Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ráadásul miután kifizettem, azután nézhettem csak meg ugye, úgyhogy mit nyernék ezen szerinted? SEMMIT. Ott a hiba az egészben hogy nem akarod elhinni hogy mi érkezett hozzám... még ha a pénzt vissza is kapnám, ugyanott vagyok ahol kezdtem... az egészben nulla logika sem lenne :D
igen... ezzel szoktam szórakozni... egy 2000 Ft os alkatrész miatt parádézok itt hetekig... akkor szar a géped vagy szarok a képek nemérdekel, nekem az jött amit mutattam, nem számít majd megoldom máshogy :) gazdagabb lettem a tapasztalattal Te meg 2000Ft-al én akkor részemről befejeztem.
Sziasztok. Van egy komplett tzr futóművem,és számomra már csak a helyet foglalja. Van első-hátsó felni jó állapotú gumival, első hátsó fék munka hengerek, kormány, első teleszkop jó állapotban! Kupázni akartam vele,de végül nem valósult meg. Van még elég sokminden,amit nem soroltam fel! Pontosan nem tudom melyik évjárathoz-tupushoz való futómű!
Sziasztok.keresek 93-as tzr 4DL-hez csomagtérzárat.
Ugyanitt eladó vadonat új visszapillantó tükör 93-as 4DL-hez
Tel:06-209-156-562
Köszi
Ezek a híres képeid te.... (windows képnéző, meg fast stone image viewer meg csak egy fekete hátteret hoz, azt meg hiába print screenelem...)
Azért vagyok kénytelen ide a fórumra felrakni, mert utána az emailt kell bizonygatnom... -,-
Hogy hogyan került hozzád az, azt nem tudom, gondolom valamelyik régebbi kapcsolódat fotóztad le, mivel én nem azt küldtem.....
ki akarod itt vágni magad azzal hogy Te írtál hogy megjött e a csomag :D hát ha ettől érzed magad jól akkor megadom az örömöt :D
na akkor pipuljál, egészségedre. meg rugózzál azon hogy mikor írtam igen, nyertél 2000-et ügyes vagy ;) arra még mindig nincs válasz hogy hogy érkezett ez a szar hozzám meg hogy te mért nem tudtál megnyitni egy képet... az ilyen hülyeségektől meg én rágtam be :) jó idegeskedést
köszi
Szerinted egy 2 ezres szaron járatnám le magam, főleg amikor itt a fórumon kezdődött minden? hát nem vágnám saját magam alatt a fát....
Meglehetett volna beszélni a dolgokat ha mondjuk ugy állsz hozzá, ami nekem hiteltelenné teszi a dolgot az ez hogy csak azután írtál egy leszarozó levelet miután ÉN érdeklődtem. Illetve itt a fórumon is azután írtál "hogy beszélnünk kell" miután mi már beszéltünk. Így nekem eléggé egy lejárató szarozó dolognak tűnik az egész (ja bocs hogy megvan minden emailem amit veled váltottam, dátumok igazolják...), de őszintén szólva hidegen hagy, mert szerintem a többségnek nincs baja.
Még egyszer mondom hogy szedd le a képeket amikre nem adtam engedélyt, mert azért viszont kezdek bepipulni.
Hmmm, jót mosolygok amikor Cosmo cuccait szarozzák le, amikor én már kb egy egész motort vettem tőle, építettem belőle pályamotort, és minden alkatrésszel megvoltam elégedve, azt küldte amit megbeszéltünk. Sose semmi bajom nemvolt az ő általa eladott alkatrészekkel, és ezt még jópár ember elmondhatja itt a Sport motoron:) Szval nemtudom miért kell itt lejáratni embereket, motorosok között ez nem szokás.
ja egyébként kinézetre két hibátlan kapcsolóm van, csak a főkapcsoló belül szarrá van kopva, a másikban nem is működik, a távolsági/tompított kapcsoló pedig csak tompítottban megy és csak a fénykürttel van távolságim. Nem értek a vezetékes részéhez, nem is akartam vele szarakodni azért szándékoztam venni egy jót...
na, ha már itt tartunk akkor felvilágosítalak, hogy a csomgért nem tudtam elmenni ugyanis 3 ig van post és minden nap 5-6 ra érek haza. Szerintem nem 3600 szaros forinton fogok anyázni,m hanem azon, hogy hülyének nézel. A fájlok formátuma JPG amit még egy szaros windows 98 is meg tud nyitni. Igen írtam neked e-mail, hogy nem erről volt szó. 500.000 Ft áll a motoromban, és nem fogok két olyan kapcsolót buherálni itthon amit (mivel nem vagyok villamosságis szerelő) én csak úgy tudnék szétszedni ha széttörök. És azthiszem a megegyezéskor e-mailben a következőt írtam: küldesz nekem egy MŰKÖDŐ világításkapcsolót - azaz egy komplett házat benne 3 kapcsolóval. nos amint az látszik ewbből egy hiányzik, egynek le vannak vágva a vezetékei és az egész egy vicc ahogy megérkezett. Mi az anyámat akarnék ezzel az egésszel szerinted? ha egy normális kapcsolót küldesz megköszönöm és örül mindenki azt hiszem ez logikus. írtam neked, hogy nem jó a cucc, de annyi választ kaptam hogy nálad ez nem így volt... ezzel meg baromi sokra megyek mondhatom. semmi problémamegoldás vagy egyéb nem jutott eszedbe csak az hogy kifogásokat keresel arra amiért szart küldtél. Az idő meg mit számít elárulod? Lehet hogy neked megy a kókány, forrasztgatod, meg bütykölöd oké, én úgy voltam vele hogy 2000 Ft ért megkímélem magam a szenvedéstől és csak kicserélem de látom hogy jó embertől kértem.
Jóskagyerek álljál már üresbe!
Ott kezdődik a dolog hogy a csomag megérkezése után vagy 3 nappal írtál azt is akkor amikor én megkérdeztem hogy megérkezett e a csomag, addig érdekes módon nem jeleztél semmit sem!
Ezután itt a fórumon írsz egy emailt hogy beszélnünk kell, miközben már előtte beszéltünk emailen!
Ezután küldessz nekem 4 db fájlt ami k.vára nem JPG vagy GIF vagy akármi olvasható formátumú, ez volt 3 HETE!
Azóta egy emailt nem írsz, majd ide felrakod és ontod a hülyeségeidet!
Azt mondtad 2 db zárlatos kapcsolód van otthon ezen kívül, először megkérdezném mi a túró tud ezeken oly módon meghibásodni hogy azt nem lehet javítani, vezeték cserével meg forrasztással... na mind1 az már nem az én dolgom hogy ehhez suta vagy, de hogy én nem ezt küldtem neked az tuti, nem tudom, mit, melyiket fotóztad le, de nem az enyémet!
Jah és végezetül NEM ADTAM ENGEDÉLYT ARRA HOGY A SZEMÉLYES ADATAIMBÓL BÁRMIT IS KÖZZÉ TEGYÉL! Vagy eltávolíttatod a moderátorral vagy hatósági út lesz indítva!
Részemről ezt itt befejeztem. A fórumon kb kismillió tzr-t szét szórtam már, érdekes....
helló a kerekek kompletten érdekelnek.mi lenne az ár?
Szia hol van a motor helyileg engem erdekelne adj telszámot
Sziasztok!
Nekem lenne egy Yamaha tzr 125 2RJ tip.-ú motorom. Tavaly összel került hozzám tartozásba, pár napig használtam nagyon tetszett, bivalyerős kis poweres motor. Tegnap elövettem h beinditom, nem sikerült valamiért nincs szikra.
Nekem nem sok kedvem ill. idöm van vele foglalkozni, ha valakinek esetleg kellene valami rola ill. belöle akkor megbontanám, vagy esetleg egyben is eladó 55.000 ft-ért.
Nos kedves Cosmo íme ittvan amit mutattál nekem, hogy küldesz, és ittvan az ami megjött! utána meg teszed a hülyét hogy ez nálad még egyben volt... meg hogy nem tudsz képet megnyitni... igen én is azon golndolkoztam hogy vajon a magyar posta emberei rájöttek hogy mekkora kincs egy eredeti 4DL világításkapcsoló, ezért CSAK a fényszórókapcsolót vették ki és vágták szét benne a vezetékeket :| hülyének ne nézzé... Tessék emberek ilyen alkatrészeket várhattok Cosmotól:(nyilván amin a csomag van az jött hozzám)