Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem ne polirozzzzz.............
Vadállat Nem kúrni akarok
Nem..............
Holnap összefutunk?
Aztán majd jól elválik,és lássuk be ha egy kicsit nagyobb lábad lenne simán elmehetnél jeti-nek ijesztgetni az erdőbe jetilányt meg nemigen találni
Akkor moss fogat a políroz....
Idézlek: "Csak régi drz tulajokkal poliroztatom"

Én vagyok a régi tulaj..........:

Szövegértési problémákkal kérem forduljon általános iskolai tanárnőjéhez, vagy a pedellushoz.
Sose röhögtelek ki, sőt együtt érző és szimpátiát tápláló vagyok veled kapcsolatban. Holnap megyek felétek, lehet hogy beugrom egy laza meetingr, persze csak ha nem motorozol éppen
dobjatok már neki össze egy kis proteint meg egy vasgolyóra valót hogy izmosodjon, aztán meg tud küzdeni vele
én épp most számolgatom hogy van 30nap szabim ebből legalább 25 a nagyobb túrákra van betervezve
a nej meg csak pislog
"Már vég polírozást is vállalsz?"
Szövegértési problémákkal kérem forduljon általános iskolai tanárnőjéhez, vagy a pedellushoz.
Te most rám céloztál a régi DRZ tulajjal?
Persze,hogy nem! Anya ki akarja nyírni ha elmegy otthonról......
De viccesek vagyunk itten szegény Elbandit kiröhögni az megy
Csak régi drz tulajokkal poliroztatom a végét mert másra úgysem jól...
van még csizma? lassan lecseng a tavaszi szezon, aztán még nem is jártál erre
aztán amikor meg beüt a 40 fok kibírhatatlan a homoksivatag
Neked csak ennyit jelent a motorozás?
Már vég polírozást is vállalsz?
Akkor dolgozhattál volna ma a barakban,olcsóbb lett volna a vizsga...........
Erre rejszolok nem tünt fel
Nem akarod kipolírozni a végét? Látom megártott az otthonlét...
Gyári=mérnökök tervezik,meg kell felelnie a gyár által felállított minőségi elvárásoknak,vagy eleve ott készül(a gyárban ahol a motor)
Márkakereskedésben ill. bontóban lehet kapni csriliárd összegért.
Ilyen a képen látható első pár kormányvégsúly.
Nem gyári=Kinában,tájvánon ,meg afrikában készül általában egy sufniban kisebb manufaktúrákban senki nem tervezi meg semmilyen szabvány nem vonatkozik rá egy célja van csak hogy mimnél olcsóbb legyen de azért jól nézzen ki mert aki ilyesmit vesz annak úgyis csak az számít.
Ilyen a képen látható 2. kormányvégsúly valószínű eredetileg valami borzasztó kék eloxálás volt rajta most meg más van rajta.......
Mert az nem gyárban készült?
Ha rendelne valaki ebay-ról, lehet betársulnék...
A képen az első kormányvégsúly(hosszú) az gyári a másik lehet hogy elterjedt de nem gyári
Frenky-vel beszélj ezügyben neki asszem van forrása
Sziasztok! Bukógombát tud valaki jó áron?