Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én levágom tőbe flexel az enyémet tutira zorall hangja lesz
és spórolok 100.000-et
Jo, hat majd meglatjuk, van az a felar, amit mar nem er meg. Mikor jon meg a geped?
van titán is de az drágább.....pár tizezerrel tuti...annak nemtom az árát...
Okk, en benne vagyok!
jóva...
ha érdekel...és megjön...szólok...megnézzük jólenne e a tiédre is...ha jó rendelünk neked is
100-110-et szannek ra max. E betu legyen benne es titanium palast. Ez pl. zsirul nez ki!
én ilyet néztem ki...nagyon teccik....ahogy számolgattam 100körül itthun lesz...
itthon tuti lenne vagy 150-160....
Ill. ugyanaz szerintem, mint a 2008-as GSX-F-re, mert ugye az egy fejidomos 650-es. Valamit mindenkeppen kell tavasszal szereznem, csak nemtom melyik van egyaltalan..
nem is értem miért nincs kicsire....mondjuk szerintem jó rá a nagyra való is....hisz tök ugyanaz a kicsi meg a nagy...
ha kicsit lemegy a dollár árfolyam megrendelem az enyémere....yoshi R-77-es....és ha megjön felpróbáljuk rá az enyémet
Szia! Csak nagy banditára tudok, kicsire csak 99-03-ig
Bocsánat,ha valakit érdekel a ZX-10R-hez való 2 db gyári dob,ide írhat:htspeed@t-online.hu.
Sziasztok!
Ha valakit érdekel,Kawasaki ZX-10R-ről (2006/2007) eladó a 2 db gyári karcmentes kipufogódob (védőlemezekkel együtt).
Iár.:50e Ft.
Szép napot.
Szia Alex!

K7-es 650 Bandihoz meg mindig nincsen semmi jo kis kipuffod?
Szia justin ! Ebay.de vagy Ebay.co.uk-n találtad. aA két oldali az nem GP-style.. Angoloktól általában Royal Mail.el szokott jönni az eladótól meg kell kérdezni az üzenő panelen tudsz neki irni Ország, irányitószámot irjál neki....
Köszönöm szépen.
Pécs.
Elment a mail.
b_istvan@mailbox.hu
Igen.
Tudsz mondani egy mail címet?
Szia!

Tudsz róla képet küldeni, és mire jó?
99-es Gsx-r 600-ra kellene.
Köszi.
sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogyan lehet e.bay-ről rendelni és kb. mennyi a postaköltség? Z1000 (2008)-re találtam Leo. kipuffot 350euro-ért....jaa egyébként az kétoldali, a GP style? Előre is köszi! Vagy valami más ötelt?
Halihó emberek! K4-es Busára keresnék sportkidörrenőket. Dobok és rendszer is érdekelhet! Köszi
Van egy eladó 3 csavaros Remus sportdobom, ha esetleg érdekel valakit...
Yamaha R6-ra 2006-2007. Korlátozott számban rendelhető.

Two Brothers 4-2-1 full racing system, carbon fiber dobbal, illetve titán dobbal. kompletten dobozban
Ár: 245.000.- Ft
Szállitási idő: 10 munkanap.