Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Vennék 4DL tükröket! komplettet is de ha valakinek van csak a felfogató része az is jó csak párban legyen. emellett keresek fejidomot törötten! Válaszokat előre is köszi!
Elvittèk az összeset. gyari 4. Darabot hagytam magamnak a 4 fl re
Szeva Tzr 125 indexeid vannak ?Azt hiszem mind egyforma!
Heló
Sikerült postára adni a TZR hengert?
Kipufogó rendszer is van 4fl hez
És gumim is van műszerfal is van darabokba
gyújtásom is van!
yamaha tzr 125 blokk eladó dugatyú kellene bele csak! de bontotan is adom a blokkot tel:06307316232
Oks addigra lesz csomagfedél is
Köszönöm a gyors választ sms-ben, de ugyan nem kellett volna ezért pénzt költened. Leginkább a kis kütyük érdekeltek volna a legjobban, többiről csak ár miatt, csak most nem kaptam megint fizetést.... A féktárcsát majd ha még meg lesz pár hét múlva lehetséges,hogy megveszem, majd kiderül...
Sziasztok! vennék törött 4DL fejidomot, azon belül is csak a jobb oldali plexi alján "futó darab érdekelne, ha esetleg van valakinek feleslegben
Hali!
Mennyiért adod a csomagtartófedelet zárral, kulccsal?
Van esetleg első féklámpa kapcsolód? Első féktárcsa? Plexire körbe van ilyen gumi, olyanod van? Visszapillantók és a fejidom közé hézagoló/szigetelő gumi is érdekelne! Tükrökhöz a csuklóhoz kis harmónika gumi?
Teszek de elvileg elkelt..
Szia tegyél fel képet a tartályokról légyszi
Szia
Van képed a 89-s plexiről mert Tzr250 3ma -hoz keresek plexit
Kurens tzr. Alkatrészek. Érkeztek...
Hibátlan olaj ès. Viztartály
Csomagtèrajtó zárral kulcsal .
30 5129874
Minden van most komplett tzrt bontok el
yamaha tzr 125 4DL blokk eladó elketronikával bontom is ha kel valakinek valami van kábelkötegem és minden elektronikám is! gumik is vannak!
müszarfalam is van km ora nélküliek! olcsón!
tel:06307316232
30 512 9874
Heló adnál egy elérhetőséget,alkatrész ügyben?
Tudom én hívtalak telón vasárnap,ebbe is szerintem a henger környékén lesznek bajok,mert nemnagyon van kompresszió
vagyis biztos kevés mert könnyen forgatom kézzel a lendkereket és 1-ben nem vészes betolni
nekem van 1 komplet 4dl blokom csak dugó szar benne
Értem és köszi srácok,Tzr125r 4dl blokknak van valami köze a Dt vagy a Tdr blokkhoz?
A héten megbontom a blokkot mert az új akksival se indul,pedig teker mint az állat,csak tolásra,de a lendkereket nagyon könnyen tudom forgatni kompressziónak nemsok nyoma van.
Sajnos én jelenleg teljesen ki vagyok fogyva az utolsó csavarig, de rg500 kolléga is nyomja már egy ideje az ipart, bátran ajánlom! ;)
Bontottat pl nálam
Vagy cosmonál ha van még neki újat peddig
Tkrj dugót hajtokart az omegamotornál
Olcso és jó japán cucc
Heló Úrak.
Tzr 125 4DL belgrad tipusu motorhoz hol tudok alkatrészeket rendelni,újat ill.bontottat?
Esetleg valakinek Szerviz könyve?
Köszönöm.