Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja a nagyok előtt végzett a legkisebb . Aprilia . A futam piszkos jó volt és ha lehet maradjon is ilyen.
8 kor jönnek a nagyok. 😁
Nézem is.
Itt nem, de az Arena 4-en igen. :-)
Miért, itt is lehet nézni?
Vietti elég durván bekezdett. :)
Na mi van itt senki nem nézi a MotoGP ?
Sziasztok! Az Aug. 15-i napra van jegyem a VR tribünre egy darab az osztrák GP-re, de sajnos nem fogok tudni menni. Ha valakit érdekel, kérem jelezze, az árban megegyezünk (145 EUR volt eredetileg). Köszi 3Q/2Q3-8933
nézi valaki a gp-t. sky sports moto gp live stream, Bt Sports 2 Moto Gp FreeStream
Tudom azért kérdezem. Az idei jegyek át lettek rakatva 2021 rr
Jövőre nem lesz Brno.
Tud valaki valamit a Brnoi jegyekről?
De utólag meg lehet nézni felvételeket. Legalábbbis múltkor még úgy volt.
Már nem...
Csak azt lehet ott nézni, amit a tv -ben nem.
Pl. Az első Aragoni futam edzéseit adta a TV, de az időmérőket nem, na azt online lehetett megnézni
arena4.network4.hu
Ezt úgy oldom meg, hogy haverokkal nézem és mindig magyarul beszélünk közben.
Magyar nyelven valahol nézhető utólag???
Mindhárom futam nagyon jó, izgalmas volt.
-GP -ben Quartararot sajnálom, nagyon nem jött össze neki, az edzéseket és időmérőket tekintve jobbat vártam.
-Moto2 -ben Lowes nagyon okosan motorozott, megérdemelte a győzelmet.
-Moto3 -ban benne volt D. Binder győzelme is,nagyon szépen ki tudta használni a szélárnyékot de Masia szépen behúzta a végét.
Sziasztok,
Eladó két db hely jegy a Motogp Misanoi nagydíjára (09.13) ami a Mygpticket visszajelzése alapján nézőkkel kerül megrendezésre. Eladó még két db repülőjegy is hozzá 2020.09.11.-i indulással és 2020.09.14.-i érkezéssel Riminibe. Ár egyeztetése személyes üzenetben vagy telefonon. 06309062389
Tippem tartom
Volt nem 1x olyan bajnok aki nem nyert futamot
Katiban benne van minden ami kell és 4/5 futam kiesik a 13bok az 100pont hátrány és az sok a csonka 2020ban
Az a jó hogy előre nem lehet tudni. Erős mezőny gyorsan változik minden. Mm nagyot ment sajnálnám ha kiszalna a versenyből. Ha nélküle lenne bár ki is bajnok az fél siker volna.
Ezzel a töréssel esélyes, hogy idén kieshet a bajnokságért folyó harcból. 13 meccsből a tegnapival együtt 4-5 futam elmegy, az valószínű... De ha felgógyulás után tudja onnan folytatni, ahol elkezdte, még bármi lehet.
A "kis francia" lehet bajnok, de saját erőből szerintem csak pár év múlva. most talált egy jó futamot, szerencséjére vignales rossz gumit választott, Dovi meg...nem látom már benne a 2-3 évvel ezelőtti tüzet. Azt a harmadik helyet is inkább csak úgy kapta...szóval Quartararonak nem is volt Marquez első hibája után igazi ellenfele a pályán.
Nincs ez még lefutva, látjuk majd, mi lesz belőle.