Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali sziasztok. Ha esetleg valaki gondolkozna ilyenben akkor nézze meg ezeket. Ha érdekel keressen meg. Bocsi a hirdetésért
Az árak lentebb mentek és a felfogatási méretek stimmelnek csavart is adom
Még egyszer bocs
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Szia Zsoccca!

Ezen a 7végén én sem megyek sehova, csak egy nagyot sportolni (mondjuk amúgy is mennék).
Viszont a jövő hét szombaton nekem is szelephézag állítás, kuplung lamellák, rugók, tömítés csere.
Az első kerék szétszedése bevált, nagyon jó lett. Digitálisan centrírozták ki, és tényleg szépen fut.

Hogy a p..ba szedjem le a kipufogómról a ráégett nemtudommit?
Blackiex!
Te az előző Continental-lal hány km-t mentél, amíg lefutott? Egyszerre kopott el az első és hátsó? Én is azt tettem fel, azért vagyok kíváncsi.

Más: elöl, a kipufogócsőre valami gumiszerű ráragadt, ráégett. Nem tudom, mivel szedjem le, hogy ne nagyon karcoljam. Mondták, hogy forró állapotban CIF-fel. Van 5letetek?
Ez egy ledes lámpa és a kollegámnak ajánlottam de neki nem kell mert kicsinek találja. Az átmérője 3 incs ami kb 7.5 cm.
Ha kell akkor tudd,hogy a posta 10$ mert csak egy darabé 6$ minden további + 4 $.
A lámpa ára darabonként 14,80$
Nekem meg pont a conti nem jött be.
Azzal vettem. Hátul egy szezon alatt elkopott. Elől pedig puklis lett a futó felület.
Tavaly tavasszal cseréltem. Előre Mitas került. Hátulra pedig Metzeller. Egyenlőre meg vagyok velük elégedve. Bár a tartósságukról még nem nyilatkozhatom. Második szezont kezdem velük.
Mindkét olaj tökéletes. Ha kora tavasszal, és késő ősszel is akarsz motorozni, akkor a 15-50-est javaslom.
Ha csak nyáron akkor a 20-50-es a jobb.
Ezt a lámpát nem tudom, hogy kinek ajánlottad, de ha valaki vesz innen, gondoljon már rám is légyszi, 2db kéne.
Elég nudli a lámpám, ezt a 2x5W terhelést még csak elviseli a gépem.

köszi
tormy
A Crivitem detó ugyan így néz ki.
Igazad van. Először nyitottam volt. (Jobban megy a chopper filinghez)
Aztán olvastam, hogy ha szükség van a bukóra, akkor 80%-ban előlről kapja az ütést.
Én egy crivit bukót vettem a Lidl-ben vettem 18000 Ft-ért.
Négy csillagos a törés tesztje. Jó szellőzik. Az áll rész felnyílik. Stb.
Csak kicsit hangos a menetszél. Mivel lég bordák védik a fejet.
De ezt meg megoldottam füldugóval. (Lehet, hogy a hangos kipufogódon is segít)
Szia Sorstár.
Tegnap mi is megáztunk. 150 Km et jó időben gurultunk. Szloviban még a nap is sütött. Aztán az utolsó 5 km-en megáztunk.
Sajnos a hosszú hétvégén nem leszünk itthon. Még sajnosabb, hogy kocsival kell mennünk. A Következő motorozás előtt viszont olaj cserét és szelep állítást is csinálnom kell. De ezt még lehet, hogy a héten valamelyik délután elvégzem.
(A Párom olvasgat benneteket a benti motorozzunk 5.-részben)
Mielőtt megveszed, feltehetnéd a hirdetés linkjét ide!
Én is így tettem,3 évvel ez előtt. Aztán itt másikat ajánlottak. S azóta sem bánom. Olcsóbb és jobb motort sikerült így vennem.
Tud valaki abban segíteni, hogy vajon hol lehet kapni 35W-os H3-as halogén izzót? Általában ezek ugye 55W-osak, de az már sok.
(Persze ebay-en Texasból lehet rendelni )
Itten van J. L. komám a link.
http://www.ebay.de/itm/2810757...
Én 9 évig kizárólag ásványi Valvoline 20w50-est használtam, tökéletesen bevált az is.
Sziasztok,
Nekem is volt már mindhárom, szerintem a csopperes menetteljesítménynek bármelyik megfelel. Mindegyik jó márka, ha újonnan veszi az ember nem lehet mellényúlni.
Szia!

A Conti és a Metzeller között nem tapasztaltam nagy különbséget futás, tapadás terén. A Bridgestone talán többet fut valamivel, viszont a vizes tapadása gyengébb...szerintem. Próbáltam mind hármat, de ez az én véleményem, lehet, hogy másoknak eltérő tapasztalatai vannak.
Üdv mindenkinek: Van egy újonan tekercselt állórészem eladó plussz
jeladó. Ár:20000 egyeztetni telefonon 20/950-4536


Szépnapot mindenkinek.
Ahogy érzed.
Nagyon koszonom. Akkor jon a szett uj Bridge.
Ismerősök dicsérték és olcsóbb volt, mint a Metz. vagy a Bridge. Kipróbáltam, meggyőzött. Ennyi.
Volt Bridge-d is? Ha igen, miert nem az volt valasztasod? Esetleg a Conti valamiben jobb?
Contit nyomatok az XV-n több éve, nagyon elégedett vagyok vele.
Ahol en neztem, a Continental meg olcsobb, ezert nem is kerdeztem ra arra. Jo lenne, ha kicsit sporolhatnek az arbol, mert tukroket es kipufogot is akarok vasarolni meg szezon nyitasa elott, viszont nem akarom, hogy "olcso husnak hig a leve" legyen.
Koszonom.