Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen. A B-king nem használható ki közúton, a GS mindenhol elmegy, és nem azt nézem, hol van éppen egy luk.Az utasom a B-kingen sírt, hiába zselés ülés volt feltéve, 200 km-es túrán vége volt, itt 600km után sincs nagyobb panasza. És a GS futóműve olyan, amilyen a B-king soha nem volt. Cserébe gyengébb, de alulról nyomatékos, és őszintén, kinőttem már a 180-as szaladgálást. Ennek a 140-es autópályás átlag a kényelmes. Nincs láncfújás, nem kell 6000-nél gumikat cserélgetnem, és még sorolhatnám.
Sok ismerősnek van BMW je
Es bejön a gs?
Az lenne az új szerelem?:)
2,5 volt a 2009-es BK-m ára, és emlékeim szerint 18 volt benne, mikor elment, 1.9-ért. Yoshimura karbon dobokkal, felextrázva.......na de a szerelem másfelé vitt:) Erre mondtam, hogy horror az ár.
Yes! 2010-es
Mármint a 2.15M ft-os .Gondolom Melusé 2010es alvázszámú.
A 2010-es valszeg egy nagyon túltárolt 2007-8- as vas volt amitől a kereskedő már nagyon meg szeretett volna szabadulni a válság kellős közepén.
Az egyik öregebb kb: két évvel.
2010 es mibe különbözik a 2008 astol?
Legolcsóbban azt hiszem 2.15.-ért hallottam, de akkor annyi volt...
Vagymi 2.5 újonnan
Sose az erőviszonyok érdekeltek inkább a megbízhatóság :)
Hogy hogy csak 2.2 volt a 2010 es?
felfelé alkudtál
Azért egy kicsit több volt mint 2,5, pedig a csillagos eget is lealkudtam
A 2008-as király 3.2 még a 2010-es 2.5 milla volt újonnan Taki te meg ne legyél érthetetlen le írta mennyi km van benne gari nincs rajta mivel egy év de ha kettő a kor se
Most meg én nem értem, hogy mit akarsz azzal kérdezni, hogy "hány km-es" . Amugy nem akartalak megbántani, hogy "nem egy fajsulyu a két motor" hanem azt akartam kifejezni, hogy erőviszonyokban egy kicsit más a kettő motor
Leewente-nél a pont ő megértette amit mondani akartam
Kicsit megvannak kavarodva irt a dolgok:)))
Mármint nem a fehér a képen, hanem a belinkelt hirdetésben szereplő.
A tesztmotor 2008-as 1999000ft-ért, míg Melusé 2010-es bodissal 2300000. Gondolom ezt sugallta Melus. De ha nem, akkor majd kijavít.
Melus mi van ha 2008-as nem értem
Gari van meg rajta? Meg hány km es?
Nem értem mire ez a nagy hornet szidás.... a hornet egy igen jó motor
jövőre megyek skóciába motorral kene vmi megbízható
arra kell odafigyelni, hogy ez nem egy Hornet fajsulyu és még arra figyelj, hogy ne verdmagad földhöz amugy motorikusan a nevében is benne van KIRÁLY
2010-es nem 2008-as és nem tesztmotor Adatlapon a fotoknál a szürke