Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remek, akkor nyugodt szívvel megrendelhetem. A mocidon nem látom, gondolom ezek még az előtti képek.
@Katana 750: ne bankodj a Skociai motorert. Az rengeteg eso es a sos levego megeszi az autokat es a motorokat is. Viszonylag friss gepeken is sok a rozsdafolt, garazs a tobbsegnek nincs, ugyhogy kapjak egesz evben az idojarast. Az autok is ahogy elnezem rohadnak rendesen. Csak ovatosan a tengerkozeli vasakkal.
John Boyd Dunlop a légnyomásos autó gumi feltalálója, semmi köze Japánhoz , ennek a guminak meg a motorozáshoz,ez már tulságosan kopott és veszélyes.
Nekem is ilyen lampatarto van es a Yamaha felirat is rajta van. Biztos, hogy megoldhato, csak most nem tudom megnezni, hogyan is...
SZIASZTOK..ELADó a képen láthato cruiser-chopper gumi jó állapotban.... japán gyártmány...DUNLOP D 404 150 PER 90 PER 15 MC .... 9.999FT gabor8181@freemail.hu sokat vagyok ausztriában ezért nem mobilozok... de emilt naponta többször is olvasok... posta megoldható.. tiszteletem
Te sem vagy az a folyton nyerő típus, akárcsak én. Na majd legközelebb. Ezt meg hátha meglátja valaki a fórumon és jól jár vele.
Biztos én lettem volna az első aki rá csapok ha nem lett volna. De hát ez a pehh.
Na a lámpák már megvannak, tartókonzolt ilyet ajánlottak. Elvileg jó a 750-esre. Namost a lámpám alatt van egy yamaha felirat, amit ha eltávolítok így néz ki. A belejölt két csavarral fel lehetne fogatni. Működne a dolog?
Csak Te voltál ilyen peches,hogy beszerezted itthon félig kész és akkor jön ez az üzlet, még a csomtartó részt is neked kell legyártani.
Végig néztem a cég gépeiről küldött képeket, hát ezek után nem csodálom hogy gyönyörű munkát végeznek.
Most hívtam fel két ismerősömet azt mondták van nekik.
Lehet 134 EURO lenne csak a tokos elírta. Addig kell lecsapni rá míg észre nem veszi!
Ez egy ugyanilyen újnak az ára.

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAP...
Ezt mondom én is ,néha jó dolgokat lehet itt találni.
Ma hívtam a papp& társát ,holnapra igérte mert elfogyott az anyag és én tényleg nem láttam ott gátervasat mikor másodjára voltam. De ez a komplett csomtartó csúcs árban van. Rákérdeztem a postára de még 17 euro- val is megéri.
Nem kell valamelyik ismerősnek? Ez szinte ajándék.
És még alkudozhatsz is belőle? Tényleg nem semmi...
Hát nem semmi ez az ár.
Értem!Kíváncsi leszek majd a közeli képekre is!
Európában nem árulták ezt a változatot. Az enyém kanadai. Nincs fehér helyzetjelző,meg piros az irányjelző hátul. Motorikusan szerintem nem más mint az eu.változatok.
Meeeegvaaaaaan,látom!Elképzelni nemtudtam,hogy néz ki az a búkólámpa!Mertugye Katanát már láttam,na de búkólámpást......Rohadt jó!Tényleg nem láttam még ilyet!
A szófordulatot javítás nélkül is fogtam.
Bár nem kértem ki az engedélyüket,remélem nem veszik rossz néven! Látható a motorom egy része ha visszagörgetsz egy régebbi gurulásra. 2012 09 29 Dobogókő parkoló. 677.oldal 16904es hsz. Hogen lefényképezte a csapatot. Szemben a szimpatikus fiatalember Kárpátia pólóban ZzhóhérzZ,én ismét hátat fordítva vetkőzök vagy öltözök virít a piros pólóm. A Katana eleje látszik a sor végén. Szerintem fel fogod ismerni.
***ha nagy leszek