Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mit is várhattam volna töled..... KELLETT!! Most jó??
😉 😊
Köszönöm 🙂
kellett egy nehezebb motor?
mixikém mi lett az egri bulival?
👍️ 😬
mér gratulálsz neki? Coyot elárulta a márkát, megcsalta 😅
Gratulálok az új vashoz ! https://www.youtube.com/@egyszerumotoros Egy sporttársad a youtube-ról , most kezdtem nézni a videóit ! 😉
Sok balesetmentest, jó választás.....
jamaka?
Áruló 😅
Sziasztok! Asszem nem szégyen bevallani:Öregszek,,,,mint mindeggyikőnk itt 😕 Bár ez a generáció is haldoklik/ez a fórum.
Úgyhogy a hasalás,,görnyedés hosszabb távon kellemetlen sajnos...Mennie kellett,, 😪 sajnáltam.De felesleges a garázs sarkában tartani hogy "csak legyen".Remélhetőleg jó helyre került,,a vevő is egy "motorbuzi" mint én.
Az utód is megvan már 🥰 .
BUÉK urak
BÚÉK úraim. 🥳
1. Boldog karácsonyt 🥰 😇
főleg nem 160 paci
Meg 160 LE ! 🤣 🤣
Naja, tényleg szép, csak nem 2000-res évjárat :)
Hali csak úgy nézelődtem és egy gyönyörűségre bukkantam 😰 https://www.kepesmotor.hu/kawa...
na mija fax van eger?
Jót
mannol a legalja, olcsó szűrt olaj. szagold meg égett szaga van!
1 jó estét
blackiex!Köszönöm szépen a segítséget!Néztem én is manualt,ez a mannol Af12+ jól hangzik!Ahogy mondtad mindenből a legjobbat!
A manual nem tér ki rá, hogy pontosan milyen legyen, csak annyit mond, hogy zöld és 50:50. Az alábbiakat használtam vagy próbáltam és ismerem.
Mannol AG13, Valvoline HT12. Ezek zöldek és elég jók. A Mannol AG13 előnye, hogy UV fényben virít és ha sunyi szivárgás van, könnyű megfogni, ugyanakkor élettartamát tekintve egy átlag fagyálló, kétévente muszáj cserélni.
A MOL kutakon árult Alycool is elég jó, ha főképp túrázol mondjuk, 110 fok felett valamivel forr. Utcára elég.
Persze ott a sárga Motul Motocool Expert, ha követelmény, hogy bírja az extra hőterhelést (pályanap, efféle). Annak emelt a forráspontja, 135 fok.

A saját motoromban rózsaszín Mannol AF12+ van, mert borát és szilikátmentes, emiatt kényesebb motorokba is teljesen megfelel, kíméli a vízpumpát és akár 5 évig szolgálhat. 800 Ft egy liter kész cucc és 125C° a forráspontja. Nekem ez adja mindenből a legjobbat.