Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazság szerint nem a pénzen van a hangsúly ha nem a hely hiányán idő nincs és kedvem sincs foglalózni vele ,ház körül meg bent kéne tevékenykednem de hát azt is odázom félig lustaság félig nem is tudom hova kapjak miatt Egy szónak is száz a vége inkább a eltűnésről volna szó elsősorban . Tudnék még elkótyavetyélni dolgokat csak az már nem motor és ide nem rakom fel , mert aztán nekem támadnak ,
Udv
Brembo rcs 19et keresek ha esetleg van valakinek elado ne tartsa magaban
vettem mát ilyen szétszedettet párat....ha a közelben lennél , ezeket is elhoznám ...
szerintem jobban jársz , ha alkatrészenként árulod...
tovább tart de több a lé...
lábra állítani így nem éri meg , mert 40-50 körül vannak működőképesek...
Köszi sajnos öcsikének áldozatául eset lábon jött ide hogy majd ő hogy meg szerelget ki csinosítja de a tudomány elfogyott a szétszedésnél , Azt lelépet a csajával roncsokat meg itt hagyta nyakamon
annyira angol hogy a kínaiak is árulják az alin
ha jól látom akkor ez egy italjet formula...
GARÁZSKISÖPRÉS MIATT ELADÓ :
Honda XLV 750R ülés kék 5000.-
Suzuki GZ 250 (kis marauder) első lengéscsillapítók befogókkal kormánnyal kompletten 35000.-
Suzuki GZ 250 (kis marauder) oldalsó takaró idomok 4000.-/db
Suzuki GZ 250 (kis marauder) első + hátsó ülés 18000.-
Yamaha R6 99-02-ig hasidom (jobb ball) + ekeidom 12000.-
Yamaha R6 99-02-ig rugóstag 20000.-
Yamaha R6 99-02-ig olajteknő , olajszivattyú,csövek apróságok...
Aprilia tuareg fordított telók befogókkal 30000.-
Suzuki gsxr 600-750 K6 pályaidom plexivel tankborítással 50000.- (faridom elkelt)
Suziki gsxr 750 srad 96-os pályaidom plexivel 30000.- (faridom elkelt)
Suziki gsxr 750 srad -ról kormánylengéscsillapító (másra is jó lehet) 15000,-
Suziki gsxr 750 srad 96-os első telók szétszerelt állapotban kompletten -(a krómozás kopott,egyébként sérülésmentes) 20000.-
Honda CBR 919 96-os első 16" , hátsó17" kerék egyben 30000.-
Honda CBR 919 96-os első ülés (narancs) 10000,-
Honda CBR 919 96-os hátsó ülés fekete 5000,-
Honda CBR 919 96-os jobb ball faridom lámpával 10000,-

Fotókat kérésre tudok készíteni!
Tel.: 06 70 6155160
Mind kettő egyszeri elvétele esetén ajándék sport dob
És ilyen cipőbe Gilera Typhoon itt úgy tudom vadi új dugó és porlasztó van benne de itt is telefonon érdeklődj Ára 20.000 ft csak egybe
lényeg hogy ne foglalják a helyet
Üdvözlet minden mester embernek ! Ugyanis ide az kell . Lényeg hogy eladó egy csodarobogó melynek márkáját szégyen vagy nem de nem tudom . Rövid történet hogy párom testvére hozta lábon ,szét szedte ,el költözőt ,itt maradt , és rakom ide oda . Csak egybe elvihető 20.000 ft Telefonon bővebb felvilágosítás 06 30 637 5977 ja szerintem minden alkatrésze meg van de aki eljön szánjon rá félórát hogy össze vadászuk .
Eladó egy angol gyártmányú motorkerékpár riasztó. Új, sosem volt bekötve. Két távirányító van hozzá ami 5000 méteren belül riaszt. Már arra is riaszt ha valaki csak behajol a motor fölé, természetesen az érzékenysége állítható. Néma riasztó is van benne hogy csak a távirányító szóljon. Nem gagyi minőség. Átvehető: Budapest. 11.ker, 4es metró vonalán.
+36-vodafone- 61hat-37-hetven
titkos az ára?
sziasztok,

honda vt 250 spada atlagos allapotban robogora cserelheto, cserear 220eft..

udv
Hátha valakit érdekel!
https://www.kepesmotor.hu/ktm-...
Sziasztok!
Eladnám. Vegyétek vigyétek:
https://www.kepesmotor.hu/kymc...
Sziasztok!Érdeklődnék, KTM SMC 660
jó állapotú komplett blokk érdekelne max 250000 Ft-ért, aki tud kérem ne tartsa magába. :)
Brembo m50 100mm + beringer.
Külön is eladó.
Privátban írom a részleteket.
Sziasztok!

Ha valakit esetleg érdekel, Honda CBR 600 F - 2006-os évjárat. Hátulról egy autó beleszállt, a biztosító totálkárra vette. Egyben, adásvételivel eladó, a műszakira már nem jutottam el vele, 04.26án lejárt. :( A képeken nagyjából látszik, a jobb oldalán csúszott, a tank elmozdult (valahol ott volt az autó eleje), kipufogó leszakadt. A segédváz kiszakadt a vázból. Hátsó felni repedt. Első teleszkóp teljesen felújítva, van benne kb 150km. A motor pöccre indul. Ár: 400.000 Ft, alku nyilván belefér.
szia, irok privit
Halli!!nekem lene egy jo x9 500i eladó!vagy csere. ervenyes magyar okmanyokkal!extrákkal! Karc leszamitva hibatlan!!nem szalon motor!!2002es!megkel nezni kiprobalni!!ajanlom!!sport tura!!!csere erdekel!!gyorsasagi !tura !!
2004-es
eladó tökéletes állapotú yamaha r6-os komplett motorblokk, kábelköteggel, injektorsorral, gyújtásmodullal, légszűrőházzal, átírathatóan, magyar papíros. ár 199 eft. 06 30 hat-hét-4-675-9 pestmegye
Eladó SW-Motech tanktáska.Kétféle.Quick Lock EVO,és egy mágnesens.PÜ-ben elérhető vagyok.35000.- és 25000.-
Sziasztok!

HONDA NTV650 Revere-hez keresek alkatrészeket!
Bontott NTV is érdekel
Ha valakit érdekelne, eladó 4db Michelin Primacy 225/55R17 nyári gumi 5mm-es mintával. Egyben 10.000ft.-