Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt osztrákba,van valami hasonló rendezvény mint pesten lesz a motor show?mert gondolom olyankor jó áron lehet ruhát venni,meg láttam a honlapotokon,hogy ti voltatok már kint valami ilyesmin
Mindent be lehet itt is szerezni csak jó embernél kell keresni De egyébként én is így látom a dolgot. A "megrendeljük" -től meg hülyét kapok. Multkor azt találtam mondani, hogy internet nálunk is van és én is tudok rendelni.
Ruhát Ausztriában mert e téren Szombathely halott ügy. Olaj: eddig én is castrolt használtam évekig viszont most váltottam motulra. Azóta sokkal finomabban viselkedik a váltó.
Ja köszi, de castrol párti vagyok. Rendeltem netről egy pesti boltól. 1500ért kihozzák...
amugy nemtom milyen kell de asszem 2-3liter motul 5100 van itthon
amugy nemtom milyen kell de asszem 2-3liter motul 5100 van itthon
hat sajnos igy van,most szeretnek ruhat is venni,de pzs,yamahaba nemtalaltam semmi normalisat,bocsi csak telon ics ekezet:)
Eddig én is a netről rendeltem, de most csak 2liter kellene. Hihetetlen hogy a normális motoros boltok 90százaléka Pesten van a maradék 10ból meg 9 az alföldön. Az 1 százalék meg Győrbe, ezen a részen meg semmi...
egyik ismerős szokott fújni ha érdekel írj!
hali én netről rendelek mindíg,állj össze valakivel és a posta se drága 20000felett meg ingyenes,
sziasztok van egy gilera mxr 125 ös mocim nagyon szeretem de télen egy kisseb átlakité/felujitást terveztem a szdétszerelés és egy pár alkatrész megvan ami viszon kéne az egy lánckerék láncszett és 2 db tükör+fetéket hol tudnék venni jo áron avgy hol tudnám fujatni OLCSON válaszotokat elöre is köszi:)
Üdv! Szhelyen nem tud valaki egy olyan boltot ahol lehet kapni castrol olajokat motorhoz? Hihetetlen hogy nem találok olyan helyet...
Sosem lesz már jó idő? El is felejtettem milyen a nyár... Már úgy érzem 15 éve tél van...és reggelente is k..va hideg motoron Tél! Monnnyon le!
jó lett :D
sztem jólnéz ki
A tank már kész :)
azthiszem itt lefagyott az élet:)
Igazi motorozó idő van...
bencejuko111@freemail.hu de asszem rászánom magam facebookra is lassan:D
Bence, én benne vagyok, de valami email címet dobj már VAGY csinálj végre facebookot :D
emlékműre gondoltam hamár megy a hóágyú:)
holnap-holnapután este kéne kicsit száguldozni van valakinek kedve?:D:D
hamár hideg,akkor szánkó bob stb:)forraltbor:):P