Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!AM6ra nemtudtok öninditót?
Sziasztok! tudtok 2003tól felfele típusú TZRre hátsó központi rugót? Nagyon fontos és sürgős!
Hát elég sok mindenre lenne szükségem.
Váz , digit km meghajtó, kábelköteg, műszerfal, kipufogó.egyenlőre ez ami eszembe jutott.ja meg fékkar
Sziasztok!
Nektek is fellazul a lánc egy idő után?Nekem kb. egy 30-40km után lazul fel, de akkor olyan menet közben mintha össze-vissza mászkálna a hátsó kerék!
Miért lehet hogy dobálja a seggét, normális hogy kb. 30-40 km után húzni kell a láncon, esetleg új lánc kéne?
Szia vannak még alkatrészek mi érdekellne?
Szia.Én nem ajánlanám a bontott Km. meghajtót ebben a típusban:)
sziasztok! valaki nem tud eladó bontott km óra jeladót?(jeladó a vezetékkel ami megy a műszerfalba) 2004es trz 50-re kellene.
Szia.
maradt még valami az eladó tzr alkatrészek közül?
köszi a választ
Zsolt
akkor m1 én györ moson sopronba lakom.. :D
ja debrecen ben
helo ralehet tenni jo rá gyari yamaha tzr re valo mennyit gondoltal erte,
engem érdekelne helyileg holvan ez? jah és ez rámenne ugye 07 es tzr re is? irj lécci köszi. e-mailem zolika188@hotmail.com
Halihó

Ha érdekel valakit indítottunk egy közösséget facebook-on az am6-os blokkos kismotorok szerelmeseinek. Aprilia rs rx ... újabb fajta yamaha dt50 tzr... riejuk motorhispaniak... ha van kedvetek csatlakozzatok

http://www.facebook.com/groups...
Hali!

Fejidomot keresek első fényszóróval TZR50-re a 2003-as modelltől. Főleg használt, jó állapotút, de bármit meghallgatok.
engem érdekelne a kipufogo mennyibe meg ienek 07 es tzr re rámenne e-mailem zolika188@hotmail.com erre irj légyszi köszi .
Akit érdekelne sportkipufogó nekem van 1 turbokittem eladó!
Szia! Ez a hivatalos:

90 kg-ig: előre 1,8; hátra 2,0 Bar
90 kg felett: előre 1,9; hátra 2,3 Bar

De függ a gumi méretétől, esetleg a márkájától is, de általában fel van tüntetve a gumi oldalfalán a javasolt nyomás.
ige megvan ha erdekell 06302365143
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni h kb mekkora bar kell a kerekekbe?
Pontos infót nem nagyon leltem.Előre is köszi!
Hello megvan még a kipufogó?
Sziasztok !
Van egy 125ccm tzr-em aki esetleg BP 16 ker körül lakik és tudna nekem segíteni karburátor beállításban az jelentkezzen !
Előre is Köszönöm !
06303174687
Sziasztok!

Van egy kis problémám!Hétfőn vettem egy én is egy TZR 50-et 2005-ös évjáratút.Amikor elmentem megnézni az eladó ment vele és alatta jónak tűnt.Akkor még én is kipróbáltam,nekem nehezen ment az indulás vele.(4 éve használtam manuális váltós motort utoljára). Gondoltam csak én vagyok a béna!Megvettem.Ezután próbálgattam a motort a város mellett.Egyszerűen 1-esben nem gyorsul, 7-8000 fordulatnál dadog,van néhány időtartam,amikor tökéletesen pörög.De az elindulás mindig nagyon nehézkes.Legtöbbször kell neki minimum 20 másodperc,hogy rendesen el is induljon.A 2. fokozat után pedig jónak tűnik.Felpörög 12 ezerig,jól húz,jól megy.Az elindulás viszont nagyon gáz.Változó egyszer dadog egyszer nem... Mentem vele 100Km/h körül is.Ha egyszer beáll akkor tökéletes.Tudnátok segíteni,hogy mi lehet vele a probléma? Előre is köszönöm! Üdv: Márk
szerintem keresgélj ezen az oldalonhttp://www.kepesmotor.hu/elekt... lehet,hogy találsz valamit!
Sziasztok!
Szeretnék tőletek segítséget kérni!
Egy kisebb borulás okából a bal első lámpám használhatatlanná vált.
Yamaha tzr 50 2008-as modell
Tudtok benne segíteni hogy honnan TUDOK illetve honnan ÉRDEMES rendelni ? :)
Használt, új az mind1 csak az ár ne legyen túl borsos.
Előre is köszönöm a válaszokat! :)
További szép napot !
Köszönöm a választ és a címet is!

Sajnos nekem nincs matricám abszolút, így magam kell megterveznem, aztán már találtam is egy céget, akik megcsinálják és fel is rakják. Nem tudom mi fog kisülni belőle így, méretek, forma nélkül :D.