Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nesztek.
Fele arban a makita,a lap a legfontosabb.Bar a motortengely-csapsgyazas is,de az mindketton jo.
Ezzel jobb,a felsőmaróhoz kell sablon.Mindenhez nem allok neki csinalni.
Plusz bennhagy a sarkoknal 5-5 centi anyagot,lehet szabadon a teljes teruletet alul uresen hagyni,es nem esik ki a kivagott darab az utolso oldal kivaggasanal.
Egyedul nem kell 5 kezzel megfogni amikor vagod ki.
Már a múltkor kérdezni akartam: felsőmaróval nem lenne eccerűbb? Ezzel a körfűrésszel ki tudod pontosan a sarokig vágni?
....mondjuk ha már megvetted a fűrészt...
Bakker, mekkora fótot kell majd utána rakni rá... 🤣
Ha nem műszaki hiba miatt , akkor balfaszságnak ! De ilyen csak műszaki hiba miatt fordul elő , mikor nem lehet kiforgatni a dobot ! Volt ilyen nekünk is , elektromos hiba miatt maradt benne a dobba 7,5m/3 De ilyenkor az a protokol , hogy másik mixer mellé áll és átvan csövezve a hidromotor , és a másik mixer pörgeti ki a betont ! Ez is csak akkor lehetséges ha nem a hydromotorral van gebasz ! 😉
De gondolom annyival olcsóbb is. Bár ezeket a szerszámokat mind túlárazzák kissé és egy ilyen probléma megoldása és gyártása nem jelentene egy forintot se.
A festool-nak jobb a melysegallitoja,a makitanak picit puruttya,de maradt par masfelmeteres EPS darabom.
Igy leszarom ha 3-5 mm-el melyebbre megy. 😆
Gondatlanságnak
Ilyen ez. Most is vettem egy szerszámot ami most kellett aztán lehet sose kell többet
Ezt minek hívják a munkádba?
https://youtube.com/shorts/PmF...
A fetis-nel 304000,-,vesz a tököm félhobbira.
A makita 140000,-.Vezetôsínnel.
Ako azt kell venni
Gagyi......
Nomeg a porszivo amit rateszek. 😆
A festool jobb.
De legalább rendes szerszámod van hozzá
Ez a tökölős-technikas.
Unaloműzés.
Jo technikának tűnik, kicsit munkás, de még mindig kisebb meló mint újra rakatni a tetőt 😁
láttam már ilyet meg olyat is hogy olajemelőkkel nxomták hogy ne a súly irányba mozduljon el
szerintem a kezdőknek nem lehet rossz, a profik valamiért mindig arra döntik amerre akarják
Lehet hogy 12V akart írni.
Én gratulálok hozzá , és sok örömötök legyen benne ! 😉
V12? én arra vagyok kíváncsi, mikor térnek át villanyra, hogy végre ne csak akadályozzák a forgalmat azokkal a lassú dugattyús motorokkal... 😂
Ferrari motor csak akkor kéne ha V12 van benne 🤣
Na ini, te mint szagértő, mit szólsz ehhez az irányított fa kivágási technikához? https://www.youtube.com/shorts...