Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erről az univerzális platniról jutott eszembe, hogy van még 2 db kínai univerzális platnim rögzítőkkel monokey dobozhoz.

ha valakinek ez segítség, odaaadom
Givi /kappa Monokey univerzalis platnit keresek:
Eladó 1db egyrészes 54-es Suomy bőrruha kicsit viseletes állapotban illetve 54/56-os kétrészes Ixs Dzseki és nadrág.

https://www.kepesmotor.hu/egyr...
minden doboz elkelt, csak 1 db M5 monokey platni maradt
sziasztok

motor elkelt, dobozok és platni maradt

eladók

https://www.kepesmotor.hu/moto...
Sziasztok!

Eladó motort keresek ami belefér az A2-es kategóriába!!! :)
Egyertelmu ;) viszont az 100.000. Tanulni szerintem jobb egy olcsóbb, de jó gép. Gyakorlatilag új az enyem :)
köszi, de ő a 700d nézegeti, ez a 350d majdnem annyi idős mint ő
őskövületnek van egy finepix6500
Hello. Canon350d. Tanulni a legjobb. Hülyeseget nem szeretnék mondani de kb 10000 exp ha lehet benne. 3 eve csak a fiókban van. Van egy ugyanilyen vázam amiben kb 1000 exp van csak karcmwntes , csak alaplaphibas lett es azert vettem anno ezt. De ez sem agyonhasznalt! Memoriakartya tolto ket akksi van hozza. Csak ez a gep 38000, ha kell a karcmentes majdnem uj vaz is, akar alkatresznek tartalekba,akkor egyutt 48.
Miféle gép ez és mennyiért? Gyerek akar valami ilyesmi kacatot venni
Tartozékok expo szám stb kellene adat
Sziasztok! Szinte alig hasznalt Canon tukorreflexes fenykepezom eladnam, elcserelnem motoros cuccra, kipufogó elonyben, de gumik is johetnek.
Sziasztok!

ELADÓ 2 DB JEGY A CSEHORSZÁGI-BRNO-I MOTOGP FUTAMRA 2017.08.04-08.06.-RA.
A JEGYEK A T3 SZEKTORBA SZÓLNAK, MELY A CÉLEGYENESBEN TALÁLHATÓ, FEDETT, SORSZÁMOZOTT ŰLŐHELYEK!

AKIT ÉRDEKEL, LÉGYSZI ÍRJON EGY E-MAILT (telefonszámmal) : molnarneheniko@gmail.com

Üdv. Mindenkinek
A lámpákat postáztam a tegnap esti első sms írónak. Megkérek mindenkit , hogy ne keressen a lámpák és indexek miatt. Köszönöm......
A kánikulában nem szeretnél motoros ruhát amibe belesülsz?
Garantáljuk hogy nyári hálós termékeinkben , úgy fogod érezni magad, mintha meztelen lennél!
Természetesen a protektorok védelméről nem kell lemondanod!
www.darazsgarazs.hu
Modeka Airing hálós nyári kesztyű akció! 9.990Ft!
www.darazsgarazs.hu
Még rakok hozzá egy kocka koito első lámpát és egy kispolák lámpát......
Üdv mindenkinek! Megválnék ingyen a képeken látható lámpáktól, és indexektől. Feladom utánvéttel, csak a posta költség árát kérem el. Az első aki sms-t küld nekem hogy kéri az övé lesz. YAMAHA RD motorokra rakták rá a kolegák. 06 30 418 62 99
Sziasztok! Van egy eladó GoPro HERO5 kamerám minden tartozékával és dobozával együtt, kihasználatlanság miatt válnék meg tőle. Budapesti átvétellel.
80.000 Ft, ha érdekel ezen a számon elérsz: 30/392-55-33.
Üdv.
Sziasztok! még mindig eladó! :)
http://www.kepesmotor.hu/teles...
Sziasztok.

Eladó női Alpinestars Stella 2 részes motoros bőrruha USA6 EU42 méretben, hibátlan állapotban 120.000
Eladó full protektoros TCX versenycsizma EUR39 méretben, hibátlan állapotban 45.000
Eladó női protektoros Arlen Ness versenykesztyű S méretben 15.000

Üdv,
A váll és a könyök védelem viszont nem szorul cserére, az parádés!