Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van bőven
Keress meg!
Egy garnitúra (120 - 180/190) d211 érdekelne engem is, vagy hasonló alternatíva, vegyes, utca-pálya használatra, de nem vágott slick , na meg árban is legyen megfizethető.
elég borsos áron vannak egy garnitúra 100 ezer
olcsóbbat nem tudsz?
Dunlop D209 vagy D211 .
Szevasztok!
Gsx-r 600 alá szeretnék új gumikat utcai használatra persze szeretem a kanyarokat is szóval melyik lenne optimális? metzeler, bridgestone?
Szervusztok! michlen pilot supermoto slick ,soft.-medium,-hard számjelzéseire lenne szüksegem. Köszönöm!
Mailt írtam..
Brian köszi a segítséget, énis inkább a bt016-ra gondoltam, meg is rendeltem:). Köszi!
Hy Brian! Ne haragudj hogy nem hívtalak,elhavaztam! Közben megrendeltem egy új szettet,kedden szerintem megérkezik! Mégegyszer köszi a segítséget! Széles utat! Óccsó benzint!
Nekem most bt003 van fent de szinte csak pályán használom. Jól tapad, dunloppal ellentétben egyenesben kell megfékezni a motort mert kanyarban már nem nagyon szereti ha erőltetik a fékezést.. Utcára én is inkább az RS-t javaslom. A bridgestone-nak most fog megjelenni az R10-es változata, azt is érdemes lenne belevenni a lehetőségek közé. Metzeler-el régebben mentem, az se volt rossz. Ha én választanék a helyedben akkor az első lenne a Dunlop D211 Gp racer, második a Bt003RS, harmadik a Metzeler. Sajnos a dunlop árak kicsit elszálltak, ezért új gumiban olcsóbb a másik két típus, de mivel utcára használnád, szerintem keresd meg briant. Hozzáteszem én mindig új gumit veszek, de ez én vagyok. Másnak, főleg utcára jó a használt is, azoknak a közepe szinte érintetlen.
szívesen nagyi,

azért mert gyengébb tanyálni lehet vele, sőt kanyarban lehet hogy körbe kerülsz
én michelin párti voltam, amíg Brian úrfi nem beszélt rá egy dunlopra, és utána csak dunlop. nézd meg a sportmax sportsmartot, az nekem nagyon bevállt, sőt aki megvette a k8at az is isteníti..

üdv
OK!
Adatlapomon ott az elérhetőségem.
Hi!
Bt003-at még nem próbáltam, de most K3 hátulja és K2 eleje van fent.
Hamar melegszik, jól kanyarodik, bár még sokat nem mentem vele,
tapadását még nem tesztelgettem, de feltűnt amikor megálltam, hogy az K2-be 2-3 mm-es kavicsok beleragadtak a gumiba.
Sziasztok!
Valaki tud Debrecen vagy annak a környékén Pit Bike belső gumit? Méretet így nem tudom mert haveromnak kell.
Előre is köszönöm a válaszotokat
Köszi a tanácsot!

Az utolsó képeden látszik is,hogy az van a Busán. Azért azt vedd figyelembe,hogy az enyém kb 80 lóval gyengébb.A másik gumma ami érdekelne vagyis három gumma.Az a Bridgestone BT003 és a Metzeler Racetec K1 és K3!Váeom mindenki tapasztalatát!
Előre is köszi!

Széles utat mindenkinek!
Hello!

Ha nem találok mást a pirelli lehet érdekel, rádírok ha esedékes! Köszi!

Edem
Szia!
Van Pirelli Dragon Supercorca Pro SC2,vagy Bt002racing.Kicsit lentebb van kép is.
Megkereshetsz és segítek.
Használd a válasz erre funkciót, ha tőlem kérdezel! Bár gondolom nekem szántad a hsz-st.
Ezek hétköznapi, utcai gumik, semmiféle keménység, vagy keverékjelölést ne keress rajtuk! A BT016 sportgumi, a BT023 túragumi.
Sziasztok! Egy kis segítség kéne.. Drz Supermotora milyen gumit tegyen az aki kezdő supermotyós? Csak városban lenne használva és néha egy kis kirándulás.. Most jellenleg Dunlop Sportmax gumik vannak rajta de ezek kopottak.
Az utcai és a vágott slick között mi a különbség?
Ez lenne a gumi, ez a kettő.

120/60 ZR17 55W TL BT016F Bridgestone motorgumi

120/60 ZR17 55W TL BT023F Bridgestone motorgumi

És köszi a segítséget
Szerintem engem ebben a kérdésben megkereshetsz
A versenygumikon igen. Minden márka másképp jelöli. Ha megmondod, hogy melyik márka, mely típusára vagy kíváncsi, könnyítenél a válaszadáson.
Sziasztok!

Keresek jó állapotú első 120/70es sportgumit. d211, supercorsa stb.

Ha lehet ne csak 2 mm-es bordázatú horroráras ajánlattal keressetek

Köszönöm: Edem