Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az NSR-t is csináltattam anno. Addig 165 volt a vége, 120 jó volt neki utazónak teljesen. A műtét után a vége volt 120...
Sztem is!

Jójó! Majd csinálok elé egy bukókeretet, biztos, ami. Na meg kerülöm innentől nagy ívben a lengyel rendszámú ótókat!
Azt inkább felejtsd el! Nekem hüvelyeztek hengert, meg gyártottak dugót hozzá, hááát,,, mit ne mondjak. Simsonba is sírva tettem volna bele. Dehát kész lettek, újak voltak, összeraktam a motort velük.
Kis szerencsével a pár elment majdnem egy évig.
Fasza ez a fejidom!
NEM ÖSSZETÖRNI EZT IS!
Mindjárt lesz motorom!
Óóó de jó lelkű vagy!
Hát soha nem jöttem volna rá.... Bocs!
De... mi együtt vizsgáztunk?
Írj egy mailt, tapso@freemail.hu-ra és írom a címem.
Bár mondtad már, és akkor kerítettem elő..
Anno sört mondtam, de a csoki is jó lesz
Ah, jó nekem, ha elszaladok hozzád, de váratlanul nem akartam, a házra meg nem emlékszem már. Helyileg okés Nyugodtan szólhattál volna, mert szét volt yzedve egy évig, és nem igazán tudam mi hol van. A lehúzö becsületesen a szobába vopt a fiókba De meglett, azót polcon van.


Ha már témánál vagyunk, haveromnak kéne motor, de dugattyú bajos. Úgy hallottam a Baross környékén van valami dugógyáros. Erről tudsz vagy tud valaki valamit? Esetleg nincs valami dugód ebbe a csutakba? Bár még azzal se lehetne eladni rendszámosan
Mármint, hogy ő átveszi és egyik az övé másik az enyém
Vissza szoktam írni, főleg ha válaszra várok. Lehet hogy nem kaptam meg, vagy a spamek közé sorolta. Időközben készíttettem másikat, mert éppen kellett és nem volt...
De meg tudunk egyezni! Ha találkozol Szandrával, viszel neki 2 tábla (mondjuk alpesi tejes)milka csokit, és el lesz felejtve. A többit majd rendezem vele
Értem a célzást Adee, totál ludas vagyok benne,de ne haragudj, írtam neked e-mailt ezzel kapcsolatban tavaly, hogy add meg a számod, mert már nem tudom merre laksz, de nem írtál vissza. Majd írok megint egy mailt
Köszi Szandra! Igazából csak egy jobb első kéne. Azt hiszem az SV index passzol az enyémre,bár ennek még utána kell járnom.

(Kocsonya ideje alatt az egyik este én szólítottalak le a pizza táborban,amikor mondtam a pályanapot)
Esetleg egy lendkeréklehúzó...
Szia! Nekem az sv- ről lehet, h van 2 de nem vagyok benne biztos. Csak nem itthon vannak a kacatjai, de ha ráér, megnézem majd neked, ha megyek mamáékhoz.
Motoros barát kutak, üzemanyag kedvezmény. Meglátjuk:

http://onroad.hu/2014/03/19/ime-az-uj-csaladunk-mol-moto
ros-family/
Én kb 3-4 hete Bütösinél tetettem fel egy új gumit előre. Szereltek, centríroztak, nem tőlük volt a gumi...
Szeva!
Te vagy az én emberem momentán! Tudnál nekem abban segíteni, hogy a városban, vagy környékén hol tudnak motor gumit felszerelni és centírozni? Mert szerelésről tudok, de a többiről nem nagyon. Kb már csak annyi hiányzik az idei motorozáshoz.
Köszönöm szépen
Szia, egy ismerős pont most intézkedik hasonló témában, ezen a telszámon tudsz időpontot kérni: 46/505-130
Sziasztok

A nyéki bontósok számát vagy elérhetőségét nem tudjátok? Motor,motor,motorbontó természetesen Vagy akadé esetleg valakinek egy felesleges SV vagy GSX-R gyári index?
Helló Altertego úr!
Jó tapadósban biztosan nem, valami chopper, vagy túra biztos volna gumis havernál.
De ahogy ezt a méretet nézem, még ez is gyanús.
Mindenesetre rákérdezek neked, ha ott járok.
Külföldről behozott motor forgalomba helyezéshez a miskolci nemzeti közlekedési hatóság műszaki központjában kell a műszakit megcsinálni de mi az a telefonszám amit fel kell hívni? Mert gondolom, hogy időpontot kell kérni.
Tudom, és tigrisre is vadászik a prérin. .-)