Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ment a mail a fotókkal!


Aki nem kapta meg az írjon a vitya78@citromail.hu-ra és elküldöm!

Vitya
Itt van még egy pár
jobb 2x mint egyszer se
háát akkor egykis ízelítő
kedv csinálló
Hazaértem én is rendben.
Képeket majd megpróbálok felrakni.
Jó pihenést mindenkinek!
Norbinak meg jobbulást!
Remélem nincs nagy gáz!


Szép álmokat!
Én is szerencsésen hazaértem.
Jó volt ez a mai nap!
Remélem sikerül még szervezni ilyen túrát.
Vitya, holnap csörgök.
Jó éjt mindenkinek!
SÖR
Nekem is az volt az első mikor hazaértem
Sziasztok skacok!

Mi is szerencsésen hazatéptünk :
Nagyon köszönjük ezt a cép napot ... kár hogy már elmúlt
Remélem lesz még alkalmunk így együtt gurulni - Végülis méne lenne
A csülöktúrát intézem
Most megiszom a nem alkolmentes sörömet és utána eleteszem magam holnapra
üdv . mindenkinek
Szevasztok!
Remélem mindenki épségben hazaért és nem volt semmi gond.
Mr.tissot jobbulást és sajnálom,ami történt!
Fiuk!Kösz a bizalmat ,remélem nem csalódtatok nagyot.Most jutottam oda,hogy próbálom a pálcákat,de
úgy veszem észre,hogy nem csak a száron kell egy hangyányit hajlítani,hogy odafeküdjőn az idom oldalára.A felső lapon is kell egy kicsit még lefelé hajlítani,hogy derékszögű legyen.
Ez, az a rész.ami a blokk aljához rögzítendő.a 2 blokkcsavarral.Sajnos ehhez már nekem SATU kell.
Bocs mégegyszer.Pedik mondtam a srácnak.hogy mekkora szögben hajlítsa.
Azért ez még megoldható.Szerintem.
Kedves FZ1 írj be!
Üdv!
Sziasztok!

Hazaértem én is! Nagyon jól éreztem magam. Remélem lesz még alkalmunk együtt túrázni! Holnap küldöm a képeket.

Mindenkinek nyugodalmas jó éccakát!

jögerős még 1x nagyon köszi mindent!

Vitya

Ui : Combi holnap ha a közelbe vagy csörgess meg!
HÁÁÁÁt Fijúúúúk!
Köszi mindenkinek ezt a szép napot.
Én is rendben hazaértem, gyerekek begyűjtve, fürdetve.
Igaz, nem vagyok ismerős Kecskeméten, el is tévedtem, de jól jött ki, Ceglédnek mentem, tök jó arra is.
Jogerős! Köszönjük a Szegedi szervezést, Kedves FZ1 jön nekünk egy csülöktúrával!
Képeket holnap rakok fel.
Combi, a hajhálót a héten visszajuttatom, mégegyszer köszi.
Holnap beviszem a hasidomot, kérek rá árat, oszt közhírré teszem.
Mindenkinek köszi a részvételt, naon jól éreztem magam.
Jó pihit mindenkinek.( a seggem nekem is kivan )
Versal nállam vannak a pálcáid egyeztessünk hogy hogy és mikor kerül hozzád . Norbi Jogerős postázza neked a cuccot és gyógyulgass ....
sziasztok most értem haza minden nagyon szuper volt . Jogerős mégegyszer nagyon köszi mindent....
de a seggem nagyon odavan . ha lezuhanyoztam megpróba felrakni pár képet (ha ki nem törlöm az egésszet )
Hali!
Én már hazaértem .Köszi mindenkinek ezt a szép napot,yo fej volt mindenki .
Az elcsúszott srácnak pedig jobbulást!
Szevasztok!
Jó utat nektek is holnap!A Szeged előtti dupla körforgalom és a várostábla közt trafi szokott portrét készíteni.Ott sasoljatok!
Csak ésszel.
Üdv.Holnap
Rendben,1/2 11-töl várlak titeket a szélmalom csárdánál!
Szélmalom csárda!
Holnapra szép időt jósolnak. Remélem be is jön.
sima ügy szivessen elhozom és meg írtam neked a tel számot és egyeztessünk én is gumi pokhálót viszek me szerintem nem fér bele hátizsákba csak honnan tudjam hogy kocsi vagy motor de szerintem délelőtt még jó idő lesz csak hazafele na azt nem tudom
Hali!
Snailpapa kecskaméten a malom bevásárló központra a központban,vagy a városszéli (5-ösön)
szélmalom csárdára gondoltál
Gondolom egy óra elég nektek leérni
Üdv Fazeresek!

Furacsa és meghökkentő felfedezést tettem a minap. Érdekelne hogy más is találkozott e vele, esetleg valaki tudja e az ellenszerét:
Volt egy 2005-ös Fazerem amire 1000km után került fel a sportdob. Elötte csak 132km/h-ig azaz 7000 fordulatig jártam vele majd az 1000-es szervízen kapott egy LeoVincet és így a legnagyobb végsebesség amit kiírt 251km/h volt. Most vettem egy 2007-es S2 Fazert de erre még nem került sportdob de félek nem is ez miatt van hogy 210-nél meg van folytva. Majdnem 4.-be tudja és utána 5. és 6. ban csak 209-210 között ugrál az óra! MIÉRT? Szándékosan rontotta le a YAMAHA a végsebességét? Orvosolható esetleg? Az erősebb középtartomány káros hatása netán? Ha valaki tud róla valamit írjon legyen kedves. Főleg ha YAMAHA-s szerelő találkoztál már vagy tudsz valamit erről. Előre is köszi mindenki.
Oksa
Köszi