Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

60000-ért Peterborough-ból Budapestig.
én biztos nem fizettem volna előre
Üdv,Yamaha fzr600 94-es évj üres váz ahogy a képen van,eredeti külföldi okmányokkal forgalomba helyezhetően eladó 70e ft.
megkérdezhetem mennyiért hozzák el ?
Úúú az király kis masina!
Mennyiért hozzák haza ha szabad kérdeznem?
szia, köszi, de már megbíztam azt a céget, aki ajánlatot adott...
VFR 800, 2002
motorszállitás ügyében hivj fel ha még aktuális 06309492804 http://www.motor-szallitas.hu
Sziasztok. Valaki leirná nekem lépésről lépésre,hogy kell forgalomba helyezni egy külföldi motort? Milyen papirjai kellenek? Rendszám fontos hogy meglegyen? Köszi előre is a választ!
Érdekelne, 2003-2004-es cbr 600 rr pályamotor,vagy forgalomba nem helyezhető, vagy külföldi papíros.
Ide írhatsz: zpalmai@freemail.hu
Milyen gépet vettél?
Az baj.
Viszont ha kisit akkor nem annyira.
kicsit sérült
Egész fincsi túra lenne.
Pláne most.
áhh.. ezek a fiatalok
ez a Tsanyi szállítgat ezt-azt, lfp-be irogat, őt megkérdezheted, hátha mond jó árat
Kitipegni nem lehet repcsivel érte és lábon haza?
Köszi, szerintem az lesz, aki eddig is számításba lett véve, csak gondoltam hátha...
Inkább galériába tedd ki mert ez a fórum halott
Sziasztok!

Angliában vettem egy motort, valaki tud segíteni hazaszállításban? Peterborough-ban van, csak el kell hozni, már ki van fizetve...
Cél: Budapest vagy Miskolc de a legjobb lenne Bőcs :-)

Kaptam egy ajánlatot egy cégtől, de hátha valaki épp arra jár :-)

Köszi
Tamás
Szeretnék érdeklődni hogy hogy törénik külföldről rendszámos motor behozatal.Pontosan Ausztriából vagy Németből.
Hogy működik ez a külföldi motor vásárlás?
Mondjuk legyen bruttó 5000 Euró az ára.Nekünk mint Magyar állampolgárnak a bruttót kell fizetni vagy a nettót?Hogy van ott a vétel?adásvételivel?
Ott kell kivonatni a forgalomból, majd itt visszahelyezni, vagy itt elintézik mind2-t?
Most csak ezek a kérdések jutottak eszembe ha több dologban is tudnátok segiteni azt megköszönném.
Ha lehetne akkor a komplett folyamatot.
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!
Sziasztok
Elcserélném Honda MTX 50/125ccm-is mocimat. Minden működik rajta. Kitűnő motorikus és esztétikai állapotban van, hölgy a tulajdonos. Erős, megbízható motorral. A motort most újítottuk fel a télen így még bejáratos, új aksit is vettem bele és szép új festést is kapott de az eredeti színben! Honda-Aprillia-Yamaha endruro típusú 500-700ccm motor érdekelne. Csak papiros érdekel, max: 250.000Ft-ig.
MTX
sváájci, sssvááájjjjciii
Ádám, nekem 3 nap volt az olasz motort lepapírozni. Ha EU-s a motor nincs származásellenőrzés már.
Szia. Autót ki tudsz vonatni:? Email a lapomon.