Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az összes???
Elfogyott.
Sziasztok! Eladó lett:
egy hátsó táskaként is használható mágneses tanktáska. Esővédő huzat is van hozzá 7-8 literes, térképzsebbel. 7000Ft+posta
Még a KLX650R is érdekelne.
500 ért lenne rendszámos scx625 azonnal megvenném...... de ilyen csak a mesében van
a ttr600 se nagyon lesz ennyiért max valami nagyon lelakott, még az xr6 ami reális kívánság ebben az árban
Sziasztok ! Eladó hátsó gátló :https://www.kepesmotor.hu/tele...
Sziasztok!
Keresek magyar okmányos, nem üzemórás endurót 500000-550000 Ft-ig.
Honda XR600R, Yamaha TTR 600, KTM SC 620/625, SXC 625 előnyben.
Aki tud kérem privátban keressen!
Köszönöm!
Vehettek volna nagyobbat is akkor érdekelt volna
Az 5" akkora mint a telefon, olyan meg van
Itt vannak képek a gps-ről:
Eladó egy Suomy márkájú egyrészes supermoto bőrruha 54-es méretben. A jobb szárán csúszásból adódó sérülés látható, a bal szárán illetve néhány helyen kopott a bőr. A jobb karján lett egy pici szakadás ami nem túl szakszerűen lett javítva. A cipzár lehúzója letört én annélkül használtam. Ára: 40eft

Eladó egy IXS márkájú kétrészes bőrruha ami összecipzározható. A kabát egy kicsit kopottas,a nadrág jobb térdén egy kis horzsolás van. A kabát mérete 56-os, a nadrágé 54-es. Az áruk egyben 45eft de külön is vihetőek. Érdeklődni privátban vagy a baloghlaszlo1980@gmail.com címen lehet. Csere érdekelhet 4,5 mm-es verseny légpuskára értékegyeztetéssel pl. Diana,Walther, Air Arms stb.
Lányomnak eladó egy Tomtom gps-e, tavaly augusztusban vették a média marktban 40 rugó körül, teljes eu térkép ferissíthetően, gyakorlatilag egy külföldi úton használta azóta nem, néha feltöltik még a fólia is rajta van, 17-18 körüli árra gondolt, ha valakit érdekel pü-ben válaszolok.
A képen látható bukók eladók.Érd:zolimotor@gmail.com
Sziasztok,

Van egy eladó Bering férfi kordúrakabátom, és egy LS2 női bukósisakom. Mindkettő kitűnő állapotban, az alábbi linkeken több infó:

https://auto.jofogas.hu/gyor_moson_sopron/Bering_ferfi_kordura_kabat_72002661.htm

https://www.kepesmotor.hu/zart_bukosisak/p1844597
Két túra során használtam csak, így eladnám Oxford 30 literes hibátlan állapotú tanktáskámat! Másfél eve 52.000 forintért vásároltam. Alsó rész lecipzározása után hátizsákként használható.Személyes átvétel előnyben, tanksapkához való adapter nincs hozzá, ezt webshopon lehet megrendelni az adott motortípushoz! ÁR: 28.000 Ft
Hello! Eladnám Shark Speed R Foggy Anniversary sisakom XS méretben. 55 000 Ft. az ára. 5-6 alkalommal volt rajtam,hibátlan. Minden cucca meg van ( doboz, bogárháló, sisak zsák, doksik, cd, kártya, stb...
Attila telo: hetven/3169500
értem...
a választ csak azok tudják megadni akik vizsgáztatnak, elméletileg nem. de ez az ország a lehetőségek és a korrupció melegágya. szerintem le lehet csak meg kell találni az embert rá. nekem mikor kellett én megtaláltam, szerintem sok embernek beletört volna a bicskája, akit megkértem megoldotta, teljesen legálisan, tudta mit kit hol mikor, igaz 3-4 x jár sielni jó helyekre, de hát aki tud az profitál.
de a régi rendszámosok azok újra műszakiztathatók?
mert most is van fenn a hirdetések között rendszámos , amin nincs difi,,,
mivel régen még lehetett renncámozni akkor még jó volt hozzá, de már a jogszabályok elsöpörték őket. csak difis quad kaphat birodalmi jelzést.
Ezt nem is értem... Ha papíros 400as quad kell, karcsú lesz hozzá a B-jogsi
Keresek a képen látható féktárcsát,méretek a fotón.
elefantazia@citromail.hu
Sziasztok! Karacsonyra motoros mezeskalacsforma!

https://www.kepesmotor.hu/ajan...
Sziasztok! Méret hiba miatt eladó az alábbi férfi polo! Új,nem használt!Xl méret, de xxl vagy 3xl a valós mérete! Ára 2500 ft!
Piaggio skipper 125 4T eredeti olasz okmányokkal,kinti érvényes műszakival,8kw-os,givi dobozzal,michelin 2ct újszerű gumikkal jó állapotban eladó ár:.Érd:30-323-8861
Sziasztok keresek eladó Suzuki ltz 400-as quadot nem muszáj friss műszaki csak papírjai legyenek B jogsival vezetheto akinek van vagy tud az emailban írjon köszi szépen!!