Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké, akkor módosítunk kicsit, találkozzunk Tatabányán, és legyen ez a végleges:
https://goo.gl/maps/eHoXjhK9spscArdT6
(LIDL parkoló , Győri út 31, 2800)

24.-én 8:30 és 9:00 között, és akkor innen indulunk tovább.
Nekem minden ötlet jó, csak pontos találka hely kell.
Jah és etyek elött a filmstúdió bejáratánál lehet fényképezkedni fasza háttér előtt. 😀
Én kihagynám bicskét és csákvár után alcsut-etyek-biatorbágy felöl mennék zsámbékra.Full új az út,lehet tépni.Hétvégén forgalom sincs nagy.
Ez még jobb ötlet :)
Úgyis Oszival találkozok Tatabányán.
Aztán szerintem én hazafele is úgy mennék, hogy Zsámbék-Gánt-Tatabánya, aztán pályán haza onnan.
Tudom hogy most variálok, de mi van ha Tatabányán találkozunk, és Környe, Gánt, Csákvár, Bicskén keresztül megyünk Zsámbékra? Akkor meg van a tuti jó kör, kényelmesen lesz időnk végigmenni (úgyis tépni fogja mindenki 😁), aztán Bicskén ebédelünk, és úgy megyünk zsámbékra?
Szerintem onnan még menjünk Gánt-Tatabánya fele is egyet, meg vissza. Az biztosan tetszeni fog nektek is. Ahogy nézem azzal együtt is két óra a gurulás.
Most nem tudom Héreg fele lenne-e értelme felmenni. Eddig ott mindig beszoptam a forgalmat + az elején rohadt szar az út, és túl felkapott.
Részemről dél körül egy kaját beiktatnék :D
Nekem Ok bar most még szervizelés zajlik 😇
Szeptember 24 vasárnap, ez lemaradt 🙃
Úgy tűnik nem sok ellenvetés volt, így legyen az évzáró gurulás a következő:
8:30-9:00 között találkozó Bicskén a Lidl parkolóban: Szent László u. 55, 2060
12:00-ig mehetnénk egy kört Csákvár Söréd felé, arra jó az út, vagy bármiylen más ötlet is jöhet a helyiektől ( 😉Oszi)
12:00-12:30 között beesnénk Zsámbékra : https://www.facebook.com/events/s/80-as-90-es-evek-sportmotor-ta/178422195270899/
Ennek 3-4 között van vége, utána még egy rövid kör beleférhet ha van kedvünk, vagy csak elgurulunk még kajálni egyet valahova, és dumálunk.

Vélemény?
Nézegettem én is egy ideje, de a Constands a TL-hez nem gyárt adaptert 😠
Bursig meg rettenet áron van....
Meguntam az alvanyosdit...
Ugyanitt első hátsó emelő eladó 😅
Jól hangzik! Úgyis sajnáltam, h lemaradtam a múltkoriról.
Jo ötlet, csak legyen jo az idő is 😀
24.-e is jó lenne esetleg? Csak mert:
https://facebook.com/events/s/80-as-90-es-evek-sportmotor-ta/178422195270899/

Reggel egy gurulás, 1re beesunk ide, nyálcsorgatás, aztán 3-4 körül megyünk meg egy kort?
Vèlemèny?
Nekem jo a 09.23
Nekem igazából mindegy hova megyünk. Bár egy tatabányai kiindulópont az még nekem is élhető távolságban van.
Kicsit el voltam tűnve, elnyelt a sok meló a ház körül. 23 nekem jó. Ha a Bicske - Csákvár- Csesznek megfelel akkor beszélek Oszival (ha már ő ismerős arra) és kitalálunk egy jó útvonalat.
más is
Szeptember 23 talán már jóhet nekem. Október 7 mégjobb 😃 Nyilatkozzon már is, hogy mi legyen.
Az 😅
Mindenki el van caendesedve..... Tőlem mehet 😉
Ja, egy hisztis p.. 😆

Őszi gurulással akkor mi lesz?
Ilyen ez az olasz 😋olyan mint egy nő, őt sem adjuk kölcsön 😋😅
Érezte, hogy japán fanok vagyunk 😆