Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó a képen látható gyönyörű állapotban lévő nagyrobogó. Soha semmi baj nem volt vele. Garázsban tartottuk , nagyon kevés km-t használtuk. Azonnal elvihető. Az ár alkuképes. Megtekinthető , kipróbálható Balatonfüreden. Keressen nyugodtan az alábbi telefonszámon.

Akciós ár: 600.000 HUF

tel.: 20/9435015
Eladó a képen látható gyönyörű állapotban lévő nagyrobogó. Soha semmi baj nem volt vele. Garázsban tartottuk , nagyon kevés km-t használtuk. Azonnal elvihető. Az ár alkuképes. Megtekinthető , kipróbálható Balatonfüreden. Keressen nyugodtan az alábbi telefonszámon.

Ára: 650.000 HUF

tel.: 20/9435015
Eladó a képen látható gyönyörű állapotban lévő nagyrobogó. Soha semmi baj nem volt vele. Garázsban tartottuk , nagyon kevés km-t használtuk. Azonnal elvihető. Az ár alkuképes. Megtekinthető , kipróbálható Balatonfüreden. Keressen nyugodtan az alábbi telefonszámon.

Ára: 700.000 HUF

tel.: 20/9435015
Eladó a képen látható gyönyörű állapotban lévő nagyrobogó. Soha semmi baj nem volt vele. Garázsban tartottuk , nagyon kevés km-t használtuk. Azonnal elvihető. Az ár alkuképes. Megtekinthető , kipróbálható Balatonfüreden. Keressen nyugodtan az alábbi telefonszámon.

Ára: 750.000 HUF

tel.: 20/9435015
Sziasztok! Suzuki burgman 400ccm bontot alkatrészek eladók!
Kipróbáltam,,kattog szépen,nyit-zár.
nem fog melegedni szűk helyen sem
ezeket tartós használatra tervezték
Nekem motoron igen, igaz nincs is túl jól szellőző helyen. :D
kocsiba se melegszik a 14.4 voltos töltés mellett.....
Már csak valami atom stabil 12V kell neki a nyitáshoz, mert melegedni fog a tekercs.
Rájöttem,,az lesz az
Kicsit megszivatott ,,ez a kurva vákumcsap közvetlen a tankra van csavarozva,tehát oda kell valami hollander pöccsel hogy utána beiktathassam a szelepet.Elfelejtettem megmérni,lefotózni,,1/2 vagy 3/4"-os lehet.Ha valakinek X8R-X van és így oldotta meg megírná? Köszi!
Szerintem minden benzin szelepnek van manuális része
Legalábbis,én még nem láttam olyat aminek ne lett volna
áháááá,, köszi akkor 8-as villás
Hi!
Az a csavar a kép alján,az a manuális rész!!!!!!
Ezek gyorsak jöhet a beépítési kóbura /ezen sajnos nincs manuál csap,ha behal az akku netán, akkor lehet kiiktatni
Köszönöm a linket, beruházok egy ilyenre, ha a csöveknek egyéb nincs gondja.
túl sokat nem érdemes szarolni vele mert nem drága dolog
pl: http://sracing.hu/benzinpumpa_...
de a "tuning" ac-k se sokkal többek max a duplája
Szerintem is ilyen jellegű hibája lesz, mert ha sikerül beindítani akkor már gond nélkül üzemel. Azt nem tudom, hogy maga a rendszer elengedi-e a benzint. Elvileg a csövekben kellene maradni leállítás után is, lehet visszaszivárog egy bizonyos idő elteltével és ezért indul nehezen.
ha egy felemelt flakonból táplálod a robogót akkor a kivett ac-t meg tudod nézni hogy működik
ha fel tudja szívni az anyagot akkor kb jó is lesz
én láttam olyat ami felszívni nem tudta mert kicsit sérült volt szelepnél a fészek(alu megrohadt gödrösre) de ha felkapta akkor már vitte
Jót akar mindenkinek.
Most tavasszal lesz 13 éves a robogó, pár dolgot cserélni kell mindenképpen. Megkopott a kuplung variátora, akkumulátor is cserére érett, kipufogót meg kell műteni megint, mert a tavaly elvégzett katalizátor eltávolítás után megint eldugult és ezt a nehézkes indítást orvosolni. Ékszíj, görgők, fékbetétek tavaly cserélve lettek. Azért a csöveket megint leellenőrzöm, ártani nem árt.
Az öreggel vigyázz mert ha megtudja hogy meg akarsz ujjazni egy nőt előtte elküld nőgyógyász iskolába

Első körben nézd át a csöveket esetleg csere ha kemények, utána jöhet az ac csere
És legközelebb valami "normális" robogót szerezz be
Felújítás is nehézkes lehet, mert beszerezni egy ilyen készletet kb. annyi, mint egy komplett benzinpumpa.
Jó estét!
Azt hiszem már nem vágok bele újabb tanulmányokba. Tanultam eddig is eleget a cégnél, igaz az utasítások más témakört taglalnak. A végzettségem meg épp az amit említettél, csak hát egy percet sem dolgoztam abban a szakmában, mivel más irányt vett anno az életpályám.
Végezz el egy gépipari szakközepet, technikusminősítővel, és utána többet fogsz tudni róla ! 40 éve én ezt tettem . Nem bántam meg !