Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

165 euró
Metzeler Racetec Drift K1, Pirelli Diablo Superbike SC2, Pirelli Diablo Supercorsa SC1, ez slick mind melyik érdekel?
d207 hogyér?
160/60 R 17 ben
Ezek vannak
Dunlop D207E SP Sport Maxx, Dunlop D221J SP Sport Maxx, Dunlop D207J SP Sport Maxx, Dunlop SP Sport Maxx Sportsmart, Dunlop Qualifier R, Dunlop SP Sport Maxx Roadsmart L, Dunlop Qualifier II R, Dunlop Qualifier RRR, Dunlop Qualifier R
Szerinten sose volt 884 (bár az is lehet, hogy tévedek).
Viszont volt:
Front:
564 - soft
584 - medium
Rear:
644 - soft

De ezek a keverékek, min. 8 évesek!
Hello Brian.
Segítséged szeretném kérni. 2 db Dunlop ( E-H, h melyik-melyik azt nemtudom ) keménységére lennék kiváncsi.
884,644 a 2 keverékszám. Előre is köszi. Üdv Peti
Ezekkel mi a gond? Mennyibe kerülnek?
Elég az a gumi rá,max hamarább lefut!Ennyi
Tudna nekem olyanban segíteni valaki, h egy gumi 180 km/h-ig van sebesség indexálva. Viszont a motor max 180-190 km/h-val tud menni, de általában max 150-el szoktam vele menni, de néha kell a sebesség és akkor ami a csövön kifér (185-190 km/h)
A nagyobb sebességindexű gumi 6000 Ft-tal drágább.
Elég rá az "olcsóbb" vagy ajánlatos a nagyobb sebesség indexű, drágábban?
Nem egyszerű, én is az után kajtatok:(:( Persze Dunlop kéne, de... contiban van:) sőt diablo superbike is van 160-asban:):)
Sziasztok, 160/60 r17-es gumit keresek, esetleg 150-est. Utcait vagy slicket, (főleg slicket). nem baj ha használt!
Köszi!
Hali! érdeklödnék hogy tudja valamki a michlein pilot power 2 ct gyári mélységét? és árát.
köszönöm
Szép napot kívánok!

Keresek 2db felnit új,újszerűt pannóniára 1,85-ös és 18"-os az átmérője.Valamint ehhez heidenau gumiabroncsokat.Ha valaki tud reklámáron kérem írjon.
privátba is jöhet



köszönöm
Milyen gumi méretek mennek rá?

2.75-re, és a 4.10-re?
hali.16os kerékre tud valaki használt cross gumit elsö hátso kellene.
Üdv!

Keresek KROSSZ! gumikat akár felnivel is!
Első: 2.75 21"
Hátsó: 4.10 18"

Honda MTX 125-re lesz! (esetleg jó körmös enduró gumi is jó)
kösz a tippet!
Ötletem sincs Minden annyit ér, amennyiért el lehet adni. Neked mennyit ér meg? Inkább e-mailben írj.
Sziasztok! Lenne egy kérdésem: Olyan hátsó gumival, aminek a futófelületében van egy facsavar, lehet valamit kezdeni, úgy ragasztatni stb....hogy biztonságosan motorozható legyen? Laikus vagyok gumik területén...
Nem egyszerű méret... próbáld meg a motorozz.hu-n, ott több a chopperes, így gumiban is több ehet arra, vagy csere 17-collra, és mehet a diablo superbike
Szia! Van valamid 160-asban pályára? Horror árakon találtam újat, de...
Hello gumis oldal.
Valaki tud ilyan gumit?
150/80 R16 71H
Csoooppperre kell. Nem nekem, ugyhogy valami 10% os is megteszi.
Jelige: occó
Email: gregoriusvidius@yahoo.com
Ha elöl 3,0 és hátul 4,0 colos a kerékszélesség, akkor előre 110, hátra 150 kell. Ennyi. 120-ast 3,5 , 160-ast 4,5 colosra kell tenni.
Sziasztok!

Kérdésem lenne. Suzuki Gsf 250 gyári gumimérete elől 110, hátul 150. Okosok szerint rámenne 120-as előre és 160-as hátra. Az lenne a kérdés, hogy a vastagabb gumikkal nőne a menetbiztonság? Fogyasztás vagy bármi változna? Esetleg jobban dönthető? Előre is köszi!

Gulyi :)
Szia!

www . steelhorsemotor .hu
email : kawasaki @ steelhorsemotor .hu