Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen motoron volt eddig?
Sziasztok ha esetleg valakit érdekel eredeti Bodis 100ezer további képet tudok küldeni üzenetben
Eladó Yoshimura kipufogó. 2x50mm belső átmérő. Nem a wishről rendelt... 40/pár
Üdv!
Karbon palástot keresnék javítás céljából. 110es átmérőben 40-45cm hosszban.Köszi h elolvastátok!
Sziasztok!
Nem tud valaki 800as Intruderre nyitott kipufogót? (Lambdaszonda helyest)
Ennyiért nem csoda hogy hamar elment
Köszönöm az érdeklődéseket, elkelt.
20.000.-
Sziasztok!
Kör alakú karbon palástot keresnék, ami 110mm átmérőjű és 450-500mm hosszú.
Bontott is megfelel,de ne legyen repedt,törött,lyukas.
Köszi előre is!
Sziasztok.
Kipufogóval kapcsolatos kérdésem a következő:
Az Cbr F4i men egy Rombo dob van,elég halk és elég hosszú is ez az ovál dob,igy 7cm rel megrövídítettem,igy picit jobb hangja lett de az nagyon nem tetszik hogy elengedett gáznál visszahörög.
Azt szeretném ha szépen visszadurrogna.Mit lehetne ezzel a dobbal kezdeni?Vettem kerámia tömőanyagot illetve petforált csövet tudok benne cserélni nagyobbra.
Ugyan ezen a mocin a Raptor dob magyon jól szól,szépen vissza is durrog még alacsony fordulatról is de úgy hallottam a Raptorok nem e jelesek így az én meglévő kipumat szeretném átalakítani.
Nagyon szépen köszönöm ha valakinek lenne tanácsa.
Nem sok időt vesz igénybe. A lényeg, hogy gumikesztyűben csináld és ne lélegezd be! 👌 ✌️
Meg is érkezett , tegnap rendeltem , ma át is tudtam venni ! Majd valamikor lesz rá idő , kenyecülök ! 👌
Köszi ! Megrendeltem ! 👍️
én a saválló kipufogóról rozsdamaróval+műanyag dörzsivel szedtem le a ráégett sarat
Bátran ajánlom! 👌Évek óta használom.
Tök jó cucc lehet ! Szerintem rendelek ilyen löttyöt ! 👌
Sziasztok !
Használtam egy kipufogó tisztítót és...Tádááám.
Egy törléssel..Hátha valakinek segít.
Ez az: https://darazsgarazs.hu/index....
Hali, Zx6r 2008 keresek dobot/rendszert.
Bódis Gpc-1.
Ár:90eft
Yoshimura 4 csavaros eredeti japán kipufogó eladó. 100euro
Sziasztok, YZF 750 R -re keresek sport dobot, összekötő csővel. Csak hibátlan érdekel.
Sziasztok. Bodis gp1 kipufogót keresek gsxr 600 k9 re.Kérem aki tud írjon. Köszönöm
Sziasztok! 🙂 K2 1000-re keresek kipufogótartót! Nem olyat, mint a gyári ami a lábtartóval együtt van hanem valami lézer vágott vagy egyedi akár karbonmintás megoldás is érdekel! Utast nem viszek (mert nincs kit), a másik oldalt leszedtem, púpot visszaraktam... csak így kicsit idétlen! Előre is köszönöm a segítséget! Akinek van az kérem képpel és árral üzenetben vagy hozzászólásban keressen meg! Köszönöm! 🙂