Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ment mail.
A z6 olcsóbb
amúgy most egy 29.000. ajánlatot találtam új conti road attackra, hátra, egész baráti ár....de lebeszélt, ráérek megvenni jövőre azt mondta...höhö jó üzletember...
Azok még nincsenek fent a webáruházban, mailben tudod megrendelni.
nem tudom milyenek a gyertyak, mert lassan 3 hete van szervizben :(. a blokk a gsxr 750-es butitott valtozata.
ha hazajon a szervizbol, beszalmolok a gyertyakrol, meg minden egyebrol. marmint hogy mit mennyiert csinaltak stb.

ja amugy nekem is metzeller z6 van fennt. elol es hatul egyarant. nem vagyok nagy motoros, ugyhogy nem tudok tapasztalatokat mondani rola, de meg egyszer sem csusztam meg vele, persze nem motorozok hataron, de azert neha megkinalom :).
Úgy látom a lengőkar is a 600-asé.
A gyertyák mekkorák? (A 600-asban 10-es a 1200-ben 12-es a menet.)
Lehet, hogy echte 600-as, egy kicsit nagyobbra fúrva.
Ha még neked sem kell, akkor egyet sem tudna eladni. Én biztos nem csúfkodnék ilyennel a mocin. Na meg nálam ritka vendég az utas.
Ezt inkább önteni kéne szerintem. Vagy ha mégis forgácsolással, akkor két darabból, a tankra a karika, meg külön a többi, aztán összehegedülni a kettőt.
Az én lányom (16 hónapos) ma - pont ellenkezőleg -, szedte össze a szerszámokat a földről, és nagy lekesedéssel "apa , apa" hordta oda a kezembe.
a vezérműtengelyek megvannak?
az jó a banditba nem?
Tiszta láma vagyok, de a gumikat sehol nem találom a weboldalon....
Hát kép még nincs ,mert egész nap mociztam. Ahogy féltem tole, sotétedéskor nem volt szivem leállitani. 1200S, kék, 2003-as 8 honapi gyártás, lassan 24 000 km, sportdob /Viper/ nem zavaroan hangos, de éppen odafigyelnek rá ha picit játszok a gázzal /visszaváltásnál imádom picit meghuzni /, az elozo tulaj álitolag 250-et ment vele,nem tudom mennyire pontos a kilométer ora. Majd még a fogyira leszek kiváncsi. Relatíve uj lánc, fékek, gyertyák, 1 éves akku... A pasi 5 éve 318 000 koronáért vette, most 107-ért kaptam meg tole. Egy uj 1250 bandit nálunk akcioban most 225 000. Szegény, rendesen csengetett érte anno.
És kérjük a motorról a képeket, paramétereket!
Igen, az a legújabb fejlesztés, idéntől lehet kapni.
Itt árulják: www.biker-world.hu , itt van Bp-n
Ja, olvastam hogy párban, mert az elso nyomja szét a vizet a hatsonak. Pffff.... 44 000? Nalunk a neten az olcsobb helyen 5500 Sk a hatso magában. Van egy ismeros pesten, vagyis a szomszédom csak ott melozik, hétvégén jon motorozni ha jo ido lesz /DL650/, vele megérné akkor hozatni magyarhonból. Az interact az mi? Valami ujabb model név?
A z6-ot úgy ajánlják, hogy csak első z6-tal párban használd. Nem tudom, hogy alakulnak nálatok a gumiárak, itt egyik ismerős bótos 44ezerért ad párban z6 interactot, csak várni kell rá pár hetet. De sztem még postával is megéri.
Ja, elég kopott a gumi hátul, mondták hogy ha esik ne használjam. Szárazon szépen tapad, dontogetni még nem merem, nincs tudás. Metzelerek vannak fent, elol Lasertec /kozepes allapot/, hatul Z1 /tavasszal csere, de még ésszel hasznalhato/. Z6-on gondolkozok hátra, hogy viselkedik vizes uton? Tapasztalat valakinek? Nem csuszik nagyon a kozépsi sima rész? Elore is mehetne Z6, ha elkopik a Lasertec. Amugy a legjobb az egészben az volt, amikor az elso motoros aki szembejott intett nekem, és ettol ugy éreztem hogy már végre én is a mocisok kozé tartozok Széles utat, gumifákat!
Gratula! csak ésszel. Nedves úton a hátsó kereket 5-ben is kipörgeti
Heloka! Ma Big Bandit tulaj lettem... belenyomtam 190 km-ert.... ugy kellett elvenni tolem Orult jo gép... még csak 4-ben és 5-ben merem huzni, de amit ott muvel.... pfffff.... hozza kell tenni ,hogy sose volt nagy motorom.
na akkor a 600-asnak a teloja van az enyemben is. erre voltam csak kivancsi.
koszi az infot
Ja, bocs! Ott a két pont!
1200-as 43 mm, 600-as 41 mm.
mind a ket motornak?
Tudtommal 43 mm!
a 600-as illetve az 1200-as banditnak milyen atmeroju a teleszkop becsuszo szara?
Nekem nem kell, neked akarok jót Asszonyka csak saját térdébe kapaszkodik.