Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
Érdekel majd a véleményed, és a tapasztalatod a ruháról. Mi is gondolkozunk rajta.
Szevasztok !
Már rég voltam a fórumon, de minap kotorásztam a garázsomban és találtam még Virago 535-höz 2 db váltó felöli lábtartót felfogatóval és váltó karral együtt, meg egy önindító motort. Ha valakit érdekel, írjon megegyezünk, nekem már nem kellenek, típust váltottam !
Sziasztok!
Ma megjött az esőruhám, szerintem az árát megéri. Nem tudom több órás esős motorozásra alkalmas-e ,de én nem is arra szántam,hanem ha kell az ember magára tudjon kapni valamit. Ilyen:
http://www.kepesmotor.hu/esoru...
Mennyit adnál egy karbiért?

Itt a linkje a forumon tegnap raktam fel, nézd meg. Meg alkudtam az eladóval 90+ 17 euro szállításért azzonal elvihetem.

Mégegyszer a link, csak kat kat rá és bejön.

http://www.ebay.de/itm/Vergase...
XV 535-ös karbiról van 96-os évjárat
Üdv!

Ha van valakinek egy ilyen csatlakozója vagy komplett karburátorral van akkor is érdekel!Sehol nem találtam egyik bontóban sem!

Köszönöm
Addig örülj, míg karbis a gép! Ettől van élet egy motorban!
Én örülök neki, hogy karburátoros a gépem, mert bonyolult ugyan, de megérthető és javítható dolog. Az injektor viszont egy nagy szívás. (mondjuk én az autóimból indulok ki). És szerintem sokkal inkább a környezetvédelmi normák betartására találták ki, mint a jó teljesítményre.
Hallottatok-láttatok már embert, aki oldalkocsit akasztott egy Viragohoz?
KI
Vajon milyen lenne egy Virago ezzel: EFI
Persze meg kell kérdezni a kéthengeres cucc árát, meg meg kellene nézni a szívótorok méretét, meg minden.. De örökre eltűnne minden karburátoros nyűg...
Nem próbálja ki egyikőtök? Ha beválik, én is veszek :)
KI
Én is.
Írtam e-mailt.
Igyekszem megvenni remélem nem lesz túl drága, de jó lenne valamit tudni rólad mert a reg.lapod nincs kitöltve. Vagy gyere privát emailom-ra azt megtalálod a reg.lapomon.
Olyan van neki amit mi is megakarunk venni?
Szia én rendelnék kerek ledes lámpát ha hozatsz, az egyik havernak van nagyon jól látszik nappal is messziről .
Na, az nagyon jó! Te megveszed a mágnest? Mert akkor el jöhetne 1 postán, ha nem probléma.
Azt írta 49 + 17 euro a posta.
100%. A márkakereskedésben nézték meg cikkszám szerint, és egyezik a kettő.
Az 535 kuplungja jó bele biztosan?
OK. megkérdezem.
Ja, értem. Azt megköszönném! Édesapám XV500 SE26R gépébe kéne, de a Yamahások egyből rávágták hogy 90 000 csak a kosár, így jobbnak látnánk egy ilyet beszerezni. Szerencsére van több is fent, hátha mond valami nagyon baráti árat.
Szia!
Most levelezek vele a mágnesről és azt írja 17 EURO a posta. A kuplung is annyi lehet nem több. Tudsz vele levelezni vagy kérdezek rá az azonnali árra mert nekem felajánlotta .
Akkor sajnos várhatsz még egy hetet. Ép most mondta a tv, hogy a jövőhéten igazi téli idő lesz. Én meg káromkodtam egy jó cifrát.
Már nekem is tele a hócipőm a téllel.
December elején leeset a hó, és azóta tél van. Tehát tényleg a nyakunkon a globális felmelegedés!
Üdv Brumeszkosz!
Azt írja az e-bayes hirdető hogy csak Németországba postáz, vagy szerinted ez nem szent szó? Én lehet rá ugranék a kuplungra. :)
Na ez már nekem is sok. Képes 1 euro-ról indítani azt a zsír karbit fűtéssel gumikönyökökkel eggyütt!
http://www.ebay.de/itm/Vergase...