Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Eladó 4 db karburátor csatlakozó...ha jól írom egyáltalán.
XJR400-hoz való.
2 db 4HM-13586-00
2 db 4HM-13596-00
Bontatlan csomagolásban.
40.000 Ft a négy darab, enyhén alkuképes az ár.

Tamás
Igen ez hasonlít, tulajdonképpen a szelephézagok voltak a fontosak meg a nyomatékértékek. A hézag megegyezik a nyomatékértékre meg talán hagyatkozhatom a fzr manuálra. Dugócserébe meg hengerfúrásba nem akarok belemenni.
Amennyire én tudom az XJ400 is japán belpiacos.
A Diversion előtti XJ600 az, ami nekem a leginkább rokon blokknak tűnik.

https://a.allegroimg.com/origi...
Köszi a választ. Találtam fzr400 SM-t, tudom nem ugyanaz a motor, de pl a szelephézagok azonosak, az xj 400 lehet jó lehet, úgy tudom azt gyártották eu piacra. Mág áttúrom a netet miatta.
En is csak japanrol tudok, elvegre belpiacos modell, ketlem, hogy talalsz barmi mas nyelven
Helló
Nem tudom mennyire él a fórum de xjr400 service manualt keresek. A neten nem találtam. Ha lenne valakinek akár még fizetnék is érte.
Köszi
Sziasztok! Van 4 darab japán szívócsonkom eladó.
https://www.kepesmotor.hu/moto...
Plusz vám és ÁFA...
Aliexpress 5000 fr
szevasztok
Egy kis segítség kellene doboztartó ügyben.
XJR 1200 98-as ra jó lehet az 1998-as 1300-as hátsó doboztartója?
Ha tud valaki valami infót, megköszönném.
Sziasztok! XJR400 98'-hoz keresek 4db szívócsonkot. Tud valaki segíteni? Köszi
1300-as érdekelne.
Ha valaki megvállna gyári, hibátlan Xjr-étől, érdekelne. 06302644872
szia, sajna ez nem jó, mert nekem digitális a km óraszámláló, nincs spirálom :/ majd nekiàllok, megpróbàlom valahigy meg csinálni, de köszi a linkeket :) ha gondolod face-n beszélhetünk
Ez is ebay, igaz más évjárat, de csodaszép és óccsó: https://bit.ly/2LFlvoa
Miért nem lehet a mostanit megcsinálni? Értem, hogy más a számlap a fordulatszám mérőnek, de azt meg lehet akár nyomtatni egyet: https://www.blocklayer.com/gau...
sziasztok 1998-as Xjr 400hiz keresek műszerfalat, valaki tud nekem ebben segíteni?? köszi
sziasztok, van egy XJR 400am 98ban született, az előző tulaj pakolás közben leütötte a fordulatszám mérőmet, majd beleragasztott valami számlapot! valakinek nincs elfekvőben egy műszerfala?? vagy nem tudjátok, h hol hogyan keressek rá?? az ebay-es 90.000Ft kicsit sokallom, főleg mert tuti valami gagyi utángyártott lehet ! előre is köszi a választ :) csatolom, h milyen van nekem :) széles utat ;)
XJR 1200 első sárvédőt keresek, lehetőleg jó állapotút, színe mindegy, de fekete előnyben.. :]
Sziasztok!
Van eladó szelepkorong kiszedő szerszámom, ha valakinek kell. FJ 1100, 1200-hoz, XJR 1200 és 1300-hoz jó. Gyári és 10000Ft az ára.
30/242-0045
Köszi a segítséget ! Hasznos volt az infó.
Az Xjr csak a B terv, ha nem jön össze az első számú kiszemelt.
Ha érdekelni fog akkor jelentkezem.
Üdv! Abban nyilvánul meg, hogy nem egy Öhlins versenyfutómű. Hanem egy sima utcai első villa. Egyébként véleményem szerint nem az eleje puha, hanem a hátsó rugóstagok sikeredtek kicsit keményre. Ezért van benne egy furcsa érzés, hátul betonkemény, elől meg normális tempónál kellemesen rugózik. Utassal egyébként egyensúlyba kerül az eleje-hátulja. Nagy tempónál, főleg kanyarba befelé az eleje összeül és elkezd nem dolgozni. Tudni kell, hogy nem sportmotor, hanem egy korosodó, majd 250 kilós utcai naked. Sose lesz olyan a futóműve, mint egy S1000RR-nek. Én összesen annyit tettem, hogy a villa felújításánál az előírt olajszintet túltöltöttem, 4 centivel. Ez csökkenti az olaj feletti légpárnát a teleszkópban, ettől valamivel feszesebb lesz az eleje. Utcai használatra szerintem tökéletesen megfelelő. Nem csavarodik, nem leng, egy kevés plusz olajjal pedig össze se ül. Én épp gondolkodok az XJR-em eladásán, ha érdekel esetleg
Javít, meg 15w olaj.
Sziasztok !
Gondolkodok egy 1300-as xjr vásárlásán. Miben nyilvánul meg gyakorlatban az Xjr gyenge első futóműve ?
Egyébként egy csopperről ülnék át az Xjr-re.
Sziasztok,

Az 1300-as gyenge elso futomuven mennyit javit egy Wilbers rugo beepitese?
Hideg motornál, bemenő szelep: 0.11-0.15mm, kimenő: 0.16-0.20mm.