell. Majd ma Pesten szétnézek ez ügyben is.
Apropó, akit érdekel a Dainese-nek új importőre van Budakeszin.
www.budapestmoto.hu

Szép napot mindenkinek!
Soma
Majd eldönti, hogy mennyi pénze van rá! A lényeg, hogy igen, felmegy a 190-es gumi is! Na ennyi.
Szevasztok!
Szeva Király, jövő hét vége felé megyek hozzád .
Addig hívlak.

Akit érint!
Gumi ügyben ha visszalapozol bővebb válaszok vannak .
Röviden: ha olcsón vagy már megvan a 190-es gumi tedd fel,
ha most keresel még csak felesleges a nagyobb ,
talán ha verseny méretben kapsz /ami ritka/ az jó 190/55x17, illetve 190/60x17.
FIGU
Nincs mit
Kőszi uram az infot
Igen, fel
Szeva mindenkinek érdeklődnék hogy z750 -re felmegy-e a 190-es gumelo?
És akkor Te ismered az Eifelt is, igaz?
Ilyen csúnya Szent Istvánt még nem hordott a hátán a föld... Tök ciki.
Hali Csutka,

naná hogy igen, természetesen. Előre is köszönöm neked.
Megvan még a Szent István szobor?
Én egy évet tanultam Kölnben, illetve Idar-Obersteinban.
A Polora ránézek, hamár kint vagy.
Ha valaki nem ismerné, a Polo az ez:
http://www.polo-motorrad.de/
Igen, ennyi az annyi. Tavaly kevesebb volt.

De itt van Polo is, meg Hein Gericke, meg FC-moto. Meg Louis is, de ahogy kinéz a lánc, nem várom meg a jó időt, gyalog meg 2 óra. Itt márpedig havazott ma is. Poloból is tudok rendelni, és áprilisban hazavinni. Jah, Aachen a hely amúgy.
Akkor, hogy számosítsak: 25.000 az első nap és 40.000 mind a kettő? Vagy őket is utólérte a piacgazdaságot sújtó infláció?
Merre vagy a germán honban? Polo bolt nincs a környékeden?
Naccerű, 2 hete mentem utoljára egy picit nedves úton, és most vastagon rozsdás a lánc. Hát ez Húsvétra így marad. Hogy az a...

Valakinek kell valami a Louisból? Rendelnem kell lánctisztítót... Ha valakinek kell valami, akkor szóljon, április vége fele tudom hazatranszportálni az anyagot. Robis, Neked kellett múltkor 12 V-os csatlakozó, az kell még? Nem sürgős, a hétvégén küldöm csak el.
Nagytétényben van a tréning a rendőrség pályáján. A szoborpark után jobbra a pusztában. Jönne még néhány ER-6-os is, úgyhogy jó poén lenne. De hát nem olcsó mulatság sajna. Viszont nagyon hasznos. Most úgy csinálják, hogy szombaton van az I. szintű képzés, és ha van elég jelentkező, akkor vasárnap megtartják a II. szintűt. Én mennék mind a két napra. I. szintűn voltam többször, de sajna még van hova fejlődni...
... maradjunk a Sománál, ha kérhetem. A sok kacifántos dolog utánna már a múlt, de ezt használom mindenhol nick vagy user-ként.

Amúgy tetszik a duma az oldalon.
Hi Csuti!

Engem lehet, hogy érdekelne a dolog. Hol van az oktatás helyileg?
Megnézetm a honlapjukat, de nem derült ki belőle.

Üdv
Soma