Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

irtam privit
Spool kétrészes hibátlan keveset használt. Kb 58- as méret 190 cm körüli magasságra. 186 vagyok és hosszu a nadrág, bár ülve jó. A felső meg kezd kicsi lenni :)) Nadrág kb 4x-5x volt rajtam. Eladnám vagy 56 ra cserélném.
69000ft
Sziasztok. Eladnám kb fél éve vásárolt garázsomat, mondhatni csak kiprobálva volt. Le fúrható nagyon patent, nekem befért a triumph explorer tehat igazábol szerintem bármit elnyel
Sziasztok! Eladó illetve cserélhető egy 2003-as aprilia rs 50. Motorikusan jó állapotban van. Esztétikai hibák találhatóak rajta.
Hi!
Írj egy telszámot,vagy csörögj meg légyszi,visszahívlak:202621419.
Köszi!
ELADÓ Beverly 250 Rendszámos robogó jó állapotban.Bp xxii ker.
06305464846
Eladó egy soha nem hordott SIDI OnTour motoros csizma, méret 41-es. Irj egy árat és egy tel.számot, aztán vigyed...
Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha 400 cm3 feletti sport- és túramotorok nagyon sok modelljéhez van alkatrészünk.

A teljesség igénye nélkül az alábbi egységek hada megtalálható bontónkban: főtengelyek, hűtők, váltók, kuplungok, komplett motorblokkok, vázak, segédvázak, első, hátsó teleszkópok, lámpák, féktárcsák, felnik, sárvédők, ülések, lábtartók, idomok, teljes idomszettek, műszerfalak, feszültségszabályzók, elektronikák stb....

Nagy raktárkészlettel rendelkezünk, pontos információkért, árakért és aktualitásokért hívj vagy írj bátran a lenti elérhetőségeken!

Postázunk is országszerte, akár másnapra!

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Zx9r bontodik akar egyben is magyar papiros torszkonyves hengerfej elkelt minden mas megvan idomok is!! 30/812 9638
A VFR elkelt, a 400RR továbbra is eladó..
Sziasztok!

Shark RSI sisakhoz keresek dark smoke plexit VZ83. Lehetőleg karcmenteset. Akinek lenne eladó írjon privátban.
gyűjteményembe keresek megvételre BÁRMILYEN TIPUSÚ kicsi és nagyköbcentis régi motorkerékpárokat és velorexet is, akár romos állapotban , hiányosan, papír nélkül, papírral, fellelt, vagy szép állapotban is . ugyanitt keresek még alkatrészeket, oldalkocsit, motorkulit, és stb.... bármilyen állapotban bárhol az ország területén . megegyezés szerinti árát helyben fizetem, szállítását megoldom !! 06 30 306-2469 kérem hívjon, bármi érdekelhet !! köszönöm !
Kawasaki ZZR-ek Bontódnak!!
Eladóak Yamaha Raptor 350 és Blaster 200 típusú quadjaim!Mindkettő normál megbízható állapotban! 30/3919798as telefonszámon minden kérdésre szívesen válaszolok!
Raptor ár: 600.000 Ft (2006)
Blaster ár: 420.000 Ft (2004)
üdvözlet

Foglalkozik esetleg valaki motor konzol készítésével? kösszi a segítséget
Dani
Üdv.
Van néhány felesleges Simson cuccom Hajdú Bihar megyében,pontosan Nyíradonyban.
51-es simsonra való 50 és 60ccm-es henger dugókkal gyűrükkel,karburátor,hátsó lábtámasz párban,kűrt.......
Régóta állnak a polcon,van ami hibás,van ami csak alkatrésznek való.
Egyben 3000ft-ért eladó,csak a helyet fogja.
Privátban elértek.
Piaggio ciao pedálos olasz moped,új benzincsappal,használt állapotban.Sík terepre alföldre városi rohangálásra ajánlom indúl pöccre de ha meglenne fúrva erősebb lenne,mindene működik,.20e ft-ig csere érdekel(műszaki cikk kizárt)Ár:50000ft.érd:zolimotor@gmail.com
Sziasztok,

eladóak a gyerekek által kinőtt (néhányszor használt) motoros ruhák. Ára 14-14.000 Ft.

Cordura motoros kabát újszerű , (unisex, Carral márkájú) eladó.
Néhány alkalommal használt (gyerekek 1 év alatt kinőtték)
- M-es méret
- Beépített vízhatlan bélés
- Kivehető thermobélés
- Derékban 2-2 pánttal szűkíthető (tépőzáras)
- Hátul teljes vállszélességben nyitható szellőző
- nyakban szűkíthető (tépőzáras)
- ujja 3 fokozatban szűkíthető (patentos)
- Könyök és váll protektorok
- Hátul fényvisszaverő betét
- gerinc protektor helye kialakítva (nincs benne)
Méretek:
- új hossza a váll résztől: 60cm
- teljes hosszúság: 56 cm
- derékbőség: max 47 cm
- mellbőség: 54 cm (ujjak alatt mérve).
A hátán a gerincprotektor és a hátsó doboz érintkezésénél nagyon halvány fakulás nyom látható.

Shox motoros cordura nadrág eladó

Néhány alkalommal használt (gyerekek 1 év alatt kinőtték)
- xs méret
- kivehető thermobélés
- alul magasan cipzáros
- bokában tépőzárral szűkíthető
- elöl kétoldalt szellőző cipzár
- erősített ülepű
- kemény térdprotektor
- szivacs combprotektor
- magasított derék
Méretek:
- teljes hosszúság 100 cm
- ülepétől 80 cm a szár hosszúság
- derékbőség 43 cm (max)

Érdeklődni privátban.
ZX9R 98-03 k&n
7000ft
CBR 900rr 954 k&n
7000
Normál állapotú NC29 és NC30 eladó, friss műszaki mindegyiken, fix 500e/db.
További infók/fotók emailben..
Gsxr 750 K6 pályaidom eladó , 50000.-
Tel:06706155160
Sziasztok.

Aprilia sr 50 kormány alatti burkolatot keresek elfogadható áron. Akinek lenne kérem jelezze.koszonom
Sziasztok. Eladnám sürgősen szeretett Ninjámat. 1996 évjárat. 2019.06ig műszakis. Idomokon vannak esztétikai hibák 430 000 FT + adok hozzá egy új hátsó gumit :) Akit érdekel: 06703946136
ugyanebben a cipőben vagyok ...
lassan rám szakad a padlás...
pont tegnap raktam fel pár cuccot eladásra , mert kerülgetem egy ideje...