Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah és a Drift sokkal jobb képminőségű, mint a 43ezres, full alap gopro.
A Drift sok szempontból lehet jó választás, mondom ezt annak ellenére, hogy a gopro4re várok éppen.
A Driftet ismerem személyesen, a Sonyt csak láttam, de nem használtam. De jelenleg ez a 2 márka a gopro legnagyobb alternatívája.
Ahogy nézem, a Drifthez is kell egy átalakító, viszont a Sonynak van minijack csatlakozója a mikrofonhoz. Viszont nem tudom, hogy miként vannak kialakítva a csatlakozások.
Menj be a myactioncam üzletébe, nekik vannak tesztkameráik, ki tudod próbálni és segítenek is mindenben.
Ez így elég komplikált a gopronál...
Viszont találtam a myactioncam-nél két kamerát is, ami felkeltette az érdeklődésemet. Elsősorban a Drift HD Ghost és a Sony AS30
A Driftnél alapból megoldott a mikrofon kimenet. 80000Ft és van benne kijelző és távirányító is. Bár ez jóval több,mint amennyit szántam volna rá,de ha hozzáadom az "alap" gopro 43000Ft-os árához a kijelző+távirányító árát,akkor kb. ugyanitt tartok. Meg még a számomra oly' fontos mikrofon kimenet is bonyolult,meg plusz költség.
A sony is jónak tűnik, de ott nem vagyok biztos a külső mikrofonban.
Szóval ez a két kamera, ami közül választanom kell.
Látom Te elég jól értesz hozzá, így kérném a véleményed,ezzel kapcsolatban. Szakmai szemmel melyik lenne jobb választás?
A Hero3, illetve Hero3+ kamerákhoz lehet kapni egy miniUSB-minijack átalakítót, viszont ehhez meg kell venni az un. skeleton házat, vagy a Frame mount-ot, mert az alapszett vízhatlan tokjával azt nem lehet használni.
Emlékeim szerint (sajna sehol sem találtam konkrét infót már) a HeroHD2-nek is volt ilyen mikrofon adaptere, de hogy az miben más a jelenlegitől, azt nem tudom.
Viszont a Zone (tudom, ők a forgalmazók) helyett menj be a myactioncam-be, ők a legnagyobb hazai akciókamera kereskedő, náluk érdemes kérdezősködni, akár gopro, akár Drift, akár más, általuk árusított/forgalmazott kamera témakörben.
Ha majd érkezik hivatalosan is kishazánkba, akkor hero4black.
Bár a beépített LCD miatt kicsit hezitáltam a silveren, de inkább veszek majd a blackhez egy lcd panelt.
Az publikus, hogy mi lesz helyette? Netán egy Drift Ghost-S?
Tudja valaki, hogy ehhez a kamerához van e lehetőség, külső mikrofon csatlakoztatásra?
GoPro Hero

Egyébként így leírás alapján,kinek mi a véleménye a kameráról?
Megérné befektetni egy ilyenre? Hozzáteszem,nem várok el tőle profi minőséget. Inkább a mikrofon a lényeg, hogy a blokkhoz tudjam levezetni.
Igen!

De már elkelt!
Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy külső mikrofon köthető hozzá?
Elkelt! Köszi.
Semmi tuning, a hero3black-nél ennyi volt eredetileg.
A 40m a 3+ és az új 4 tulajdonsága.
Ez valami tuning?azt hittem 40 méterig vízálló.
Eladó

GoPro 3 white edition! 1 éves keveset használt hibátlan karcmentes!
Dobozban minden tartozékával, 2 pót akksival, töltővel. +ajándék 32 GB kártyával

50.000Ft
Bekiss2@gmail.com
06703734137
Na akkor most képekkel is:
Eladó egy szinte új gopro hero3 black kamera, számos extra kiegészítővel. A kamera 1év 2hónapos. A kamera 4K, 2.7K, fullHD felvételre képes, akár 60fps sebességgel, timelapse funkció, 12Mp fotó, beépített WIFI, mobilról és távvezérlőről is használható, 64GB-ig kezel microSD kártyákat.
Ára: 135ezer (csak egyben)

A szett tartalmaz:

-hero3 black alapszett (kamera, gyári akku, 60méterig vízálló tok, nyitott hátlap, Wifi-s távirányító, kábelek, 2db öntapados talp, íves és sima rögzítőelem, 2db kar, csavarok, stb)

-1db gyári tartalékakku

-1db Realpower tartalékakku

-1db Realpower hálózati és autós töltő

-1db LCD panel (nem a touchscreen-es), hozzávaló hátlappal (csak kipróbálva volt, még fóliás)

-1db frame (keret a toknélküli rögzítéshez)
-1db optikavédő kupak
-1db külső optikavédő a tokra

-1db polárszűrő

-1db szilikontok (az LCD panellel, vagy extra akkuval is kompatibilis)
hali,pc-vel kapcsolatban irok.viszonylag olcson 60-70ezerért.amiért mondjuk nem venél jo laptopot,össze tudnál rakni egy olyan pc-t amiben a proceszorba van integrálva egy elég komoly ati hd videokari ami már elég a szerkesztéshez a proci neve APU.4magos proceszor.elvileg a plazma tv-d jo lenne monitornak.egy ilyen proci kb 25ezer,kell hozá még egy alaplap ami szintén 20körül van,némi ram az használtan is mehet,kell egy kisebb vinchester ami 10körül megvan,egy jobb táp egység 5 ezer,számitogép házat akár otthon is tudsz fábol csinálni.nagyon szépen be lehet pácolni ruha festékkel is.akár mien szinüre.ja és ehez az apu procihoz kb 15x15cm alaplap valo.tehát akár egy fa kockába is elrejtheted némi hütéssel.akár a szoba disze lehet vagy bele olvadva-elrejtve a tv közelébe.sok barátom szerkeszt videokat,nagy felbontásu képeket ilyen gépekkel és gyorsan teszi a dolgát.ha komolyaban érdekel tudok konkrétan tipus alapján segiteni.jah és ezen alapbol van hdmi amivel full hd minöségben tudod a tartalmakat a tvre átjátszani.akár film nézésre is alkalmas.remélem tudtam segiteni
Eladó a gopro hero3 black szettem (csak egyben, nem bontom szét):
-hero3 black alapszett
-1db gyári tartalékakku
-1db Realpower tartalékakku
-1db Realpower hálózati és autós töltő
-1db LCD panel (nem a touchscreen-es), hozzávaló hátlappal
-1db frame (keret a toknélküli rögzítéshez)
-1db polárszűrő
-1db szilikontok

A szett ára 135ezer Ft.

(holnap rakok fel képeket is)
Alsó link myactioncam Hero3-hero3+ hoz használható 17700.-

De legyen másik.



Megvenni nem fogom ha mégolcsóbb sem kell akkorse.
Jó csak ez hero 3, nekem 3+ hoz kell.
A legjobb hely akciókamera ügyben. Segítőkészek, elég komoly raktárkészletük és széles rálátásuk van a témára.
Nem ez a drága hanem ha egy új házat veszel.
De köszönöm ezt én még nem találtam meg.
Sziasztok!
Go pro hero 3+ kamerám van és a vízálló tok lezárója eltörött.
Interneten nézelődtem,de Magyarországon nem igazán lehet külön kapni hozzá, és egy új ház elég drága lenne.
Ha esetleg valakinek van egy felesleges hero 3+-hoz való használt tokja,és eredeti gyors rögzít talpja az kérem jelezze.
A tetkós csaj a készítő?