Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudomásom szerint nincs jelen az oldalon, bár ő kérte végül, hogy töröljék, mivel csak letiltottak neki bizonyos funkciókat.
Ezért szerette volna, ha inkább törlik az oldalról, mivel elméletileg nincs rá lehetőség, hogy önként töröld magad. Ebben abszolút igazat adtam neki akkor is!
Nem motorra gondoltam. Lókupecre...
Ha figyeltél volna kiderült volna minden lényeges információ az esetről. Alább már megírtam, hogy kifejtettük a jelentésüket. Nem értem miért lovagolsz a témán. Azt meg főleg nem, hogy konkrétan velem mi a gondod? Van rá magyarázatod?
Jelen pillanatban nincs eladó motorom. Miért lenne számomra taszító, hogy valaki elvégzett egy felsőoktatási iskolát és beszél idegen nyelvet? Főleg úgy, hogy ezt honnan kellett volna tudnom, mert az írásaidból ez nem jött le. Figyelek és utána is olvasok. Légy oly báttya, hogy lefordítod nekem a "tutto" és a "stay true" szavakat./angol, olasz perfekt vagyok/
Az, hogy beleszóljak dolgokba, az meg a fórumok sajátossága , ha tetszik, ha nem, ha egyetértek az adott témával, ha nem
bocs elgpéeltem
azt nem tudom anó a virtuál topikban volt aktiv ott csinált átfestéseket
kitiltoták??? akkor nincs már it?
Tehát egy biztos. Létező szavunk. Jövevényszó. Az eredeti pedig ezek szerint kétes.
Én legalább megtisztellek annyival, hogy pontosan leírom a nick nevedet!
Igen. Krisztiánnak hívják egyébként. Az oldalon több néven volt jelen. Tudtommal nem volt CBR-je sosem... Kitiltották az oldalról, de érdekes módon nem miattam.
A fórumon kívül mégis megtudtuk normálisan beszélni a dolgot. Ez fáj most a Kupecnek.
homorherold zokogok a poánjaidon
visszaélt? feltett valami oldalra vagy mi? részleteket kérek mosmár
Igazad van pacree. Megkövetlek. Azt valóban nem oszthattál, ami nincs. Ne haragudj a tévedésért!
clamet? egy ismerős nick vele sokat beszéltem mikor cbre volt tudtam h nem százas de mit csinált stay turval?
Várok én. Olvasni tudsz azért szerintem. Azt is írtam, hogy mivel visszaélt az összes személyes adatommal, így meg volt neki az e-mail címem, ezért legyen kedved ott megkeresni, hogy megbeszélhessük a nézeteltérésünket! Ezt ő megtette és teljesen korrektül megbeszéltük a dolgot. A gusztustalan része a dolognak, hogy mivel nem veled történt az eset, aljas módon gúnyolódsz a dolgon. Ez a magyar mentalitás. Bár a kupec szavunk szlovák eredetű, lehet van némi köze a kettőnek egymáshoz.
Ebben még a francia szóból eredezteti...12.oldal
Senki nem írt ilyeneket. Most miért mondasz ilyeneket magadra? Nem értem.
Megint nem figyeltél, de már megszoktam. Mindkettőt kifejtettük az oldalon...
Bár az is sokat elárul, hogy utána olvasni is lusta voltál. Egyébként mi a problémád konkrétan?
Mi késztet arra, hogy mindenbe beleszóljál? Ezt most teljesen komolyan kérdezem?

Van eladó lovad jelenleg? Erre nem reagáltál valamiért.
Vájámá! Bocs de nem Te írtad 2 napon keresztül minden hozzászólásodban, hogy feljelented Clam-ot?
soha nem osztottam észt véleményt mondtam ami neked nem tetszett mivel pont olyan márkájú ruhád van elfogulatlan vagy
hiába vagy 88as nem sokat segít rajtad
Nyugodtan leírhatod, hogy primitív, ostoba, műveletlen vagyok, engem nem zavar
No akkor a "tutto" olaszul mit jelent? A "stay true" angolul mit jelent?
Mivel te osztod az észt, így nem írhatom másnak. Mondjuk kár személyeskedni, hiszen olyan, mintha a falnak beszélnék. Az is ilyen szinten áll kb.
Nem tudsz semmit az előzményekről, de dobálózol a nagy szavakkal. Nevetséges. Kupec pedig nem először szítja a tüzet. Tévedtem vele kapcsolatban ezek szerint.
Azt mondja generáció! :D
1996-os születésével mondja a nagy fiú!
Vannak gondok.
Ha már itt tartunk Uram! Hogy vannak a lovaid? Megy a kereskedés?
most is személyeskedsz a gerinc nálad hiányozhat ha ilyen feljelentgetős vagy
"A tuti szó jelentése: biztos, például tutira megy, biztos a dolgában.
Olasz eredetű szó, a magyarba német közvetítéssel került. "