Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látom akkor nem csak egyedül vagyok hülye 😄 Ilyen amikor motorral mész autót venni 😂
és még mellé elfért egy hétvégére való kaja-pia 20 motorosnak 😂
Akkor a (volt) Hiacésok mit mondjanak? Nekem egyben benne volt az autóban a motor.
Meg a kawásokat. 😁
jól pakolható
én is hoztam már motort benne igaz nekem kombi van, blokkja sem volt a motornak, de elfért volna mellette még jó sok
Ez a kép a Opelosokat igazolja 😂 ini ??
Majdnem 😆
Ez kettes golf eleje
engem nem zavar az eső, az sem hogy sár van
csak a buzi őstermelők kiszántottak sok helyen az útra plusz a traktorral összeforogták az utat, meg ezt-azt szállítottk is aztán nem jó az út
ismerős a pajeróval is elég szenvedősen tudott kimenni
kellett volna csórni egy kraz-t a katonáéktól sok éve annak nem lenne akadály 😂
Már nekem is, de nagyon. És még nincs vége....
nekem úgy nagyjából kezd elegem lenni a 3 hetes esőzésből(gondolkodós)
de ma extra relax van mert nem tudtam menni pecázni, szeptember óta ilyen még nem volt hogy itthon alszok hétvégén, többnyire már csütörtökön se aludtam itthon
olyan moslék a csatornapart hogy az opel nem tudná leküzdeni, buzi őstermelők végképp tönkrebaszták
ez miféle? Golf1 az eleje a hátulja sedan swift?
de neked a hét többi napja is relax nem?
tudtam, hogy garázdák ezek a bútor boltosok azt azért nem gondoltam volna, hogy ennyire(kezeit széttáró)
Nem hiszem, hogy a sajátként kezelt módon a pár évente egy-egy Jupollal történő kigurítást megtiltaná bármelyik tulaj a bérlőnek.
Majd ha hozok ellenpéldát, mutasd már meg, pláne rendszeresen.
Ha már elszaródott, akkor valóban pénznyelő a felújítás. Ha a kezdetektől nincs karbantartás, megette a fene.
A tulaj általi takarítás meg gondolom inkább a folyamatos ellenőrzést szolgálja, mintsem a kiszolgálást.
haver lakott a nefelejcs utcában régen, ott is ezek a régi lom házak vannak
faszán megcsinálgattuk, oldalt le lett verve tégláig az a cementes szar vakolatszerű valami(3 háztömb kukáiba hordtuk a sittet hetekig, lett egy kis galéria a gyerekeknek aludni, ajtók lecsiszolva lefestve, kurva jól nézett ki
aztán a felső szomszéd egy nap alatt eláztatta mint a szar
a bérlakásban azt csinál a bérlő ami a szerződésben le van írva
semmi köze ahhoz ki milyen lusta vagy igénytelen
ahol igénytelen a bérlemény ott a tulaj is igénytelen
amúgymeg mindegy mit hozok fel példának te úgy is keresel egy ellenkezőt mert ilyen vagy....
nem akarok csúnya szavakat használni mert relax pénteket tartok, de gondold hozzá 😂
Hát a fene tudja, öcsém 5 lakásos bárházban lakik 3 magyar és 2 német családdal, a tulajnak több ilyen háza van és egy idős nő, hetente 2X mennek takarítani a többi napokon a lakók között van elosztva a lépcsőház és az udvar rendbentartása kötelezően, előtte valami 20 emeletes lakótelepi épületben laktak egy csomó nációval ami szintén bérház és tiszta volt minden, kicsit lepukkant tehát régi linóleum, ajtók stb., de tiszta volt. Én jártam Bp. összes lakótelepén, volt amelyik tiszta és volt amelyik dzsuvás volt, a karbantartás más tészta ott ha nincs állami kényszerítés a bérlemények karbantartására ott a tulajok amíg nincs halál le fogják szarni bár igazából a lakótelepek még elég jól állnak hisz mindössze 50-60 évesek inkább a 100-130 éves bérházak amik nagyon gázak, öcsém egyik fia vette egy ilyet a keleti pu.-nál, hiába tiltakozott mindenki, de mivel jó a kilátás a baross térre így kellett na meg nagy.........háááát a világ pénze nem lesz elég rá csak, hogy lakható legyen nem még szép is.
Azt sohasem értettem, hogy miért próbálsz engem, vagy itt bárki mást úgy kezelni, mintha egy másik galaxisból jöttünk volna, és nem tudnánk, nem látnánk a mindennapokat.

...és megint van EGY példád, ami alapján te általánosítasz.

https://www.facebook.com/KaposvarAnno/posts/3419658848085773/

A legnagyobb épület többmegyeszerte. Ezeknek nagy része BÉRlakás. Sokban jártam, amikor vállalkozó voltam. és járok a haverokéban, a munkatársakében meg a tököm tudja. 55 éve látom a különbséget. Ja, az emberekben is.
persze hogy nem az ő dolga
egy szöget nem verhet a falba
ahol haver volt ott azt felírták mennyi karc van a parkettán
persze a szart le kell vakarni a budi oldaláról a hagymás bab után de sok helyen a takarítás se a bérlő dolga
a gyerek amit kivett pesten oda is havi 1x jött egy nő takarítani és ez benne volt az albérleti szerződésben is hogy jön a x cég alkalmazottja nagytakarítást végezni
gyereknek azért engedélyt kellett kérni hogy a netet bekössék pedig a vezeték megvolt már a falban mindenhová
Felejtsd el az oroszozást. Aminek nincs igazi gazdája, csak tulajdonosa, az sohasem éri el a valódi gazda tulajdonának a működőképességét.
Szerinted a német bérlakások tisztasága, karbantartottsága eléri a magánlakásokét? Az első, amit a bérlő mond, hogy nem az én dolgom.
ez az egész állami elgondolás nem volt rossz csak sajnos a legtöbb esetben nem értett a vezetőség ahhoz amit csinálni kellett
ennek egy nagyobb része hazai hiba de azért a nagy orosz testvérek is keményen alánkpakoltak a nem működő tervekkel/célokkal