Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

huh itt mindekinek igaza van :D mert egy 600-as gép kezdésnek elég kemény, én 15 évesen ráültem egy honda dominatorra és hát elindulni sem tudtam vele ugy h ne kaparjon el... meg szerintem kevesen vannak akik nem birják ki hogy ne tekrejék meg a szarvát a gépnek... de az is igaz h a motor nem amgátol megy ugy ahogy, pilotátol függ, nekem nincs még sok tapasztalatom, csak egy DT-m volt alig több mint egy évig, most meg aprilia RXet szeretnék, de a DT előtt nekem volt ilyen babetta dizájnos peugotom (vagyis mamáméktol kölcsönbe) meg haverok simsonjait zuztuk mindig... nah szoval sztem a lényeg h ne feltétlenül 600as gixxerrel kezdjen az ember tapsztalatot szerezni, jo ha van előtte!
amugy laci csak anyitakar hogy hatszazas megcsinali 25kwra szerintem .de lenyegtelen motorosok vagyunk nem kocsogok
Kicsit félreértettél. Nekem természetesen nincs se 20 éve motoros tapasztalatom se 300 000 baleset mentes km-em. Ja és a Lacit se ismeremCsak annyit mondtam hogy akkor hinnék neked ha Te fel tudnál mutatni ennyit.
Vonatkoztassunk már el attól, hogy ki milyen. Kevesebb ember hal meg 125-ös motorral mint 600++-al.
Abban bízni, hogy Laci óvatos lesz... . Mindegy hagyjuk. Én csak nem akarom, hogy porrá törje magát.
Bocs,nem tudtam hogy ismered a lacit...mert nekem fogalmam sincs,hogy hogyan fogja csavargatni a gázt...Amugy a "300 000balesetmentes kilométer"tiszteletre méltó...
A jogsim igaz még csak 2éves és én is csupán 21 vagyok,ellenben mögöttem van 25ezer balesetmentes km...ez tudom még nagyon kevés,illetve a 300ezerhez képest elenyésző..De ha gondolod elmegyünk a nyáron és gurulunk egyet közösen és tovább szaporítjuk a balesetmentes kilométereink számát.És esetleg elleshetek pár dolgot is tőled.
figi neki kell eldontenie milyen mocit bir terelgetni.en mondjuk ha megveszem a tl1000r tudom hogy nem leszek idiota
Ja, hogy akkor csak simán abban bízunk, hogy Ő nem forrófejű? Ha venne egy 15 lovas gépet akkor nem kéne emiatt aggódnunk nem? 200km/h-nál nagyobbat lehet esni mint 80-nál.
Ezzel csupán csak annyit akartam mondani, hogy ha egy a képei alapján max.20 éves fiatalember ilyet állít az egyszerűen nevetséges. Ha felmutatna 20 év és 300 000 baleset mentes kilómétert akkor hihető lenne.
Csak nem akartam ilyen durván fogalmazni.
en tortem mar ossze magam a sajathibambol mert barom voltam azota meggondolom hogy mennyek.en foro feju voltam lehet hogy o nem
Ennél közhelyesebbek már nem is lehetnétek. Szóval akkor LACI555 biztos ésszel fogja csavargatni a 600-as moci gázmarkolatját ugye? Mert egy 17 és egy 23 éves ember még nem törte össze magát a motorján? Végén még rosszul fogom érezni magam mert azt mertem mondani, hogy sok kezdésnek a 600-as.
igy van
osztom a véleményed moker!Okosan bármilyen moccal lehet tolni.Érezni fogod...
hat nemis gixxer.amugymeg nekem sosem fog kelleni versenygep .en inkabb veszek 4t 2hengert nekem az a tuti
,,Persze a "valószínű" elég tág meghatározás. " Ez szőrszálhasogatás...,,valószínű" helyett mit írjon? Azt,hogy elképzelhetetlen?Akkor meg azért .ikázzátok,mert nagyképű...Így meg még egy normális magyar mondatot is szétszedtek darabokra.Kezdésnek nem rossz ezta fórumot így olvasgatni...
Amúgy én 750nel kezdtem...és csaj vagyok ha engem kérdeztek a témáról...
te nemerted mit beszelek. .a motoros rantja a gazt es az csinalja a bajt nem a motor
Ja bocs. Azt hittem valami normális motor volt.
Elhiszem. De ez inkább egy kivételt erősítő eset. A gyakoribb az, hogy megveszi majd meghal vele. De egyébként a kérdést már az megválaszolja, hogy hol teszed fel. Írj be az R1-es topicba, hogy sok-e a 125-ös után az R1? Aztán megkapod a választ. Nem hiszem, hogy sokan ajánlgatnák a megvételt.Aki 600-ast akar venni az miért itt kérdezősködik?
egeszsegedre megis untam egy oreg ka wasaki 750es 4t 4henger volt hat mondjuk nemizgat az ellenszemved mert nekem gyenge az a moci.es nem a hajkuraszas miatt hanem mert pl szar a kanyar tulajdonsag...
Tyt!Te amolyan Kossuth téri kemény gyerek vagy?
nemindig az a fo hogy mivel kezded az egyiik ismeros elso micija egy r1es volt es meg soha nemvolt vele semmi nagyon szelide jarkal vele
Te meg azt mondtad a 750-re, hogy gyengécske. Ergo az ellenszenvemet már kivívtad!
Azt tudom, hogy egyébként is ilyen de ebben a témában osztom a véleményét. Van ilyen nem?
"Spec én egy 400as bandittal kezdtem,előtte annyit tudtam a mocikról,hogy 2kereke van és nem egy kormánykereket kell tekerészni...és itt vagyok,megtanultam motorozni vele,de nem kellett 1év!kinőttem,most vettem egy 600ast és nem tartom valószínűnek,hogy saját hibámból egy ingyenes fekete zsákban végzem a közeljövőben."

Hát az, hogy ezt Te így ki mered jelenteni... sok mindent elárul. Persze a "valószínű" elég tág meghatározás. Én nem mondanám ezt ki. Már mint, hogy a saját hibámból nem szenvedek balesetet a közeljövőben. De Te tudod.
nezd a vidiket.ahova irt csak lemondta.o egy igazi kotekedo
Gondolom már neki is tele van a töke , hogy minden héten jön egy emberke ezzel a kérdéssel:"Még soha sem motoroztam, kezdésnek sok lesz a 600 gixxer?" és társai....
De egyesek motorosabbak másoknál