Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lecserelted a gst?
Ha gyakorolsz, ezzel a mutatvannyal fellephetsz a cirkuszban! 🎩 📣 💰️ 🤓
Karcolas se,az egóm es a tank,mindketto horpadt. 😆
Eddig is ütődött volt..... 😆
Bajod nem lett?
Berelek egyet. 😂
De hol szerzel ehhez mindig egy vászontetős musztángot 🤔
Bazmeg,én így szállok le. 😣 😂
óvatosan kell kezdeni hogy bejáródjon a motor az állás után meg én is 😀 mondtam is a kishavernek 120 elég ne pörgesse szarrá az F650 ent mer kiugrik a blokk , a kanyaroknál is előbb csak azokat előzzük meg akik nagyon lassúak aztán fokozatosan gyorsítunk 😀 mostmár belekerült az új olaj meg RRRRacing olajszűrő (plusz 3,7 ló) már meghúztam kétszer 160-ig is a technikás egyenesbe , a lényeg csak óvatosan elvtársak éljen a haza éljen a párt ! 😆
Nem szaltó volt az, hanem elszúrt fetrenberger! 😆
En azzal kezdtem a szezont hogy atugrottam a kormanyt egy dupla szaltoval.Szoval csak szep lassan oregesen a kezdessel. 🤔
Versys.....kispolski hanggal.... 😀
Sztem a Versys-e, de majd kijavít, ha mégsem :)
Aranyere.... 😆
Szotyi neked most mid van?
🤘
Csak ovatosan. 😂
A Bandit örök. 👍️

Most jovok a garazsbol, sikerult felbe tornom a rendszamtabla tartot vhol terepen, felapplikaltam egy ujat, huzhatjuk a gazt, mertekkel..... 🏍️ 😎
Volt szezonnyitó Nagyváradon aztán elgurultunk kajálni és hazáig volt még 20 km mikor sikerült szarráázni 😃
sose lehet tudni melyik pillanatban fog felpörögni , mint derült égből a jegeseső vagy elborult motor aminek beakad a gázbowden 😀
Igazából eléggé kontraproduktív ez a dolog, miért nem hanyagoljuk akkor kb örökre? 😉
🎷 🎺 📯 nincs trombitálós e-mucsi 😂
Legyen kisebb a dolog,3 honap?
Vicces hogy egy bejemves es egy triumphos irogat nem? 😂
Na, meglett a két hónapos szilencium. Mi legyen a következő cél? 1 év? 😁
Ezért már motort is lehet venni... ;-D