Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En is itt nezten ma 6400 er hozza
Nem tudom sajnos az okaat igy csereltem mar szerintem de nagyon sok kokany munka volt rajt most darabokba van index egy darab nincs onindito nem jo trafo se gyari simson markolat volt rajt stb stb tavaszra talan kesz lesz :)
Itt tudsz.
http://motoroswebaruhaz.hu/
Mitől tört el a gyűrű amúgy? Mert valami oka volt...
Normális méretű dugót+gyűrűt vegyél bele, ha nem akarsz gyakrabban így járni majd.
Megvan a hiba gyuru el volt torve dugattyu se ep de a hengerfal ep neten hol lehet venni hozza vagy hol erdemes
szia Tejföl köszönöm a képet megkaptam ez sajnos nem olyan ami nekem kéne, de azért köszönöm
A motor tele szivja magárt bentinnel és berobban, azért jön a füst mindenhol. Szerintem nincs elég kompresszió benne. Mint mondtam, membrán, de lehet főtengely szimering is a baja.
Koszi a valaszokat amugy :)
Es nektek olyan is volt hogy durrant es a szivo oldalon jott ki fust ?:D majdnem olyan mintha akkor gyujtott volna mikor epp szivott nem lehet hogy a gyujtas mozdult el ? Vagy itt 2 utemu motoroknal mindegy hol all ? Bocs hogy jatszom a hulyet eddig csak kocsim volt :/ :)
így én is jártam hogy mentem az én rg125el le áltam és hiába indítottam szibatóval nélküle míg az aksit le nem szívta utánna toszigáltam de semmi, pedig mindig pöcre indult és az volt a baja hogy a forgatyús ház tele volt benzinnel
Ha kap üzemanyagot és szikra is van rendes, akkor lehetséges, hogy a membrán adta meg magát.
Udv nem reg vasaroltam egy rg 125 wolf ot es olvan kerdesem lenne hogy mi lehet az ok amier nem indul elozo nap este mentem vele lealtam vele kb 40 percre es azota nem karbi belselyet atneztuk nincs eltomodve szikra van valakinek otlet?
Hali
Valamelyik nap kérdezgettem itt a helyes bejáratásról.
Most olyan kérdésem lenne hogy
mióta nállam van 3 éve a vas (rg 125) minden évbe dugó csere, pedig közepesen van hajtva amolyan is is alapon.
Annó a nicasil persely elvolt repedve a kipufogó felől. Power szelepnél az a pici rész. Akkor vashüvejt kapott. És most ez is a kipufogó felől van repedve. Nem láttam de szerintem ugyan ott. A szaki szerint hőtágulás lehet a dologba. Kipufogó nem lehet a ludas? Volt már vele ilyen hőmérsékleti problémám.
Most küldtem el a gmail ra a képeket az ára 3000ft+posta
szia tudnál egy képet küldeni róla, vagy ide vagy a kabogal@gmail.com -ra előre is köszönöm,
igen megvan.
tisztelt TEJFÖL azt szeretném kérdezni,hogy a power szeleped meg van e még.
sziasztok azt szeretném kérdezni,hogy a kuplung kopolamelláknak milyen a gyári vastagságuk és hány miliméterig lehet használni a választ elöre is köszönöm
ÉJJEL NAPPAL.HÉTVÉGÉN IS HÍVHATÓ VAGYOK bontott.motorok ktm gs 250 motorblokk alkatrészek csak motor blokk alkatrészek ktm gs 125 motorblokk alkatrészek csak motor blok alkatrészek ktm gxr 50 csak blokk alkatrészek aprilia rx 125 (rotax 123) motorblokk alkatrészek aprilia etx 125 (rotax 127) motorblokk alkatrészek aprilia rs125 (rotax 122) motorblokk alkatrészek gilera rx125 csak motorblokk alkatrészek Derbi Senda Xtreme 50 SM csak motorblokk alkatrészek derbi senda 50 csak motorblokk alkatrészek cagiva freccia 125 összes alkatrésze aprilia tuareg wind 50 összes alkatrésze honda dió af-18 minden alkatrésze Peugeot JetForce 50 TSDi összes alkatrésze suzuki gsx250 cobra minden alkatrésze suzuki rg 125 minden alkatrésze suzki rm 125 motorblokk alkatrészek 1983-1985 honda cr125 minden alkatrésze 1986 Peugeot sqwab minden alkatrésze yamaha majesty 152 minden alkatrésze honda panteon 150 2t minden alkatrésze gilera xr2 minden alkatrésze gilera mxr125 minden alkatrésze aprilia leonardó 125 minden alkatrésze suzuki andress 50 minden alkatrésze suzuki dr 600 minden alkatrésze yamaha tdr 125 suzuki gn125 magyar papiros Husqvarna sm 125 2001 motor blok alkatrészek cpi aragon gp50 delmi s five 50 aprilia sr50 old yamaha mayesty 250 motor blok alkatrész yamaha xt125 1983 honda crm 125 honda mtx 50. malaguti fifti top 50 gilera kk 125 piaggó sfera 1.2.skiper.125-150.tzr 125.yz 125. xt600.és egyéb motorok bontott alkatrészei


http://motoralkatreszek.blogsp...

A LINKBE BŐVEB INFORMÁCIÓKAT TALÁL.


ALKATRÉSZEK:hengerek. főtengelyek.váltók.kuplungok.teleszkópok.ülések.lámpák.vázak.e
lektronikák.álló.forgórészek.deknik.blokk felek.kerekek.hütők.minden tipusú alkatrészek
A FENTIEKBEN EMLITETT ÉS NEM EMLITETT MOTOROK ALKATRÉSZEI BONTOTT HASZNÁLT ALKATRÉSZEK ELADÓK, BESZERELÉSI GARANCIÁVAL.POSTÁZOK.IS BÁR HOVA EGYARÁNT KÜLFÖLDRE IS.
FELESLEGES ALKATRÉSZÉT BESZÁMOLOM

06304053450
Szívesen, járj sikerrel.
sziasztok van egy PROX TŰGÖRGŐM 16x20x17.7-es méretű origin csomagolásban és számlával 3400ft-ért vettem 3000ft-ért adom a posta költség pár száz forint suzuki tsr-hez és rg-hez való, ha valakit érdekel hívjon a 0620-3317-156-os számon
Köszi szépen a bejáratási tippeket!
Sziasztok a régi 125ccm es rg hez lenne egy komplett blokkom plussz egy bontott frissen furt hengerrel vadonat új dugo,gyürü hengerfej valamint gobplett alaplap.Ha valakit érdekel irjon nyugottan
Valakinek nincs eladó rg 125-re (1993) plexi eladó?
A km órából ki lehet venni a számlapot? mert a rendőrök egyből azt nézik itt hogy hanyas óra van benne és azt szeretném hogy csináltatok egy számlapot amin nem km/h ban vannak a sebességek feltüntetve hanem mp/h ban és a 20 40 60 80 100 km/h-t átváltom mp/h ba és a megadott helyekre íratom hogy azért be tudjam tartani a táblákat ;)
Járatás... 600km-ig 6000-ig forgathatod, következő 600 km-ben már 8000-ig. 1200-tól meg gooo.
Nicasilos henger illesztési hézag 0,03mm,,, hüvelyezett hengeré 0,05, de ha 0,06-ra illesztitek, akkor sem lesz semmi bajod vele, hamarabb elkezdheted terhelni, meg kisebb az esélye a megragadásnak...
Ha a teteje gyakorlatilag fullra megújul, cseréld le a hajtókart, meg főtengelycsapágyat is, mert szét fog esni a nagyobb nyomástól.
Persze, + pénz,,, de , ha normálisan össze lesz rakva, és az alábbiak szerint, nem kell hozzányúlnod évekig.
2 éve voltak felújítva. Elviekben ezek jók.