Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Vkinek volt már tapasztalata(vagy hallott) a Kawasaki KLE-250 mocival kapcsolatban?
06203823186 rgv 250 cuccok!
van egy komplett blokkom rgv 250.hez!(henger nincs rajta)kábelkötegestöl,elektronikástol,karbistol
Sziasztok,
RGV 250 es motoromhoz keresek pályaidomot,ha esetleg tud valaki szóljon!
THX.
vikoo@freemail.hu
hali olyan eladó 400-as fzr-t vfr-t vagy gsxr-t keresek amely a-korl jogsival vezethető szoljatok vagy irjatok
ha van vagy tudtok ilyet kawaman@citromail.hu előre is kösz üdv
Hali mindenkinek!
kerdeznek/ hogz Yamaha Majesty 250 2001 es mennyit erhet
Sziasztok Suzuki RGV 250hez keresek blokkot vagy hengert, illetve bármien alkatrészt :)
az alkatrészekre gondoltam :) meg benzin/olaj, stb
dehogynem kell! epp most ezt teszem:( a biztositas,meg a sulyado ketyeg, a motor meg mar all lassan 5 honapja...
hát hallod, ha a garázsban áll a motor, akkor jóhogy nem kell rákölteni :)))
sztem olcso fentarthatosagon most a jarulekos koltseget ertette: biztositas,sulyado,stb. az mar mindenkinek szivugye,h hogyan huzza a gazt egy iylen motor eveket is kihuzhat,anelkul,h hozzaernek, igaz akokr nem is hasznalja ki az a 63LE-t
az enyémnek jégesőben, hóban, mindenféle extrém körülmény között a közutakon :D:D:D
és a tiednek?
Ugye ezt az olcsó fenntarthatóságot nem komolyan írod? elég viccesen hangzik, főleg hogy egy 250 2t mociról van szó... Annak a gépnek pályán a helye.
a szivem szakad meg erte, h ne mlehet az enyem:( amugy milyen csere erdekelne? van egy uzemkeptelen FZR250-esem
Sürgősen eladó, egy Suzuki RGV 250-es motor , Új első gumi, most volt fényezve, tehát karc mentes a motor. Az éves biztosítás 7000ft és az adó 4200ft, nagyon olcsó a fenntartása. Forgalmi szerint 26 kw-os, tehát A korl. jogsival vezethető. Az ár irányár. Csere érdekel.
http://www.hasznaltauto.hu/ker...
ez teljesen jogos,viszont nekem arra kel legy motor, h ha elozok legyen vesztartalek. ezert is adtam el a 125-ost,mert annak mar a veget motoroztam,nem volt tartalek. tudom tudom nem kell olyan leozesekbe belemenni,de mit csinaljak neki,rangatozik a jobb kezem
...
bizony az egyenesben huzom azt nem szarok be 200nál nem azt jelenti hogy kimotorozott valaki egy gépet
a motorosok 90%a legalább, nem tudna pályán kimotorozni 30 lóerőt sem...
Sziasztok,

eladósorba került 250-es V2-es motorom...
nézzétek meg!
http://www.hasznaltauto.hu/ker...

aki a jövő hét végéig elviszi kap még 20e Ft.- kedvezményt...

sziasztok:
(J)ózsi
nem tudom. ha valoban 700.000Ft lenen Mo-on,jo lenne,de en kevesellem azt a 30 pacit. akkor mar lehet inkabb hyosung
én azt nem értem meg a hogy a pi..be kerül kint 700.000ft kb. itt tuti vagy 1.200.000ft lesz az ára